sto hiljada miliona dolara...

...


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
dragi forumasi, potencirajuci stalno pricu o 'sponzorusama' i ostalim devojkama koje padaju samo na pare, zanima me nesto...
da vam neko ponudi neogranicene svote novaca za trosenje dok god ste zivi, al' da nikada nemate pravu ljubav (a da opet mozete da nadjete devojke koje vam "ne leze" bas najbolje), ili da vam ponudi da nadjete pravu ljubav, al' da zivite na donjoj granici (da ne kazem siromasno), sta biste odabrali?
znam da je bila ona tema o ljubavi i parama, al' je ovo nesto drugo...
 
Auu... Ne znam... Mislim, to "za ceo zivot" mi je uvek bilo nekako strasno... :?

A, pa, da, odabrala bih tu ljubav, a pare-sama bih ih zaradila ko sto sam uvek. E, sad, ako tvoji uslovi podrazumevaju da koliko god se trudio, ne mozes da zaradis... Ma, i tada bih tu ljubav, jer pare mi ne bi ni trebale onda, bila bih srecna gde god da sam i kako god da sam... :)
 
Dana2503:
Auu... Ne znam... Mislim, to "za ceo zivot" mi je uvek bilo nekako strasno... :?

A, pa, da, odabrala bih tu ljubav, a pare-sama bih ih zaradila ko sto sam uvek. E, sad, ako tvoji uslovi podrazumevaju da koliko god se trudio, ne mozes da zaradis... Ma, i tada bih tu ljubav, jer pare mi ne bi ni trebale onda, bila bih srecna gde god da sam i kako god da sam... :)
Mora da se shalish... :D
 
...mozda sam ja blesava...a ipak u nekim trenutcima jednostavno shvatish da jedino ljubav moze da ti ispuni zivot i da svrhu postojanja...tj. na samrti ces moci da kazes da je stvarno postojao divan razlog za taj zivot koji si proziveo...
...naravno ko nije iskusio nista slicno , opredelio bi se za pare...verovatno bi se i ja opredelila za pare jedno 2godine ranije...
 
Pa znam da bi pare glat odbiJo jer nisam materijalista..shto je loshe u sushtini,a svi se kao foliraju da tako treba,ali hebiga..
E sad onaj drugi deo oko "prave itd.,"malo teze ide i komplikovanije je ali ako bi to tako moglo da se bira za mene nema dileme.
 
Struja:
sta ti je musko
nikada nece shvatiti zensku prirodu
i onda kuka sto ne zna kad je pravi tajming
tek ces da kukas kako si poceo
idem na kafu ja sada
da ne mislite da sam bez teksta
Cinjenica je da covek koji je jednom osetio pravu ljubav, zna da se ista vremenom istrosi, prodje, koliko god da je jaka. Postane navika, ili sta vec, posle 1,2 ili 22 godine. A ako imas parato moze da potraje i mnogo duze od 22 godine. :D
Tajming nije fiksna kategorija, nepredvidljiv je. Zato i ona slatka uznemirenost. Ma ne bih je se odrekao nikako! 8-)
 
Generalno neke velike pare za zivot ako nisi hedonista nisu ni potrebne..drugo je shto smo mi ovde u Srbiji vecinom golje pa vecini zine dupe na neku cifru koju smatra velikom.
Meni je isto milion ili 100 miliona....ni jedna ni druga cifra me ne bi uchinila srecnijim....mogao bih mozda da priushtim neka sitnija zadovoljstva koja su ovako nepraktichna ali na kvalitet zivota neshto preterano za moje standarde u vezi vrednosti ne bi uticalo.
 
rile_laki_oblak:
dragi forumasi, potencirajuci stalno pricu o 'sponzorusama' i ostalim devojkama koje padaju samo na pare, zanima me nesto...
da vam neko ponudi neogranicene svote novaca za trosenje dok god ste zivi, al' da nikada nemate pravu ljubav (a da opet mozete da nadjete devojke koje vam "ne leze" bas najbolje), ili da vam ponudi da nadjete pravu ljubav, al' da zivite na donjoj granici (da ne kazem siromasno), sta biste odabrali?
znam da je bila ona tema o ljubavi i parama, al' je ovo nesto drugo...


Izabrala bih novac ..... jer, kada bih odabrala ljubav živela bih na donjoj granici .... znači, kad ljubav nestane ostaje samo donja granica .... znači nulica .... bolje novac :mrgreen:
 

Back
Top