hag odlucuje

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
meni je ovo bas glupo.umesto da malo ratuju, pa da se medjusobno optuzuju ko je prvi poceo, pa da idu "duboko" u istoriju da bi saznali ko je prvi zakoracio na odredjeno mesto, oni kukavicki ostavljaju MS u hagu da im deli pravdu cccccccc

Dogovor: Granične sporove rješavat će Haag
Granične sporove između Hrvatske i Slovenije rješavat će Međunarodni sud pravde u Den Haagu, dok će se ostala otvorena pitanja rješavati bilateralno, dogovorili su na Bledu hrvatski i slovenski premijeri Ivo Sanader i Janez Janša.
 
otkacena slavonka:
ok a sta kazes na ovo ak ti dobijes ja placam eurima a ako ti dobijes das meni marke..jel moze??
Dal' sad da kompromitujem svoje antiJevropske svetonazore?...

Ma yebes svetonazore, moze, al' da bude 100 marona naprema 100 evra. Marka je marka.
 
adem_ks:
meni je ovo bas glupo.umesto da malo ratuju, pa da se medjusobno optuzuju ko je prvi poceo, pa da idu "duboko" u istoriju da bi saznali ko je prvi zakoracio na odredjeno mesto, oni kukavicki ostavljaju MS u hagu da im deli pravdu cccccccc

И сад нас у Србији много то треба да интересује..... :wink:
Е животе луталицо..... :wink:
 
Yopa:
Dal' sad da kompromitujem svoje antiJevropske svetonazore?...

Ma yebes svetonazore, moze, al' da bude 100 marona naprema 100 evra. Marka je marka.

heheheh..ebo prinzipe kad se o lovi radi.... :lol: znala sam da ces pristati...

ok dogovoreno...jeste da nije fer za mene...ali bilo mi je vrijedno....iskoristiti cu ja to vec nekako...vazno da si u mojoj statistici... :wink:

ok ako slovenija dobije proces sto se tice jadranske obale...placam 100 eurica...dogovor je dogovor...

tko zeli biti svjedok??? ajde ljudi da bude oficijelno
 
Yopa:
Dal' sad da kompromitujem svoje antiJevropske svetonazore?...

Ma yebes svetonazore, moze, al' da bude 100 marona naprema 100 evra. Marka je marka.

kad smo kod maraka..
znas kako ercegovac broji do 100?



1,2,3,4,5.....................98,99,100maraka..

zasigurno i zidov/jevrej slicno broji.. 8-)
 
otkacena slavonka:
heheheh..ebo prinzipe kad se o lovi radi.... :lol: znala sam da ces pristati...

ok dogovoreno...jeste da nije fer za mene...ali bilo mi je vrijedno....iskoristiti cu ja to vec nekako...vazno da si u mojoj statistici... :wink:

ok ako slovenija dobije proces sto se tice jadranske obale...placam 100 eurica...dogovor je dogovor...

tko zeli biti svjedok??? ajde ljudi da bude oficijelno

mogu ja, kao neutralna strana. i ne bi bilo lose da mi date da vam drzim pare, cisto da se ne predomislite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
mogu ja, kao neutralna strana. i ne bi bilo lose da mi date da vam drzim pare, cisto da se ne predomislite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


eeee ademe, ademe....pa sto tolika nevjera...nije nama to potrebno...ljudi smo...drzimo do rijeci... :lol:

p.s. ali mozes eto svjedok da budes...da ne bi poslje bilo...nisam ja to nikada reko/la...
balkan je po tome poznat
 

Back
Top