Banalizacija foruma, sa predumišljajem.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samhain

Početnik
Poruka
34
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...
 
Samhain:
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...

takvo pitanje mozes da postavis tek posle dve godine clanstva i min. 3000 postova
 
Samhain:
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...

mi smo doktorirali seks, ljubav i sve slicno. ovo je samo lakoca prilazenja problematici, usled neprocenjivog iskustva i isto takvog znanja. samo pitaj sta te muci, sve ce ti kazemo :D
 
Samhain:
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...



Dzaba ti krecenje,ovakvi forumi su ti meka za isfrustrirane tipove i ribe koje nemaju svoj zivot i ovo ovde im je jedini nacin da mogu nesto da prokomentarisu posto u RL bi ih odma napusili tako da ovde mogu da pametuju i prosipaju svu pamet ovog sveta.......pa sta ti govori podatak da pojedini provode i po 10-15 sati na Krst?
Mali je procenat ljudi koji imaju potrebu da forume iskoriste kao edukativni faktor,a u sustini vecina ubija vreme na poslu......Srbija ......sta reci.......poz
 
MASTERMIND:
takvo pitanje mozes da postavis tek posle dve godine clanstva i min. 3000 postova

Meni je trebalo mnogo manje da bi shvatio.

Citiraću jedan potpis "It is nice to be important, but it is more important to be nice"

Inače, upravo tvojim načinom komunikacije se i skreće sa teme, predpostavljam da bi neko sa tolikim brojem postova trebao da postavi pitanje koje sam ja postavio, a ne da odgovara na način na koji bi "neko nov" trebao da odgovori.
 
lav607:
Dzaba ti krecenje,ovakvi forumi su ti meka za isfrustrirane tipove i ribe koje nemaju svoj zivot i ovo ovde im je jedini nacin da mogu nesto da prokomentarisu posto u RL bi ih odma napusili tako da ovde mogu da pametuju i prosipaju svu pamet ovog sveta.......pa sta ti govori podatak da pojedini provode i po 10-15 sati na Krst?
Mali je procenat ljudi koji imaju potrebu da forume iskoriste kao edukativni faktor,a u sustini vecina ubija vreme na poslu......Srbija ......sta reci.......poz

ako OVO treba da me edukuje....neka fala :D
 
i ja sam se to pitala na pocetku forumske karijere
sad i sama zezam...ne znam...bzvz...

a za strane forume si u pravu...nekako su ljudi....hm....hm....(shit shit shit...ako kazem civilizovaniji ondak cu i ja biti necivilizovana, ako kazem normalniji...pa dobro, valjda znate da nisam normalna, pametniji nisu, to nikako, ...)
Ili odgovore ili se suzdrzavaju komentara.
Tako
safe.
 
Samhain:
Meni je trebalo mnogo manje da bi shvatio.

Citiraću jedan potpis "It is nice to be important, but it is more important to be nice"

Inače, upravo tvojim načinom komunikacije se i skreće sa teme, predpostavljam da bi neko sa tolikim brojem postova trebao da postavi pitanje koje sam ja postavio, a ne da odgovara na način na koji bi "neko nov" trebao da odgovori.
Gresis, ovaj, gresis silno sinko!!! :-?
 
Zato sto su glupi. Zato sto su se nasli ovde. Tamo gde se nadju tamo ce da banalizuju. Odrasli su, zato i banalizuju. Odrasli su.
ово је један од најидиотскијих (ако не и најидиотскији) постова на крсти

Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima.
а шта су то по теби безвезне ствари?


Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde?
ко каже да то не раде и на другим местима, погледај сваштару, политику и музику

Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom?
већина схвата, [/QUOTE]
Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu.
страни форуми ... јел можда од оних нација које се прцају са браћом и сестрама да би богатство остало у породици ? Од тих нација смо у сваком погледу супериорнији, ако ти се овде не свиђа не мораш ни да долазиш на овај форум, сваки други пост ти еј пљување по овом подфоруму и нама који овде долазимо, носи се бре ти мало тамо одакле си испо
 
Samhain:
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...
Strujo,ovaj tebi neshto...
Ja bi ga naboo,da je meni tako...

Ajde sad ozbiljno:
Ako imash neko pitanje ili problem,mozesh da otvorish temu,mozesh da ne dolazish na 4um ili da dolazish i da postujesh ili samo chitash.
Ono shto ne mozesh je da odredish kako ce neko da odreaguje na tvoju temu,to je njegova stvar.Ako ti se 4um chini previshe cheterski idi na te "ozbiljne"strane 4ume gde sve puca od normalnosti.Ovde su vec sve moguce teme 1000000000000000 puta prezvakane a ljudima je dosadno...pa zato i stvari koje se tebi chine banalnim sluze kao lajtomtiv da upotpune prazninu izmedju vec milion puta ponovljenih istih pricha.
Evo ja sam se uzdrzao od pochetne reakcije na tvoju isto vec milion puta vidjenu prichu"Shto se pishu na 4umu gluposti?"Ili da obrnemo stvari,shta je gore,neshto shto se tebi chini neprimerenim(u osnovi koga zabole to shta tebi smeta i shta tebe ima da se tiche shta drugi pishu,..eto nisam mogao da se suzdrzim...od pochetne reakcije..ipak),znachi da li je gore to ili opet tema vrlog mladog novog 4umasha kao npr.:"Da li zene uzivaju u analu?","Analni sex?"...itd.Prvo bash nije u skladu sa 4umom ali ako zanemarish ne remeti te,a drugo jeste ali je tooooooooooooooooooooliko puta ponovljeno da se chovek prosto zapita kako ih ne mrzi stalno jedno te isto.
 
Samhain:
Bio bih zahvalan svakome ko bi na neki način pokušao da objasni potrebu da se na ovako bitnom forumu, a radi se o ljubavi i seksu, piše o nekim bezveznim stvarima. Zašto ljudi koji imaju potrebu da svaku temu banalizuju i začine je glupim komentarima imaju potrebu da to rade ovde? Kada će većina da shvati snagu foruma koji se bavi intimnom tematikom? Srećom, postoje strani forumi na kojima se može mnogo naučiti, ali je prava šteta što se na ovim stranicama chatuje, dopisuje i uništavaju teme koje bi mogle da budu izvor kvalitetnih informacija. Meni je ustvari krivo što se ne prepoznaje potencijal, zarad jeftine zabave nekolicine. Valjda će jednom da odrastu...

My respect!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top