Problem
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Problem

Moj najbolji drug ima 20 godina i ima neverovatan problem. Jos nije spavao sa devojkom iz prostog razloga sto ima penis dugacak, kako on to kaze svega 13,5-14 cm u erekciji... Da li je to normalno? Da li je to prosek? Znam sve te price o nevaznosti duzine za kbalitetan sex, ali ovo je kod njega cini mi se prvenstveno psiholoski problem koji ne zna kako da resi a ni ja ne znam kako da pomognem! Ucestvovao sam na slicnoj te mi na Lj & S ali tamo je situacija malo neozbiljnija. Ocekujem dobar i iskren savet.
    Hvala unapred svima
    Poslednji put ažurirao/la Karamazov : 27.08.2007. u 20:24

Domaćin RACE MASTER (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Problem

Citat Original postavio Karamazov
    Moj najbolji drug ima 20 godina i ima neverovatan problem. Jos nije spavao sa devojkom iz prostog razloga sto ima penis dugacak, kako on to kaze svega 13,5-14 cm u erekciji... Da li je to normalno? Da li je to prosek? Znam sve te price o nevaznosti duzine za kbalitetan sex, ali ovo je kod njega cini mi se prvenstveno psiholoski problem koji ne zna kako da resi a ni ja ne znam kako da pomognem! Ucestvovao sam na slicnoj te mi na Lj & S ali tamo je situacija malo neozbiljnija. Ocekujem dobar i iskren savet.
    Hvala unapred svima
    Tvom prijatelju bi pomogao razgovor sa psihologom,pa mu to i predlozi,a do tada neka kupi jedan kondom i neka ga proba staviti.Videce da mu nece ostati vise od nekoliko milimetara eventualno centimetar.Ako znamo da se kondomi prave po nekom standardu(znaci,proseku),zakljucak je lako izvuci.
    Uz to,neka ima na umu da se u prvoj trecini vagine nalazi sve sto je neophodno za zenino zadovoljstvo,koje,uzgrd,i ne zavisi samo od fizickog kontakta,vec i psiha igra znacajnu ulogu.
    Ako on nema problema sa potencijom,nema ni razloga za brigu-samo napred. :wink:

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Hvala na odgovoru. Pa moram priznati da sam i dalje zapanjen time da mi je on to priznao i razgovarao sa mnom o tome,buduci da je jako stidljiva osoba. Koliko sam ja razumeo sa potencijom nema problema ali je tu jednostavno strah, ai on nije bas tako mlad... Mislim, ipak je to 20 godina i to ga najvise i plasi, da ce ga taj strah sputati da se opusti i uziva...

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Kao sto rece db ,psiholog za pocetak, drugo vagina nije pola metra dugacka nego 6 do 8 cm, u odnosu se da prednja trecina siri i produzava.

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku