podpaljivanje...

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
eto dopizdilo mi to pa ajte vi meni (muški rod pogotovo9 objasnite neke stvari...neku noč bila vani sa drugaricom i drugaricom moje drugarice, inače moja bivša komšinica i onda primetim ja neki dečko izbuljio se ...ali totalno( izbuljio se i prošlu noč), dođe ka našem stolu, sedne8 zna se sa drugaricom9 i tako pričamo, pričamo, on nešto provaljuje, ja se smijem, on mene gleda dok se smijem i smeška mi se...meni neugodno po malo (jbg lepa sam kad se smejem :lol: ) i sve tako, pričamo, smejemo se, on po malo ko da muva al bog zna..i sad meni bio skroz prepotentan ali eto ne izlazi mi iz glave...ćemu pitam se???
i sad saznam da je ta moja bivša komšinica njegova bivša, prekinuli su pre pola godine i sad su neki dan išli na piče...meni jasno NIŠTA...sad jel moguče da se meni ko bajagi nabacivao da bi nju napravio ljubomornom (mada mislim da pre obrnuto, meni ni na kraj pameti da su se oni pre zabavljali, on nju nešto grli, priča sa njom a preko nje gleda mene i smeška mi se)...nemoj tako, ne valja ti...i sad pre nego eksplodiram pitam vas dragi muškarci...što radite to??? što podpalite curu pa se onda napravite ludi??? koja vam je to ebena logika da mi je znat:D:D:D:D
 
A sto ti mrsish muda, ako si se vec popalila? Nisi nista uradila da mu to stavis do znanja. Ocekujes da ce on sve da uradi, a ti prstom da ne mrdnes, da izgledas kao da te nista nije pogodilo, a on treba da ti cita misli?
 
Kad_LupimLupim:
A sto ti mrsish muda, ako si se vec popalila? Nisi nista uradila da mu to stavis do znanja. Ocekujes da ce on sve da uradi, a ti prstom da ne mrdnes, da izgledas kao da te nista nije pogodilo, a on treba da ti cita misli?

e čekaj malo on je tu velik baja a ja sad da mu se nudim na tacni ne pada mi na pamet...bila sam strašno umorna, nisam bila raspoložena za stavljanje do znanja,...heh
 
T dušo, T :) ... S malom ispravkom to isto.

Taj tvoj, mora da je pesnik. Pesnici su ustvari velika deca. Mora da prođe neko vreme dok se utisci ne iskristališu. Takve pčelice kao ti, bacile su svojim žaokama mnoge u očajanje! Evo, ja sam ti živi svedok, nepotkupiv doduše. Većina njih loše stoji sa ženama. Nemaju vremena, ili zevaju u žene potpuno površno. Žene su za njih samo objekti mašte. Dok proniknu u dušu devojačku, prođe im sopstveni život. Evo, uzmimo, na primer, Rakića. Milanče je bio opasan napaljenko, ali je žene samo šetuckao, i to isključivo danju. Nije hteo čovek da se vezuje. Ako se vežem, kaže, za tu i tu kučku, kako posle tako lepo da pišem o njoj! Pa zar nije bio u pravu, aj kaži sama? :)
 
evo slicne situacije..da ne otvaram novu temu....
Moja najbolja drugarica dogovori izlazak u cetvoro,nas dve i dva lika..inace jedan od te dovjice je nju vec pre tog izlaska stalno zvao da izadju,slao joj poruke bili su jednom na kafi (u pauzi na poslu)...
i sad mi izadjemo u kafic...sve super,prica smejanje..ali ovaj lik pocne da se obraca samo meni kao da smo sami za stolom....
drugarica mi u toaletu kaze kako je bacio oko na mene,ali ja odbacim tu ideju kao nebuloznu...
na putu od kafica do kola oni se odvoje,tj drugarica sa ovim drugim a ja sa njim...
ne znam zasto,ali su oni isli sporije od nas...
lik je dosta stariji od mene i pocne tu neku pricu kako njmu god nisu bitne,kako sam ja jako zrela osoba po ponasanju za svoje god..i tako...
trazi mi br tel i pita dali bi mu dala,ja mu odgovorim da nije problem i da mozemo opet ovako svi zajedno da izadjemo..
on mi na to odgovori da i mozemo odvojeno,tj samo on i ja...
i da ne duzim pricu shvatili ste poentu...
po meni malo je glupo iskulirati jednu devojku da bi muvao drugu pred njenim nosem i to drugaricu...dobro ova druga ti je lepsa,vise ti se svidja...ali barem yebiga ispostuj tu devojku koju si prethodno stalno cimao da se vidite...
 

Back
Top