Na koji ste NAJMANJI naletele

Nije bio jedan, moj ti, od tada sam pochela da trazim kitu na uvid i da se raspitujem za dimenzije, da se ne cimamo dzabe. Dakle, jedno 10 cm u erekciji, i srazmerno tanak ... pa tako, kao jachi srednji prst na ruci. Ma nishta, kad smo se vec nalozili vatanjem, onda smo zavrshili drkanjem, kakvo crno ka-ranje.
 
Vesela_zena_beogradska:
Nije bio jedan, moj ti, od tada sam pochela da trazim kitu na uvid i da se raspitujem za dimenzije, da se ne cimamo dzabe. Dakle, jedno 10 cm u erekciji, i srazmerno tanak ... pa tako, kao jachi srednji prst na ruci. Ma nishta, kad smo se vec nalozili vatanjem, onda smo zavrshili drkanjem, kakvo crno ka-ranje.

Ne seri... :( Mislim da si navikla na vece pa ti se ucinilo da je mali.
 
Eto, dve zene su se javile na ovoj temi i obe su imale iskustvo sa, ni manje ni vise, nego tacno 10 cm. Da zlo bude gore, cak je i drugarica jedne od njih imala slican slucaj.

Uveren sam da preterujete i kad navodite male mere, kao i kad tvrdite sta je to sto vam je potaman.
Posto ne zelim da tvrdim da se trudite da lazete da bi sebi iz nekog razloga dale na vaznosti, ostaje mi da verujem da jednostavno nemate osecaj za odmeravanje velicine.
Na jednoj staroj temi, jedna tada sveza forumasica, a danas doajen slobodnog forumastva, je izjavila da je imala decka sa izuzetno malim... tako, jedno 16 cm.

Mislim, vecina vas iznosi da im je optimum dvadesetak santimetara, mada to po svim merilima predstavlja veliku kitu, do koje nije lako doci. A, s obzirom na to da zivimo u blagorodnoj Srbiji, do ovog od 10 cm je jos teze doci.

Ceo zivot sam proveo po svlacionicama i video sam verovatno nekoliko hiljada golih muskaraca. Ne znam da li sam za jednog samo mogao pretpostaviti da bi mu kita u erekciji mogla biti ispod onih 13, cm koji se navode kao donja granica penisa normalne velicine.
 
Julian_Duranona:
Eto, dve zene su se javile na ovoj temi i obe su imale iskustvo sa, ni manje ni vise, nego tacno 10 cm. Da zlo bude gore, cak je i drugarica jedne od njih imala slican slucaj.

Uveren sam da preterujete i kad navodite male mere, kao i kad tvrdite sta je to sto vam je potaman.
Posto ne zelim da tvrdim da se trudite da lazete da bi sebi iz nekog razloga dale na vaznosti, ostaje mi da verujem da jednostavno nemate osecaj za odmeravanje velicine.
Na jednoj staroj temi, jedna tada sveza forumasica, a danas doajen slobodnog forumastva, je izjavila da je imala decka sa izuzetno malim... tako, jedno 16 cm.

Mislim, vecina vas iznosi da im je optimum dvadesetak santimetara, mada to po svim merilima predstavlja veliku kitu, do koje nije lako doci. A, s obzirom na to da zivimo u blagorodnoj Srbiji, do ovog od 10 cm je jos teze doci.

Ceo zivot sam proveo po svlacionicama i video sam verovatno nekoliko hiljada golih muskaraca. Ne znam da li sam za jednog samo mogao pretpostaviti da bi mu kita u erekciji mogla biti ispod onih 13, cm koji se navode kao donja granica penisa normalne velicine.


Ej bre, nismo ni Vesela ni ja uzimale santimetar pa merile... oko 10 cm, pa sad da li je 10 ili 13 nebitno; svakako je premalo jer se nema nikakav osecaj, a i bude prilicno glupa situacija jer si u pat poziciji, najradije bi zbrisala odatle, a s druge strane ti je bezveze da povredis necija osecanja. Meni se to desilo samo jednom i nikad vise, hvala bogu. Ne znam zasto si se nasao uvredjen i prozvan :confused: A sta je optimum je prilicno individualno, licno 20 smatram prevelikim i bolnim, meni bi optimum bio izmedju 15 i 17, malena sam zena :D
 
Hahaha, dokle bre ove trovačke teme... :roll:
Pa ovde pola forumashica nije videlo tuki godinama, a i kad su ga videle npr. prvi put -
izgledao je velik jer su 'u strahu velike oči' i slicno.

Inače vidim da 90% 'iskusnih' forumasica samo spominje duzinu, a tek poneka i
debljinu, tj ukupan utisak.
I stvarno ne mogu da zamislim situaciju da mi riba krene da meri tuki kao sto neke
ovde opisuju - pa popila bi pesnicu u glavu i sut u dupe istog momenta. Dadaa mali
mi je 100%. Bas bih voleo i vas da zamislim da mi muskarci uzmemo da vam merimo
sise, noge, struk, pedu - posle sexa i kazemo 'izvini ali sise ispod XY me ne pale,
nismo mi jedno za drugo', znas, malo ti je dupe, krive noge a i iskreno - ja
ne mogu da dozivim orgazam ako ti **** nije dovoljno uska - zato sa vama sirokim
upraznjavam iskljucivo analni da bih mogao da dodjem do vrhunca pa ako ne moze
analno onda nadji drugog decka'.

Idem sad da otvorim nove teme - 'Uska **** - Siroka ****' , 'Pileće sise' itd itd.
 
Uveren sam da preterujete i kad navodite male mere

Duranona, skupi shaku ovlash u pesnicu, stavi je na ravnu podlogu i uspravi lenjir ili trougao pored nje. Prochitaj koliko je to santimetara? ... 7, 8, 9, 10 .. ? Sad uhvati svoju kitu rukom, ovlas prislanjajuci uz koren kite i ne pritiskajuci kroz meso do pubichne kosti. Da li mozes da stavish jednu shaku preko druge? To je onda dupla mera sa ostatkom ili bez. Proceni velichinu kite. Uzmi santimentar pa izmeri i videcesh koliko si omashio. Shto je 'ostatak' manji greshka u proceni praktichno i ne postoji. Dakle, ako meni iz shake viri pola glavica, to ne moze da bude vishe od 10 cm. Eksperiment mozesh da napravis i sa bananom, olovkom, svecom, ili nekim slichnim falusnim oblikom.

Ne znam da li sam za jednog samo mogao pretpostaviti da bi mu kita u erekciji mogla biti ispod onih 13,

Ti baratash pretpostavkama, a ja chinjenicama. Uochi razliku.
 
I stvarno ne mogu da zamislim situaciju da mi riba krene da meri tuki kao sto neke
ovde opisuju - pa popila bi pesnicu u glavu i sut u dupe istog momenta.

Svaka riba je u stanju da proceni putem svoje ruke velichinu kite sa tachnoscu od 99.99 % .. tako da ne mora da vadi santimetar kad ti kaze da imash malu kitu :)

Bas bih voleo i vas da zamislim da mi muskarci uzmemo da vam merimo
sise, noge, struk, pedu - posle sexa i kazemo 'izvini ali sise ispod XY me ne pale,

Zashto posle sexa? Pa to se, brate, radi pre sexa. Isto kao i velichina kite .. i pre seksa ga uzimam u ruku .. a onda se elegantno izvuchem .. izvini, sad sam se setila da moram na sastanak veselih beogradjanki :)
 
Jolly Jumper:
Hahaha, dokle bre ove trovačke teme... :roll:
Pa ovde pola forumashica nije videlo tuki godinama, a i kad su ga videle npr. prvi put -
izgledao je velik jer su 'u strahu velike oči' i slicno.

Inače vidim da 90% 'iskusnih' forumasica samo spominje duzinu, a tek poneka i
debljinu, tj ukupan utisak.
I stvarno ne mogu da zamislim situaciju da mi riba krene da meri tuki kao sto neke
ovde opisuju - pa popila bi pesnicu u glavu i sut u dupe istog momenta. Dadaa mali
mi je 100%. Bas bih voleo i vas da zamislim da mi muskarci uzmemo da vam merimo
sise, noge, struk, pedu - posle sexa i kazemo 'izvini ali sise ispod XY me ne pale,
nismo mi jedno za drugo', znas, malo ti je dupe, krive noge a i iskreno - ja
ne mogu da dozivim orgazam ako ti **** nije dovoljno uska - zato sa vama sirokim
upraznjavam iskljucivo analni da bih mogao da dodjem do vrhunca pa ako ne moze
analno onda nadji drugog decka'.

Idem sad da otvorim nove teme - 'Uska **** - Siroka ****' , 'Pileće sise' itd itd.


Otvori brate.... A usput baci pogled na temu "slike forumasica" i muske komentare na slike devojaka, kita se fala bogu mozes u ovom gradu nagledati i napipati kolk'o oches, ponuda je velika, debljina je obicno proporcionalno srazmerna duzini, vi muskarci i te kako nama merite sise i dupe, i zagledate nas uzduz i popreko, nekog pali ovo nekog ono, a za pesincu u glavu i sut u dupe nemam komentar sem da tako nesto moze reci samo neki primitivni pacenik
 
gospodjica14:
Ne znam zasto si se nasao uvredjen i prozvan :confused:
Ne znam ni ja otkud ti ideja da sam se nasao uvredjenim ili prozvanim. Pretpostavljas da sama cinjenica da neki muskarac komentarise ovu temu predstavlja posledicu uvredjenosti i prozvanosti?
Jesam li upotrebio neku tesku rec, uvredu? Da li sam se nesto otimao i jogunio?
Samo sam rekao da mislim da preterujete... i obrazlozio zasto to mislim.

Vesela_zena_beogradska:
Duranona, skupi shaku ovlash u pesnicu, stavi je na ravnu podlogu i uspravi lenjir ili trougao pored nje. Prochitaj koliko je to santimetara? ... 7, 8, 9, 10 .. ? Sad uhvati svoju kitu rukom, ovlas prislanjajuci uz koren kite i ne pritiskajuci kroz meso do pubichne kosti...
Evo bas sam sad izvadio budalu i stavio ga u sake. Zamolio sam i kolege da ucine isto...
 
Nisam ja komentarisao odokativnu procenu, nego onu u mm.
A ti sa 99,99% preciznošću ipak preteruješ.
Doduše godine iskustva i naočare čine svoje. ;)
Eto ja pre penetracije kada ona raširi noge kažem npr .' jel može, vesela ?'
i ako se nakon toga čuje 'vesela..vesela..vesela' ja znam da si se otvorila
i da si spremna za velikog brata.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ja sam sef, jer smo prosle godine utvrdili da mi najvise viri iz pesnica. Tj. svake godine vrsimo merenja, ali zbog razlike u velicini sake, angazovali smo kafe kuvaricu koju zovemo Etalon. Tako da sam ja, na osnovu ovakve metode merenja, vec godinama sef.
Ali vlasnik kompanije je iz Gabona, kao sto je i red, jelte.
 
gospodjica14:
Otvori brate.... A usput baci pogled na temu "slike forumasica" i muske komentare na slike devojaka, kita se fala bogu mozes u ovom gradu nagledati i napipati kolk'o oches, ponuda je velika, debljina je obicno proporcionalno srazmerna duzini, vi muskarci i te kako nama merite sise i dupe, i zagledate nas uzduz i popreko, nekog pali ovo nekog ono, a za pesincu u glavu i sut u dupe nemam komentar sem da tako nesto moze reci samo neki primitivni pacenik

Drago mi je sto si se nagledala i napipala kita po ovome gradu i osetila želju
da sa nama podeliš to iskustvo. Postoji razlika izmedju 'meriti' i 'odmeravati' i slično,
ali možda sam ja previše precizan?
Za razliku od npr Vesele, vidim da ovo shvatas prilično feministički. Hebi ga, zato je
ona vesela a ti si gospodjica14...
A za opis 'primitivni paćenik' samo mogu da ti kažem:
'Ne kudi konja koga nisi jahala'.
Nema većeg gentlemana prema ženama od mene, ali poštovanje mora da ide
u oba smera.
 
SiIent Bob:
Ima li neka lepa da komentariše ovu temu?
Evo ja cu, Ludi Bobo. :)

Jedan od momaka u koga sam bila jako zaljubljena-i tek usla u seksualne vode-radovala sam se da sa njim "vodim ljubav"... Pa, bas je bio mali... :? Nikad mi nije dozovljavao da ga pipnem rukom, nikad nije hteo da ukljuci svetlo, totalni mrak... Ako ga slucajno pipnem-to je to...

Ali bilo mi je nebitno. Mnogo sam bila zaljubljena, i mnogo sam plakala kad me je ostavio.
 

Back
Top