Koliko puta drkate/masturbirate na dan u nedostatku sexa?

blondi:
Hmmmmmmmmm:
:lol: hehehe ja karam po jednom na dan prosek a drkam ko manijak cim ga dohvatim jadnik ispradan je sav :shock:

da nisi crnogorac pa se fališ ,-)... ajde junačino napiši brojku koliko puta si to radio ... : ppp
ako mislis koliko sam puta ***** u zivotu :P neznam stvarno posle 100 tinak covek vise ne broji niti ih sve pamti : :wink:
 
Hmmmmmmmmm:
blondi:
Hmmmmmmmmm:
:lol: hehehe ja karam po jednom na dan prosek a drkam ko manijak cim ga dohvatim jadnik ispradan je sav :shock:

da nisi crnogorac pa se fališ ,-)... ajde junačino napiši brojku koliko puta si to radio ... : ppp
ako mislis koliko sam puta ***** u zivotu :P neznam stvarno posle 100 tinak covek vise ne broji niti ih sve pamti : :wink:

očigledno moram da prevodim... :roll: :roll:

znači napisao si da sexaš 1 put dnevno (vidiš tu je upisan broj :idea: ) a ja baš nisam tolko plava da neznam da je jedinica broj 8)

daklem...

:?: pitala sam koliko puta masturbiraš pored sexa (to je i topic - a ne koliko puta sexaš)

jer tamo piše da drkaš ko manijak a ne stoji nikakav broj :shock: :shock: ... well da čujemo tu strašnu brojku :lol: ???
 

Back
Top