Filmski susreti(Niš)

mmaallaa:
Nazalost necu biti u Nisu za vreme filmskih susreta, koliko sam ja videla nisu losi filmovi izbaceni, i ekipaglupachka nije losa.
z7shysterical.gif

super_smilies007.gif

---------------------------------------------------------
Ja necu da idem na filmske susrete
 
E pa super????? 5-6 korisnika u ovoj temi, i svi ismejavaju FS, pa posle bude, što sve dobro ode iz grada. Super!!!!

Odgovor na temu: Oduvek sam uz FS, a na pitanje kakvi su filmovi....... još je rano. Javiću
 
Bila sam na filmske susrete.Ima karata na ulazu.Karta je 200 din.Film koji se sinoc davao je onako,srednje zalostan.Ne svidja mi se,a i ostalim ljudima se nije nesto bas dopao.Posle pola sata pozornica bila poluprazna......:(

Kazu da je film koji se daje veceras dobar.Videcemo..........
 
Stvarno nisam mogla da verujem.Na filmske sam otisla samo da bih se slikala sa Viktorom Savicem i on je kao i svaki poznati mladi glumac,koji je uobrazen i misli sad kako je on zakon , samo izleteo i trcecim korakom napustio Tvrdjavu.Mislim totalno nekorektno sa njegove strane.I on mi je neki gluimac.Ako sad kad je na pocetku karijere tako bezi od fanova,sta ce raditi za 20-30godina.ccc.......nego i to su FACE. :smile:
 
Ja nikada to nisam volela niti sad volim, da jurim tamo neke ličnosti javnosti poznate da bih im uzela neki bedan potpis ili se slikala sa njima, to mi je suviše bilo i dalje je i uvek će biti ponižavajuće.
Svi su oni obični ljudi, srećnim okolnostima ili otkrivenim talentima postali poznati... I šta to znači biti poznat... I šta to njih čini drugačijim od ostalih, čime zaslužuju da budu slikani, intervjuisani, gledani, voljeni...

Pa juriću za mojim malim komšikama da se slikam sa njima i da mi nacrtaju smešnog psa pre nego ikog od tih psihoneurotičnih kretena što nam truju televiziju, gotovo svi...

Oni koji zaista vrede, nemaju potrebu da se eksponiraju, da oponašaju bolesne holivudske kretene, koji misle da se Sunce obrće oko svoje ose i oko njih...

Pogledajte samo Zdravka Čolića, čoveka izuzetne harizme koji je činio kroz svoju pesmu samo dobro, koliku skromnost on ima... Poznajem ljude koji su ga i lično upoznali...

Ma pusti to, Hellena...
 
Sta mislite o Filmskim susretima?

Jedna od retkih manifestacija u Nisu koja ima svoju tradiciju i po kojoj je Nis poznat.

Ali su cak i oni podlegli beogradizaciji. Ne pratim ih bas nesto redovno ali sam uhvatila otvaranje na tv-u i strasno se razocarala i iznervirala kada sam videla voditelje. Pa zar Nis nije mogao da da svoj voditeljski par nego su to morali da budu ljudi iz bg-a ona kokoska Iva Strljic i neznam kako se zove onaj tip. Tako su bili izvestaceni i kao se "spontano" salili a citaju napisan tekst. Ma totalna bruka!
 

Back
Top