IDETE LI NA PIJAC

pa obično se ide na pijac koji ti je najbliži... meni je cvetkov najbliži pa tamo idem... ali ne mislim da je najlepši. nikad nisam razmišljao o tome koji je pijac najlepši, ali ako moram da se odlučim... onda recimo bajloni... ili kalenić
 
Ne volim pijacnu guzvu, kolica koja mi prevlace preko noge, bicikle, babe sto stanu pa ne znaju gde ce, nakupce... Radije kupim u prodavnici.
Kad imam vremena merak mi je da odem na zemunsku pijacu, potpuno drugacija od svih, kao da nisam u Bg, posebno zimi kada se cuje krckanje zaledjenog Dunava...
 
prvo, idem na pijacU. zatim, idem na pijacu u bloku 44. odlicna je i nije skuplja od onih koje su glasovitije od nje. relativno neuredna, ali isto tako i relativno cista. idem relativno cesto....samo ne znam kakve veze to sad ima?
 
kako bre, a mladi kajmak sir i tako to...ipak ima dosta stvari koje po marketima ne mogu da se kupe. za sveze voce i povrce, pijaca ja ipak zakon. da ne pricam tome da mi uvek daju koju breskvu viska ili mere sacometrijski, jer me znaju duuugooo
 
ona je tolika stipsa da je deci u školama ukinula mleko u okviru užine. ali, ko je šiša....a ja se ne cenjkam. koliko košta da košta - kad mi se nešto sviđa, kupim.
 
bila ona emisija....jedan dan sa borkom voočić.......i odvedu je na bajlonijevu.....i nema sitno...ali sooper je to bilo...otvori novčanik....i isplazi se jedno 120 kreditnih kartica...........kaže borka......nema koju nema..... ( : a i boli je baš da koova...ima domaćicu....
 
ljudi, nekad stvarno kupovina na pijaci predstavlja užitak posebne vrste. naročito ako je jesen dobra, plodna....zimnica miriše i samo tera da se sprema. ko tome odoli, taj srca nema.
 

Back
Top