Da li da ga iskuliram?:D

ja bih ga iskulirala ;) meni ne odgovaraju velike razlike u godinama,najstariji je imao 13 god vise od mene i razlika se osecala od samog pocetka(sto se njemu izgleda bas dopadalo,a ja sam se jednog dana uplasila od njegovih bora iza usiju),vecina nas ce takodje ostariti ali bolje sa vrsnjakom,volim sa svojim muzem da otkrivam zajedno svet a ne da mi ga on pokazuje,volim sto nam se sede pojavljuju istovremeno,sto su nam ukusi slicni(u jednom momentu smo prerasli diskoteke-zajedno,ide nam se na ista mesta...)zaista ne bih mogla da podnesem svaki dan nekog starijeg(vise od 5-6 god) pored sebe.dzordz kluni je super baja,ali ne znam da li bi mi bio i uzivo:? ovako mogu da kakim,u principu se nikad ne bih okrenula za njim da prodaje krofne na plazi :) marketing :)
evo kaad odem kod drugarice ciji je muz stariji od nas jbt kao da je neki chicha tu,prosto ne znam sta bih pricala s njim,al dobro ne mora da znaci(ali uglavnom znaci :lol: )
 
:)

zivot je pun iznenadjenja.veza sa starijim muskarcem ima svojih mana, ali i svojih prednosti.vidis sebe nekim drugim ocima, nikog ne ugrozavas, ne moras da hranis njegovu sujetu, dobijes more neznosti, ne plasi se da oces da se udas:lol:
od pocetka sam znala da ne moze da traje, jer je razlika bas bila velika.ali je bilo lepo, dok je trajalo.
 
CakiCoka:

Zanima me da li mladje zene imaju predrasude prema gospodi srednjih godina?:)
Da li je i za vas ta kategorija nesto sto se evantualno smatra ocinskom figurom, ili ulaze u konkurenciju za muskarca vaseg zivota?

Znam da je dosta zena ovde udato, ali pitam hipoteticki.
Da li je velika razlika u godinama stvar ukusa, ili je tabu zbog drustvenih predrasuda, ili je nesto pozeljno, sto vi preferirate?
Kakva su vasa iskustva?
.
Iskreno govoreći, kod mene musko slabo ima šanse, ako nije starije...volim starije...preferiram razliku od 10 do 15 godina....razlog je zrelost i definisanost dotičnog, a i jednostavno volim, privlače me.
 
ultrared:
eto, lepo bi se to dalo organizovati:lol:
nego, izgleda da sam nešto propustila na Forumu, posebno taj deo kad te probijam:mrgreen:
ne znam čemu dugujem tvoju zahvalnost:lol:
Pa kad sam se tek pojavio na Forumu, penjuci se u vunenim carapama i papucama Balkanskom ulicom - ti me jedina nisi izvrgla ruglu i minirala moje pokusaje da postanem strejt verzija Ponocnog kauboja.
A pod dva, prva si javno napisala da bi me kresnula... onako hipoteticki. Posle je sve islo kao voda.
 
Julian_Duranona:
Pa kad sam se tek pojavio na Forumu, penjuci se u vunenim carapama i papucama Balkanskom ulicom - ti me jedina nisi izvrgla ruglu i minirala moje pokusaje da postanem strejt verzija Ponocnog kauboja.
A pod dva, prva si javno napisala da bi me kresnula... onako hipoteticki. Posle je sve islo kao voda.

od trnja do zvijezda...:roll:
 

Back
Top