Kad ne ide...

Zbog cega bi mogli pristati na vezu s nekim u koga niste zaljubljeni?


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
Missim biti samo zbog sexa u vezi je po meni nagluplja stvar moguca.Ajde razumem kres shema koja se otegne vishe ili manje ali to nazivati vezom je glupost.To je besplatna razmena usluga.U sushtini svi razlozi osim ako ti osoba odgovara su banalni i patetichni...jednostavno ne ide...bar meni.Ali razumem,kolko ljudi tolko itd.,..
 
bio bih sa nekim prvenstveno zbog atmosfere koju stvaramo dok smo zajedno,ako je to neki opusteni fazon onda nisu bitne ni pare,ni izgled, a sex u opustenoj atmosferi....pa to ne treba ni da spominjem :)
 
oho, vidi vidi, ošekivao sam najviše odgovora "zbog sexa"...baš sam se iznenadio..ili možda samo nisu pravi ljudi tu...ili je ovako anonimno lakše izraziti se iskreno, bez bojazni da nećete biti okuđeni zbog toga što niste mačo ili ribetina...
 
Onda je to sex u kombinaciji sa zanimljivoscu , zato i anketa ima vishe opcija.
Eto sad kad razmislim , ma bila bi djubre pa bi bila s likom s kim mi nikad nije dosadno i ko ima puno para :mrgreen:
 
sevilja:
veza zbog sexa može biti super stvar, ako imate još neke sličnosti, tačnije teme za razgovor. ;)


ako je vec toliko slicnosti, onda nema razloga da to druzenje ne preraste u nesto vise! osim ako nije serijatsko pravu u pitanju..ili nesto slicno u nou vot aj min
 
Ja kad pogledam u proslost , mislim kad me baba ,ko i neke moje tetke-usedelice, ukopa sa izjavama. ''Ma se vi mlade zaludjujete tu s kojekakvom ljubavi. U moje vreme (posleratno) se samo gledalo jel ima dve cele noge i ruke , jel zdrav u mozak i moze li da prehrani porodicu.''

I zena je s neke strane u pravu , mnogo mi izvodimo i pravimo komediju od svega.
 

Back
Top