Velika Srbija

Пођемо ли кроз Историју, Србија је онолика колико нас има и где живимо!
Опет гледано историјски: неко је зајебо ствар? Неко није прихватио побједничке границе након завршетка 1 СР, Неко није подржао идеју: све слуге окупатора или да иду са њима или да се врате тамо где су били, дакле православљу! То је случај са: потурченим, покрштеним и одвраћеним! У ту категорију спадају:Покрштени из великог дијела БиХ, скоро цијела западна Херцеговина, и велики дијелови садашње Хрватске, муслиманско становништво бивше БиХ, и пробраћени македонци и црногорци! Којима је Тито накнадно нешта дао!...
 
SiIent Bob:
Ja sam uvek gotivio Hordaka.

jes zajeban hordak, al zajebaniji je Spikor

spikor.jpg
 
klikk:
nepodrzavam ali se slazem ustvari se neslažem nego imamo iste principe ustvari samo mislimo isto ma ne, ne ustvari ja mislim......

USTVARI MRŠ U KREVET :evil: :evil:



i papicu da si pojeo

Republika Srpska i Republika Srpska Krajina (u slucaju da nisi shvatio na sta mislim) nemaju dzabe u nazivu reč SRPSKA! U Republici Srpskoj žive skoro samo srbi (oko 1 300 000), dok je RSK skoro "očišćena" od srba 1995.
 
Nikola Forkapa:
Samo dok je pravda na nasoj strani treba verovati u nastanak VELIKE SRBIJE!
Mislim da je ipak bolji 3. Rajh,sta mislis??? 8) Alo balavcu kakve su to gluposti ako uzmemo u obzir parametre koji pokazaju da je Srbija na jednom od poslednjih mesta u evropi po jacini i stabilnosti drzave....
 
volunteer:
Mislim da je ipak bolji 3. Rajh,sta mislis??? 8) Alo balavcu kakve su to gluposti ako uzmemo u obzir parametre koji pokazaju da je Srbija na jednom od poslednjih mesta u evropi po jacini i stabilnosti drzave....

То се теби само причињава јер гледаш Србију са говедарског континента - исувише си ти далеко да би разумео било шта што се овде догађа...... 8-)
 
a33:
zivjela VELIKA SRBIJA!

Шта значи то велика. Велика као Русија или као Велика Британија. Србија је оно што је.
Нема ту атрибута ни велика ни мала. Нису ти то Велики и Мали Антили. ;-)
 
The Dule:
Naravno da mozemo imati veliku Srbiju, ali to se vise care ne radi oruzjem i "cakijom" nego ekonomski. Trebamo sve snage utrositi na ekonomski oporavak i na povecanje nataliteta i posle je sve samo pitanje vremena. I da verujem da to mozemo postici.

Nisam precizirao kako doci do VS ,ni kada .To sam vas pitao.Nisam rekao da to moramo da radimo oruzjem. SAMO DA SE NADAM DA CE SE TAKO NESTO JEDNOG DANA DESITI_ Da ce nastati VS.
 

Back
Top