Јин и Јанг

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Да ли сте некад били у вези са неким ко вам је сушта супротност?
А да ли би сте били у вези са неким ко вам је сушта супротност?
Да ли вас привлачи (тренутно) или вас је привлачио неко ко вам је сушта супротност ...
Ја сам једном био у вези са једном цуром која ми је тако ... супротна ... неславно се завршила ... ал имала је лепа сисе ...
 
bila sam jednom i otad sam pocela da prezirem ljude iz tih krugova samo zbog te njegove sushte suprotonosti...
po meni nema nista gore nego kad si snekim cije metode,razmisljanje i sve ostalo ne mozes da shvatis i prihvatis...
 
Jos da skines taj kretenski avatar, i bices skroz sladak.
ценим да си ти једина којој се не свиџа ...


ето тако ја сад идем да смислим шта би корисно мого да радим по кући а ако не нађем идем да се ј*бем са самим собм јер немам с ким другим ...
а ви уживајте на овим темама што вам подарих
 
Jin i Jang..popstoje samo zajedno....ako se razdvoje..prestaju da postoje.
To reche Nindza nakon shto ih je razdvoJio na pola svojim britqim machem...poshto je dobio nagradu sa kutojom u kojoj se nalaze nakon zavrshetka 7 zadataka Nai Djin.
 
A ja stvarno vise ne mogu da vracam film unazad. U buducnosti cu videti da li cu biti sa nekim ko mi je suprotnost, ne mogu da znam u napred, a ne znam ni sta je to suprotnost od mene, necu ga ga ni prepoznati da je on bas suprotnost od mene kad ga budem videla.Mozda, jedino, seljak, to je susta suprotnost od mene, brzo bih ga prepoznala,i tvrdim da ne bih mogla da budem sa njim.
 
topmodelsica:
A ja stvarno vise ne mogu da vracam film unazad. U buducnosti cu videti da li cu biti sa nekim ko mi je suprotnost, ne mogu da znam u napred, a ne znam ni sta je to suprotnost od mene, necu ga ga ni prepoznati da je on bas suprotnost od mene kad ga budem videla.Mozda, jedino, seljak, to je susta suprotnost od mene, brzo bih ga prepoznala,i tvrdim da ne bih mogla da budem sa njim.


Moki, e a da ja otvorim temu TM greatest hits/Magnus opus ili tako neshto pa da ljudi tu rade copy-paste tvojih razmishljanja? Nemash pojma kako mi je zao kad neshto iz tvog opusa propustim...;)
 
W.A.S.P.:
Да ли сте некад били у вези са неким ко вам је сушта супротност?
А да ли би сте били у вези са неким ко вам је сушта супротност?
Да ли вас привлачи (тренутно) или вас је привлачио неко ко вам је сушта супротност ...
Ја сам једном био у вези са једном цуром која ми је тако ... супротна ... неславно се завршила ... ал имала је лепа сисе ...
Stalno,valjda me privlace osobe koje koje kontriraju,onda i ti moras da naprezes ganglije da bi odgovorio.Naravno to ne traje dugo...
 

Back
Top