strajk !!!!

a ja se taman ponadao da cu da imam produzeni odmor
ma zashta da shtrajkuju, ionako imaju dobre plate(makar su iznad nasheg bednog proseka) a i ne rade puno. Moj keva se cima u prvoj petoleci za 5 puta manju platu, pa se ne zali, ne moze da se zali.
 
Danashnji ljudi imaju standardizovana mishljenja, i misle da zasluzhuju iste plate kao i prosvetni radnici, koji, da napomenem, imaju visoku struchnu spremu, za razliku od tih ljudi koji se zhale...
Chast izuzecima, opet...
 
jeste. tako ce i ana sutra da se buni sto profesori imaju vise plate od nje, koja je zavrsila poljoprivrednu skolu. ajde malo, ucite fiziku, matis, filosofiju i tako to....zanatlija ima kao pleve. ali, bar si NEKO i NESTO, po njenim recima.mada, stvarno mislim da nista od strajka. platu odredjuje neki macan u EU i mozes da se bunis koliko hoces.
 
matora63:
jeste. tako ce i ana sutra da se buni sto profesori imaju vise plate od nje, koja je zavrsila poljoprivrednu skolu. ajde malo, ucite fiziku, matis, filosofiju i tako to....zanatlija ima kao pleve. ali, bar si NEKO i NESTO, po njenim recima.mada, stvarno mislim da nista od strajka. platu odredjuje neki macan u EU i mozes da se bunis koliko hoces.
I couldn't agree more!
 
i? strajk je, bre, skroz bezvz. posle moras da odradjujes casove, a postigli su da se plata podigne za 200 din. katastrofa. ne bih strajkovala nikad. ima, bre, da se radi. vidi samo koliki raspust imamo mi prosvetari...a deci radimo svasta. doduse, i ona nama. nekad zasluzeno.
 
svake godine bude ista prica.... kao, bice strajk, oce vece plate.... jednom u deset godina i bude strajk, al i onda strajkuju profani svih skola osim XIII-e.... tako da me ova prica ne interesuje
 

Back
Top