swingerski mamac ...

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Pitao sam se da li vam se ikad dogodilo da se u okviru uskog kruga vasih najblizih prijatelja dogodi situacija koja provocira swingersku napetost..kroz intenzivna druzenja, namece vam se cinjenica da vas drugar ima devojcicu koja se i vama svidja na oko... primecujete kako vas ortak cavrlja sa vasom dragom o slobodnijim temama i sl....hm. Ako tako nesto osecate,kako izlazite na kraj s takvim mamcima ?... Koja je doza flerta dozvoljena u tim zajednickim druzenjima,vecerama, gluvarenjima,izlascima itd. iskreno..?
 
senoviti:
Pitao sam se da li vam se ikad dogodilo da se u okviru uskog kruga vasih najblizih prijatelja dogodi situacija koja provocira swingersku napetost..kroz intenzivna druzenja, namece vam se cinjenica da vas drugar ima devojcicu koja se i vama svidja na oko... primecujete kako vas ortak cavrlja sa vasom dragom o slobodnijim temama i sl....hm. Ako tako nesto osecate,kako izlazite na kraj s takvim mamcima ?... Koja je doza flerta dozvoljena u tim zajednickim druzenjima,vecerama, gluvarenjima,izlascima itd. iskreno..?
Jednostavno se prepustili (nije bilo menjanja parova) i bilo je sasvim ok. Sledece jutro je bilo malo skakljivo al` se sve okrenulo na zajebanciju,moj ti savet ako svi to zele JUST GO AHEAD!!!
 
senoviti:
Pitao sam se da li vam se ikad dogodilo da se u okviru uskog kruga vasih najblizih prijatelja dogodi situacija koja provocira swingersku napetost..kroz intenzivna druzenja, namece vam se cinjenica da vas drugar ima devojcicu koja se i vama svidja na oko... primecujete kako vas ortak cavrlja sa vasom dragom o slobodnijim temama i sl....hm. Ako tako nesto osecate,kako izlazite na kraj s takvim mamcima ?... Koja je doza flerta dozvoljena u tim zajednickim druzenjima,vecerama, gluvarenjima,izlascima itd. iskreno..?
Ja sam jednom doživeo da čujem i straight-foreward provokaciju
u društvu devojke i još par parova (poker?) i singl-ova.
I još dok sam bio u početku razmišljanja o ideji, jedna
devojka je prekinula tišinu svojim komentarom da je to 'bednički'...
Da li je to bila neprijatna tišina, ili (kao kod mene) thinking silence ne znam
ali verujem da je to teško prihvatljiva ideja kod nas.
 
colle75:
Jednostavno se prepustili (nije bilo menjanja parova) i bilo je sasvim ok. Sledece jutro je bilo malo skakljivo al` se sve okrenulo na zajebanciju,moj ti savet ako svi to zele JUST GO AHEAD!!!


cek, cek, ako nije bilo mijenjanja parova, u cemu je poenta.....

desilo se, nemam pojma, isto tako spontano


"Ako tako nesto osecate,kako izlazite na kraj s takvim mamcima ?...
Koja je doza flerta dozvoljena u tim zajednickim druzenjima,vecerama, gluvarenjima,izlascima itd. iskreno..?"

Sve to zavisi od situacije, koliko si ti zaista dobar sa prijateljem, koliko su djevojke spremne, sve to poklapa element stidljivosti i naravno povjerenja
 
senoviti:
Pitao sam se da li vam se ikad dogodilo da se u okviru uskog kruga vasih najblizih prijatelja dogodi situacija koja provocira swingersku napetost..kroz intenzivna druzenja, namece vam se cinjenica da vas drugar ima devojcicu koja se i vama svidja na oko... primecujete kako vas ortak cavrlja sa vasom dragom o slobodnijim temama i sl....hm. Ako tako nesto osecate,kako izlazite na kraj s takvim mamcima ?... Koja je doza flerta dozvoljena u tim zajednickim druzenjima,vecerama, gluvarenjima,izlascima itd. iskreno..?


Ne osecamo :|
 

Back
Top