Ko je odgovoran?

Koga streljati


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zefirra:
Za ovo cudo i pokor od foruma? Koga streljati pa da forum zalichi na nesto normalno?

Zasto tako rigidno? (ne frigidno, rigidno!)
Jednostavno prestanite da otvarate teme od ovih debila koji se loguju sa vise nickova.
Mozete ih prepoznati prvo po debilnim nickovima, zatim po debilnim naslovima tema i na kraju ako i to promasite i ne prepoznate debilitet u postavljenom pitanju ili tekstu u samoj temi - znaci da i sami u sebi imate nesto debilantsko.

Woah, beli covek je rekao.
 
Zex:
Jednostavno prestanite da otvarate teme od ovih debila koji se loguju sa vise nickova.
Mozete ih prepoznati prvo po debilnim nickovima, zatim po debilnim naslovima tema i na kraju ako i to promasite i ne prepoznate debilitet u postavljenom pitanju ili tekstu u samoj temi - znaci da i sami u sebi imate nesto debilantsko.
A ako ipak, i posle ovako detaljnog objašnjenja :razz: temu otvorite, ne odgovarajte, a ako ipak odgovorite... :?
 
Ja reko' ovo je neki topic o sinoćnoj utakmici kad ono... :|
Nesto bi trebalo preduzeti....da otvorimo novi topic slike forumašica,
gde bi se pokazivale slike žena/devojaka koje liče ne vas, i obrnuto
pa onda da napravimo virtuelno provodadžisanje.
P.S.
Što se mene tiče, kada sam video Novalstin avatar, bila je to ljubav na prvi pogled,
da ne kažem rzaj.
 
Ali najvise od svega me nerviraju i smaraju likovi sto se bore za cistotu i nevinost ovog foruma....Ajde, Zeffira iskuliraj malo...Ignore je cudo sa jedne strane, a sa druge strane, svi se utrkujete ko ce da napise vecu glupost na nekoj jos debilnijoj temi...ajd sad, tisina...
 
Neva:
Ali najvise od svega me nerviraju i smaraju likovi sto se bore za cistotu i nevinost ovog foruma....Ajde, Zeffira iskuliraj malo...Ignore je cudo sa jedne strane, a sa druge strane, svi se utrkujete ko ce da napise vecu glupost na nekoj jos debilnijoj temi...ajd sad, tisina...
....esi videla ti :mrgreen: pored naslova teme?
 
Zex:
Zasto tako rigidno? (ne frigidno, rigidno!)
Jednostavno prestanite da otvarate teme od ovih debila koji se loguju sa vise nickova.
Mozete ih prepoznati prvo po debilnim nickovima, zatim po debilnim naslovima tema i na kraju ako i to promasite i ne prepoznate debilitet u postavljenom pitanju ili tekstu u samoj temi - znaci da i sami u sebi imate nesto debilantsko.

Woah, beli covek je rekao.
Sve sam ja to govorila, u mojim postovima o POTPUNOJ IGNORACIJI.


Elem, Zefi, necu glasati. Svi su mi ok. Da si bar unela dozu humora ili tako nesto...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top