Срби и људска права

Poruka
8.488
За "демократе" важи правило да свима треба обезбедити људска права осим ако су Срби из Србије. И сви имају право на само-опредељење осим Срба ван Србије !
Рече Лацибг...
Суд у Хагу је направљен за Тутсе, Хуте и Србе!
Рече Луис Мекензи...

Зашто се повеља УН о људским правима не примењује и на Србе?

Докле ћемо бити народ другог реда упркос томе што они који покушавају да нам објасне шта је геноцид имају Јасеновце и Аушвице... и они који нас бомбардују због "етничког чишћења сатераше Индијанце у резервате и протераше 300 000 људи са своје земље 1995. године?

Ко ће да одговара за касетне бомбе, за рушење болница, старачких домова, амбасада... за напалм у Вијетнаму, за дефолијанте, за кристалне бомбе, за Хирошиму и Нагасаки???

Докле БРЕ!!!
 
mojne se nerviraš...bićemo narod drugog reda sve dok sami ne budemo rekli ''stop'' tome , što bi ujedno značilo i proterivanje onih koji se zalažu za Srbe bez prava...meni se mnogo dopada model koji su primenili Grci u svojoj zemlji sedamdesetih- lepo su proterali sve komuniste...a mi bismo trebali sve ''demokrate''...mada nije bila loša ni spanska hunta!
 
KoscheiBesmertnii:
Одлична идеја, ја бих почео од ових НВО бабасера!
Као Путин... пресекао им донације из иностранства, па више нису били заинтересовани за акцију, нема пара, нема музике!

e to!! pa posle da organizuju proteste na kojima se okupi cirka 10 ljudi :-D
 
Супер тема.
У неколико наврата сам писала шта мислим о овоме, ал' хајде да поновим.

Појединци се "заиграју" и помисле да демократичност значи обавезно изгубити лични индентитет, па крену са најгором пљувачином по својој земљи и нацији...к'о мисле да су тако већи " интелектуалци", шта ли...ужас...само показују колики су паћеници, јер шта је човек без самопоштовања и индентитета. :?

Са друге стране, Србија је пуна избеглих Хрвата и муслимана који или још увек ту, добро ухлебљени живе и раде, али су негде програмирани да треба урушавати све добро што се тиче ове земље, а то несметано раде...не размишљају о томе како би их примила њихова земља матица када би се некада и вратили тамо...против оваквих се треба борити свим средствима.

Недавно сам писала о једној лекарки, хрватици, тобож' избеглици из Хрватске, која са мужем и двоје деце " чува" једну баку у једној великој и прелепој вили на Дедињу, а има их још 2...баке са становима, исто овде на Дедињу...бар за које ЈА и мој комшилук знамо.

Па саберите...нек'то само прода сутра...објавила бих ја и пуно име, а можда и хоћу...само да се распитам још.

Иначе има сина и ћерку, који можда и сами дивљају по овом сајту и ...па праве се чедери и демократе који су за уништење српства као нације...не могу да не кажем да ми пар ових овде баш личе на те гмизавце лоповске. :roll:
:lol:
 
KoscheiBesmertnii:
Одлична идеја, ја бих почео од ових НВО бабасера!
Као Путин... пресекао им донације из иностранства, па више нису били заинтересовани за акцију, нема пара, нема музике!

Супер идеја...колико сам ја чула деда Сорош их је већ од'ебао, а шушка се да ће руски рецепт и да им се догоди...биће лелеееее ш'а нас снађе... :lol: :lol: :lol:
 
moram i ovde :-)
Kolcecb3.gif
 
Опет морам да цитирам брата Лација... свака ти част!

Исто мислим, па да не понављам твоје речи - само те цитирам! , и да само додам да стока англосаксонска ПРЕМА СРБИМА ПРИМЕЊУЈЕ ИДЕНТИЧАН
РЕЦЕПТ КАО ПРЕМА ИНДИЈАНЦИМА.

Данас сам слушао нашег лика проф.Ивана Цветановића, песника и књижевника који је отишао у САД '90.год. и који је и тамо направио некакав успех али је убрзо схватио да су ови данашњи Американци ДОЂОШИ на земљу правих Американаца - Индијанаца. Отишао је у један од још увек постојећих резервата у којима држе као "заштићене животиње" Индијанце и провео тамо 6 недеља. Каже да живе у незамисливој беди, и да потпуно изумиру... немају никаквог посла, углавном су алкохолисани (Црвенокожцима исто као и Ескимима недостају ензими у организму и зато је за њих употреба алкохола погубна и смртоносна). Причао је о томе како су англо-разбојници варали Индијанце, потписивали уговоре са њима о "куповини земље" а касније из протеривали и убијали све до једнога...и о томе како је америчка филмска индустрија "одрадила своје" и створила потпуно наопаку слику о Индијанцима....итд.итд..

Ипак, успео је да се саживи и запише њихов поглед на свет и њихова веровања и поезију и сада је издао Антологију поезије америчких Индијанаца...

ИСТО ТО РАДЕ И НАМА СРБИМА....
 
SANDRINAbg:
Недавно сам писала о једној лекарки, хрватици, тобож' избеглици из Хрватске, која са мужем и двоје деце " чува" једну баку у једној великој и прелепој вили на Дедињу, а има их још 2...баке са становима, исто овде на Дедињу...бар за које ЈА и мој комшилук знамо.

Па саберите...нек'то само прода сутра...објавила бих ја и пуно име, а можда и хоћу...само да се распитам још.
Иначе има сина и ћерку, који можда и сами дивљају по овом сајту и ...па праве се чедери и демократе који су за уништење српства као нације...не могу да не кажем да ми пар ових овде баш личе на те гмизавце лоповске. :roll:
:lol:
Само се распитај и објави и адресу, па да патриотски настројени момци и девојке могу да оду тамо и да се обрачунају са тим хрватским екстремистима што чувају дедињске баке.
 
Pijanista:
Само се распитај и објави и адресу, па да патриотски настројени момци и девојке могу да оду тамо и да се обрачунају са тим хрватским екстремистима што чувају дедињске баке.

Јок...скупљамо ми доказе, а онда ће ЗАКОН да се обрачунава са овим мафијашима...како су и заслужили. :evil:

Мада...видиш није ти лоша идеја...мало им трубити под прозором...ма размислићу још :lol: :lol: :lol:
 
sevilja:
mojne se nerviraš...bićemo narod drugog reda sve dok sami ne budemo rekli ''stop'' tome , što bi ujedno značilo i proterivanje onih koji se zalažu za Srbe bez prava...meni se mnogo dopada model koji su primenili Grci u svojoj zemlji sedamdesetih- lepo su proterali sve komuniste...a mi bismo trebali sve ''demokrate''...mada nije bila loša ni spanska hunta!

pokusali ste protjerat....ali vam nije uspijelo...
katarza, draga moja , samo katarza...
i uzemljenje...
 

Back
Top