nesvestica itd
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: nesvestica itd

Početnik
    Učlanjen
    28.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nesvestica itd

Od pre 4,5 dana desilo mi se da ujutro naglo dođe do pomračenja svesti i drhtavice.Pomračenje se desilo na trenutak.Osetio sam, takođe, da mi se usna duplja naglo i totalno osušila. Odmah sam se umio hladnom vodom i trudio ne padnem u nesvest laganim šetanjem po prostoriji.Uveče ni to nije pomoglo, te sam se javio u hitnu pomoć, dobio infuziju i injekciju klometola.Lekar hitne pomoći, internista, neurolog i lekar opšte prakse kažu da je u pitanju stres i dugotrajna preopterećenost i ja se sa njihovim mišljenjem delimično slažem. Međutim, nepojmljivo mi je da je jedina predložena terapija da se odmaram i izbegavam stres ?
    Ja se i dalje osećam kao i prvog dana, vezan za sobu, pod potencijalnim nesvesticama za koje neznam kada će prestati i naravno, revoltiran nivoom znanja naših medicinara.
    Ako neko ima slična iskustva ili može da mi pruži eventualni savet, bio bih mu veoma zahvalan.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: nesvestica itd

Tema o nesvesticama, vrtoglavicama i sl, vec postoje, molim te koristi pretrazivac pre nego sto postvais novu temu.
    Nije na odmet procitati i kako se postavlja pitanje.

Slične teme

1. Nesvestica
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 31.03.2007., 01:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •