Neka odgovore samo iskrene devojke

Insider:
Kada vam muskarac kaze da ste lepi, sta prvo pomislite o njemu a znate da on nije lep. Znaci konkretno sta vam prvo padne na pamet, i kakvo misljenje imate o njemu.
Pisite slobodno

Pa kako sta? Pomislim da ima dobar ukus :wink:

Iskreno, sve zavisi ko ti daje kompliment i kako ga daje... Ponekad to zvuci kao da ti je rekao "dobar dan" jer je jednostavno tip laskavca i taj kompliment ne dozivljavam licno...Ponekad to zvuci tako slatko i iskreno da mi prosto dodje da doticnog cokim... A desava se i da pocrvenim zbog odredjenog komplimenta...Dakle sve zavisi, ko, kako , kada itd...
 
Ako to kaze u sklopu razgovora, to ne mora nista da znaci. Ali, ako kaze to samo od sebe... Onda je to cesto uvertira u nesto vise. Iskreno, nerviraju me takve recenice od nepoznatih ljudi u autobusu (npr, jedan Egipcanin u autobusu , ili jedan fotograf, boze me sacuvaj, koji je poceo da me slika jer "voli lepe stvari"). Ovako... kad muskarac to kaze, moze imati 2 motiva:
1. Da zaista to misli, da je iznenadjen tvojom lepotom.
2. Da zeli da ti za njim crknes. Gluposti. Kao "Ja nemam ogledalo kod kuce, pa ne znam da sam lepa, nego cu se obradovati kad mi neki tamo levi decko to kaze". Bezveze...
NE volim da mi to govore nepoznate osobe. A ni "sumnjivi" drugovi. Uvek znam da je to uvod u nesto drugo.
Takve komplimente mi moze davati samo osoba sa kojom sam. A kompliment sigurno nije razlog zbog kojeg bih pozelela da budem sa tim deckom, jer, kao sto rekoh, i sama imam ogledalo kod kuce.
 
Ja nisam devojka,ali da odgovorim decku.....
...Sa komplimentima,moras jako oprezno....znaci,u pravom momentu,jako kratko i sazeto(kompliment ne sme biti duzi od 7 sekundi)....Inace,komplimenti,mogu kontra- delovati :lol:
...Ko zna da ih koristi,komplimenti su ubojito oruzje......
 
limunada:
begunac:
Ja nisam devojka,ali da odgovorim decku.....
...Sa komplimentima,moras jako oprezno....znaci,u pravom momentu,jako kratko i sazeto(kompliment ne sme biti duzi od 7 sekundi)....Inace,komplimenti,mogu kontra- delovati :lol:
...Ko zna da ih koristi,komplimenti su ubojito oruzje......

Pa znas li ti? :D
Mislim da je ovih 7 sec kljucni faktor. :lol:
Naravno,mora se uzimati C-vitamin,uz sve to(a 7 sek.je optimalno vreme za jedan kompliment)
 
begunac:
limunada:
begunac:
Ja nisam devojka,ali da odgovorim decku.....
...Sa komplimentima,moras jako oprezno....znaci,u pravom momentu,jako kratko i sazeto(kompliment ne sme biti duzi od 7 sekundi)....Inace,komplimenti,mogu kontra- delovati :lol:
...Ko zna da ih koristi,komplimenti su ubojito oruzje......

Pa znas li ti? :D
Mislim da je ovih 7 sec kljucni faktor. :lol:
Naravno,mora se uzimati C-vitamin,uz sve to(a 7 sek.je optimalno vreme za jedan kompliment)

Zaboravio si da sve to treba dobro promuckati. :wink:
 
Kada mi to kaze neko ko MENE NE PRIVLACI, bez obzira na fizicku lepotu istog, onda mi je neprijatno :oops: jer, naravno znam sta to znaci, nasmesim se i brze-bolje menjam temu...Ne vidim zbog cega bi se moje misljenje o toj osobi promenilo nakon toga :?: Ne volim kada taj neko nastavi da navaljuje, onda mi cela situacija presedne, pa bih mogla da budem neprijatna :evil:
 
wishfish:
Kada mi to kaze neko ko MENE NE PRIVLACI, bez obzira na fizicku lepotu istog, onda mi je neprijatno :oops: jer, naravno znam sta to znaci, nasmesim se i brze-bolje menjam temu...Ne vidim zbog cega bi se moje misljenje o toj osobi promenilo nakon toga :?: Ne volim kada taj neko nastavi da navaljuje, onda mi cela situacija presedne, pa bih mogla da budem neprijatna :evil:
A da pogledamo to malo sa druge strane.....Sta,ako taj neki zna sta ti mislis,pa pocne znalacki da te obradjuje.....(kao ono 7 sek)...pocne da prica bas ono sto tvoja podsvest ocekuje.....Pa posle par dana promenis misljenje?hm....cini mi se da se to zove ...linija slabijeg otpora.....
 
Lagano jednom klimnem glavom i uz blag osmeh se zahvalim - kada mi kaze nepoznata osoba. "Mrtva je" ako nakon te izjave nastavi sa izlivima odusevljenja...
Kada mi to naprasno kaze poznanik - samo ga ironichno pogledam u stilu "Ajde!".
Kada mi to kaze neko koga volim... :wink: ... "Cuvacu ga, mazicu ga, pazicu ga i zvacu ga... :D "
 
begunac:
A da pogledamo to malo sa druge strane.....Sta,ako taj neki zna sta ti mislis,pa pocne znalacki da te obradjuje.....(kao ono 7 sek)...pocne da prica bas ono sto tvoja podsvest ocekuje.....Pa posle par dana promenis misljenje?hm....cini mi se da se to zove ...linija slabijeg otpora.....
Sa druge strane? U temi koja se bavi ponasanjem i fizickim izgledom sam napisala sta mislim o tome, ako se dobro razumemo...Ta igra bi morala da mi cucne, a to vec ne zavisi od 'znanja'...U pitanju je frekvencija mozdanih talasa, ja bih to tako nazvala :wink:
 

Back
Top