Nacionalna geografija,ko cita?

чини се да нисте пажљиво простудирали НГ... свака репортажа може да се "чита" и само кроз фотографију... мислим да НГ нуди баш богат садржај за свачији укус. Ја имам све бројеве српског и позамашну архиву матичног издања. Друга ствар је да за 200 динара месечно добијате библиофилско издање
 
Čitam od prvog broja a od juna sam i u pretplati, mada isporuka nije najbolje organizovana. U stvari, možda nije do izdavača nego do lokalne pošte.

ali, nema veze, kad nazovem, pošalju ponovo, to mi se dva puta desilo.

Časopis mi se dopada a obilje fotografija mi je samo prednost!
 
Isporuka je dan dva od pojave novog broja na kioscima.....no, za dve godine koliko sam pretplatnik desilo se par puta da ne stigne na vreme tj. proverom u Adria Media kažu poslali sigurno a ne stigne mi od lokalne pošte...no izdavač pošalje istog dana ponovo i stigne mi sutradan. A čini mi se da muva pošta u mom gradu. Sanduče mi je ispravno pa su mi sumnjivi kad ne isporuče. Dakle, Adria Media je sasvim profesionalna.

Dostavljanje je u toku prve nedelje u mesecu. Zadnji put kad sam zvala rekli su mi da već ako do sedmog, eventualno do desetog u mesecu ne dobijem da odmah prijavim.
 

Back
Top