kako ce Srbi

ca-mu47

Primećen član
Banovan
Poruka
686
preboljeti nezavisnost Kosova?
hoce li Kosovo uci u EU prije Srbije?

Hoce li Srbi onda pohrliti za kosovskim drzavljanstvom kao sto danas hrle za bugarskim i rumunskim a Bogami nije im mrsko ni hrvatsko.
 
ca-mu47:
preboljeti nezavisnost Kosova?
hoce li Kosovo uci u EU prije Srbije?

Hoce li Srbi onda pohrliti za kosovskim drzavljanstvom kao sto danas hrle za bugarskim i rumunskim a Bogami nije im mrsko ni hrvatsko.

pa sad, sumnjam da ce kosovo tek tako lako i tako brzo postati nezavisno...isto tako sumnjam da bi i u slucaju nezavisnosti prije usli u EU nego Srbija...EU je puna kosovskih Albanaca i sumnjam da ih brzo zeli jos vise...cak i nekih preko 100 tisuca moraju se vratiti nazad..
 
Obersturmfuehrer:
ti kad lupis, lupis gore od radikala...
lol-1.gif
lol-1.gif


oberu i ja bi ono što si ti danas popio
thumbs-1.gif
 
slavonija:
pa sad, sumnjam da ce kosovo tek tako lako i tako brzo postati nezavisno...isto tako sumnjam da bi i u slucaju nezavisnosti prije usli u EU nego Srbija...EU je puna kosovskih Albanaca i sumnjam da ih brzo zeli jos vise...cak i nekih preko 100 tisuca moraju se vratiti nazad..
ovih sto tisuca su Romi,rodom i podrijetlom iz Srbije
 
ca-mu47:
preboljeti nezavisnost Kosova?
hoce li Kosovo uci u EU prije Srbije?

Hoce li Srbi onda pohrliti za kosovskim drzavljanstvom kao sto danas hrle za bugarskim i rumunskim a Bogami nije im mrsko ni hrvatsko.
I ja ne verujem da ce nezavisno Kosovo uci u EU pre Srbije. MAda ko zna, vadikali vrebaju iza coska. Rekao sam nezavsno zato sto su manje sanse da ostane u Srbiji. To su cinjenice, neko pit'o
 
Ha-Nocri:
Yep, Norveska ih je puna na primer. Mog jednog prijatelja napali nozem. Ne, nije taj prijatelj Srbin, Norvezanin je.
i mog su jednog bliznjeg rodjaka na mrtvo prebili ali to nije razlog da ih mrzim zbog toga.rodjak mi se puno folirao i vrijedjao ih,omalovazavao i nazivao pogrdnim imenima.
 
Ha-Nocri:
I ja ne verujem da ce nezavisno Kosovo uci u EU pre Srbije. MAda ko zna, vadikali vrebaju iza coska. Rekao sam nezavsno zato sto su manje sanse da ostane u Srbiji. To su cinjenice, neko pit'o

ako radikali doista uzmu vlast u Srbiji, pise joj se crno...sjeti se samo buke oko onog predsjednika parlamenta...morao je biti smjenjen...a s druge strane, EU bi morala priznati demokratski izabranu vecinu, pa makar to bili i radikali...i nakon toga slijedi izolacija....gadan scenario, ali moguc..
 
ca-mu47:
i mog su jednog bliznjeg rodjaka na mrtvo prebili ali to nije razlog da ih mrzim zbog toga.rodjak mi se puno folirao i vrijedjao ih,omalovazavao i nazivao pogrdnim imenima.


e onda je s pravom dobio...(iako sam protiv nasilja bilo koje vrste), samo neki nazalost rezumiju samo taj jezik..
jeli bar sta naucio?
 
slavonija:
e onda je s pravom dobio...(iako sam protiv nasilja bilo koje vrste), samo neki nazalost rezumiju samo taj jezik..
jeli bar sta naucio?
oh,kako da ne,jos sam mu ja odrzao lekciju.momce se osjecalo prepotentno u odnosu na nas sa Balkana.dijete je iz mixanog braka,

babo mu Europejac a majka Bosnjakinja.

tako da sam mu ja morao objasniti neke stvari i na kraju se slozio s mojim misljenjem.

kaze on meni da ih najvise mrzi jer voze svi dobra auta,BMW,Mercedese i tako.

a ja ne mogu sebi kupiti takvo dobro auto,pa rekoh mu a znas li ti da oni hoce raditi svaki posao koji im se da,

da li bi ti radio te poslove,kaze;,ne,to je za mene ispodnizenja.

e pa onda nemoj praviti probleme i pricati gluposti.

svaki slucaj ima uzrok.
 
slavonija:
ako radikali doista uzmu vlast u Srbiji, pise joj se crno...sjeti se samo buke oko onog predsjednika parlamenta...morao je biti smjenjen...a s druge strane, EU bi morala priznati demokratski izabranu vecinu, pa makar to bili i radikali...i nakon toga slijedi izolacija....gadan scenario, ali moguc..
Tacno, EU bi priznala i ostavila bi nas da se udavimo u svojim *^$#%*^%#$%
Sve tako u slucaju da ne ugrozavamo nikoga. E onda bi se itekako umesala.
Ali to se na srecu nece desiti.
 
ca-mu47:
preboljeti nezavisnost Kosova?
hoce li Kosovo uci u EU prije Srbije?


Hoce li Srbi onda pohrliti za kosovskim drzavljanstvom kao sto danas hrle za bugarskim i rumunskim a Bogami nije im mrsko ni hrvatsko.
А шта то тебе боли патка сунећена, ајд` одшетај, види да нисам око Марин двора!!!
 
ca-mu47:
Цитат:
Оригинал поставио slavonija pa sad, sumnjam da ce kosovo tek tako lako i tako brzo postati nezavisno...isto tako sumnjam da bi i u slucaju nezavisnosti prije usli u EU nego Srbija...EU je puna kosovskih Albanaca i sumnjam da ih brzo zeli jos vise...cak i nekih preko 100 tisuca moraju se vratiti nazad..

ovih sto tisuca su Romi,rodom i podrijetlom iz Srbije

Ца-му опет смрдиш по форуму и пишеш неистине....... :evil:
 
ca-mu47:
preboljeti nezavisnost Kosova?
hoce li Kosovo uci u EU prije Srbije?

Hoce li Srbi onda pohrliti za kosovskim drzavljanstvom kao sto danas hrle za bugarskim i rumunskim a Bogami nije im mrsko ni hrvatsko.

Нема се ту шта преболевати. То ти је рана која не зараста. Оно што ти једном неко отме
кад тад имаш право повратити. Ничије царство није довека, па ни оно ваше турско није било, па неће вала ни америчко.
 
Нема се ту шта преболевати. То ти је рана која не зараста. Оно што ти једном неко отме
кад тад имаш право повратити. Ничије царство није довека, па ни оно ваше турско није било, па неће вала ни америчко.
A Madjarsko?
 

Back
Top