Izbor...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja

Shta biste izabrali?


  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Riletova tema me podstakla na razmishljanje...
Kakav bi izbor napravili u sledecoj situaciji, koja obuhvata sve aspekte zivota (materijalni, ljubavni itd...)

1)Sve shto zamislite (pozelite) dobijate istog trenutka (charobnim shtapicem), UZ USLOV da NE SMETE nikada da se potrudite, ili borite za to neshto...I tako do kraja zivota...
2) Da se borite kao i do sad za sve shto zelite


PS. napravicu anketu sada...
 
Dana2503:
Pod 1. Borim se sama sa sobom uvek. :)


Nisi me razumela. Cela tema je zamishljena u vrlo nepostojecem obliku.Ali ipak dosta govori o nama, na osnovu nasheg izbora.

Znachi pao je neki chikica sa neba i ponudio ti da izaberesh izmedju ove dve opcije, s tim shto ce svaka vaziti do kraja zivota, i nema vracanja na staro. Shta bi izabrali? I zashto?
Opcija jedan podrazumeva da NIKADA necete vishe ni biti u mogucnosti da se borite za neshto.
 
Pa i da dobijem odmah ono sto zelim, moram da se borim da zadrzim to, na neki nacin.
Evo, ja bih volela da odmah dobijem fotoaparat koji zelim, ali to jos ne znaci nista. Ili ako je ljubav, prijateljstvo u pitanju, opet mora da se covek ulaze. Nema nista zdravo za gotovo.
 
divlja:
Pa i da dobijem odmah ono sto zelim, moram da se borim da zadrzim to, na neki nacin.
Evo, ja bih volela da odmah dobijem fotoaparat koji zelim, ali to jos ne znaci nista. Ili ako je ljubav, prijateljstvo u pitanju, opet mora da se covek ulaze. Nema nista zdravo za gotovo.

S obzirom da je tema skroz apstraktna, uzmimo u obzir da je dobitak trajan.
 
1.
I to ne iz razloga koje tema inplicira.
Imash npr.ljude koji su izgubili nekoga,oca,majku..ili neshto za shta se ma koliko borili ne mogu da dobiju... njima tako neshto da ponudish,shta mislish kako bi izabrali?
 
divlja:
Al' pazi, zamisli situaciju volis nekog, a taj neko ne moze da te podnese i sad kao treba da se boris? Ima da te mrzi jos vise. :-(


Ali nisi uslovljen u drugom sluchaju. Drugi sluchaj je vishe odnosi na normalan realan zivot.
 
Zefirra:
Ma te teoretske situacije koje su 0% verovatnoce u praksi...zesce smaraju.


Pa dobro Zefirra. Ti zaobidji onda temu. Meni ova tema ima smisla. Narocito kad je poredim sa ostatkom josh besmislenijih.
Mene recimo smara kad neka tema ne zahteva ukljucivanje mog mozga.
 
...dobro de , sta se oma strecash...ja volim teme koje traze ukljucivanje mozga , ali ne zamaranje s nekim totalno bezveznim situacijama...mozda da bi se videlo ko je kakav?
Sto se nikad ne vidi...do realne situacije.
 
Ma ne strecam se..:)
Sve nekako cekam nekog ko ce imati malo maste da se nastavi na temu. Jer mi je 100 000 raznoraznih ideja u glavi, koje mogu da povezem sa ovom temom...
 
...pa pishi nesto , podstakni nas da reagujemo...nego ja se setim kako sam dok sam bila mladja pa sam smarala decka tim nerealnim situacijama...bash tako , sta bi izabrao?
...i posle i sama shavatish , bezveze je...
...realno , ja bih zaista mnogo mnogo volela da mi bog stvori 50 000 evra sad i na tacni posao posle faksa , ali nemam izbor , moracu da se borim za to , i jesam umorna od toga ponekad...retko sta je crno belo...
 
e jbg kad moram,svi bi se kao borili sami da nesto steknu u zivotu ali se sve plasim kad vi vam palo sa neba vi bi to vratili i rekli NE HVALA sam/a cu za to da se izborim makar radio sledecih 1xxxxxxx godina za to,``daaaa``
 

Back
Top