Rucni satovi

36798.jpg
 
Strašno , pa treba razlikovati pozera i savremenog muškarca koji baš nije u modnim trendovima i robovskim okovima....
Proceni prema onome kome je sat namenjen....

Mada , blistavi satovi na nežnoj ruci prilično privalače pažnju devojaka, naročito ako je stil sata očigledno muški , kao i nosilac istog, bez gej prizvuka....
 
Sat za sebe ili eventualno obadovati nekog do koga vam je baš stalo

Nezgodno je kupovati takav poklon nekome koga ne poznajes dovoljno,jer ces dzaba baciti pare.
Ne znam koliko se uklapam u pojam "savremeni muskarac" jer smatram da osim sata, i to sto jednostavnijeg, muskarac ne treba nositi nikakav drugi nakit.
Mislim da sa ovim ne mozes pogresiti.





Sat ne mora da bude preskup da bi bio kvalitetan,nosim Orient vec 14god.[automatik],ne skidam ga skoro nikad,jednom u mesec-dva ga detalljno operem. 200$ placen.
 
Nezgodno je kupovati takav poklon nekome koga ne poznajes dovoljno,jer ces dzaba baciti pare.
Ne znam koliko se uklapam u pojam "savremeni muskarac" jer smatram da osim sata, i to sto jednostavnijeg, muskarac ne treba nositi nikakav drugi nakit.
Mislim da sa ovim ne mozes pogresiti.



[.

bravo...za boldirano...

a da te ?
posto ja nosim muski tisot (na slici)
jel to "nenormalno":shock: imati vise afiniteta prema muskim casovnicima???
 
Mislim da je Longines... i nije važan sat i džaba sat makar i originalni Rolex ako je muška ruka nenegovana, ako manžeta košulje ne viri ispod rukava sakoa tačno onoliko koliko treba... obratite pažnju na SVE ove detalje kada gledate na fotkama u novinama, na tv nastupima Vojina Đorđevića... PRAVI gospodin. To je ta, biznis elegantna varijanta. A imamo i sportsku, casual... svakodnevnu varijantu... nezamenljici su svočići ili ne preskupi satovi koji ležetno padaju pokrivajući zglob... BEZ metalne narukvice za sat, obavezno platnene ili kožne... što se ovog stila tiće obratiti pažnju na Stefana Kapičića i Udovičića.
 
Ima mnooogo dobrih muskih satova.
Volim da vidim na muskarcu dobar sat.
Izvinite sto ja ovako pisem, vidi se da sam sa engleskog govornog podrucja..
Dobri satovi: Breitling, Omega, Tissot.
Rolex ne volEm da vidim.
 

Back
Top