Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?

Da li ste u stanju oprostiti prevaru voljenoj osobi???
nisam u stanju da oprostim ni mnogo manje stvari

prevara mi je potpuno nezamisliva u braku, ne da mu ne bih oprostila, nego me ne bi ni video, ni cuo do kraja zivota
ne bi cuo nijednu ruznu rec, niti bi video suzu... jednostavno bi moja ljubav umrla, mislim da je to jedini nacin da ljubav umre... nekog slagati tj. prevariti

uff, kako ruzna tema... idem ja odavde :confused:
 
mmaaaaa...........otkud znam....ja se ipak držim one NIKAD NE RECI NIKAD......:think:
Паметно...

ја појма немам шта бих урадила...
ево... мм отишао на сл. пут у суботу.. у недељу и понедељак се јављао, у уторак послао порукицу...
а јуче и данас ни гласа...:dontunderstand:
да ли ме вара...:sad2:
 
Паметно...

ја појма немам шта бих урадила...
ево... мм отишао на сл. пут у суботу.. у недељу и понедељак се јављао, у уторак послао порукицу...
а јуче и данас ни гласа...:dontunderstand:
да ли ме вара...:sad2:

nisi valjda luda da lupaš glavu oko toga:???:

ja ti se držim onog što ne znaš to te i ne boli..........:heart:
 
nisi valjda luda da lupaš glavu oko toga:???:

ja ti se držim onog što ne znaš to te i ne boli..........:heart:

Како не знам...:???: па два дана се не јавља...:confused:
И шта ако му падне на памет да ми призна...
и шта ако неко од колега реши да ми отвори очи...:cry:
 
Како не знам...:???: па два дана се не јавља...:confused:
И шта ако му падне на памет да ми призна...
и шта ако неко од колега реши да ми отвори очи...:cry:


:lol::lol:pa ne znaš zašto se ne javlja....:ok:možda mu ukrali telefon...možda
nema baterije.....svašta nešto može biti.......i što ti njega nisi zvala.......:???:

Ako prizna svaka čast....ja za takvog još čula nisam:think:
Ako neko reši da ti "otvori oči" razmisli koje su im zle namere u pozadini......:think:

Misli samo kako hoće da te obraduje nečim ili iznenadi....:ok:malo pozitivnih misli
nije na odmet.....:lol:
 
Ne mogu da oprostim...vise mi je pitanje, da li bi mogla preci preko toga i nastaviti dalje kao da se nista nije desilo. Mozda bi mogla da predjem preko toga i da nastavim dalje ali da zaboravim i oprostim ne. Koliko bi to bilo dobro za samu vezu, ne znam. Mislim da bilo koja prevara govori da sa vezom nesto nije u redu a nekada ljudi i nisu toga svesni, sve dok se ne desi neko takvo otreznjenje. Nekada ni sam sebi neces da priznas neke stvari, a ne nekom drugom. Nekada sebi fiksiras ideju u glavi da si kao zaljubljen i da ludo volis, a podsvest ti govori nesto drugo. Kada te ta podsvest gurne u neku prevaru, ne znas gde ti je dupe a gde glava i onda ocajnicki pokusavas da odrzis tu neku sliku u svojoj glavi da ti ipak treba da si zaljubljen i da volis osobu koju si prevario. Svakavih razloga ima za prevaru, svaki slucaj je za sebe...uvek ima manje ili vise opravdanja za to, ali mislim da je u svakom slucaju znak da nesto ne valja izmedju dvoje ljudi. Ili je sam odnos na klimavim nogama, ili je tvoja predstava o drugome totalno pogresna, odnosno, baziras vezu i svoju ljubav na iluziji a ne stvarnosti. Volis nekoga koga bas i ne poznajes, sta takodje nije bas pozitivan aspekt jedne veze.
U svakom slucaju, nesto skripi. Ako dvoje uspeju da konstatuju sta to skripi, odnosno ako uspeju da nadju pravi razlog prevare, onda mozda i postoji neka nada za opstanak te veze...naravno pod uslovom da onaj koji je prevaren moze da zivi sa tim saznanjem. Sve ostalo mi je ustvari samozavaravanje i zatvaranje ociju. Ali, mnogima je tako lakse, nego da se zaista suoce sa istinom, koja ce kad tad opet izaci na videlo, mozda u istom a mozda i u nekom drugom obliku.
 
Pa teško da bih oprostila i prešla preko toga. Ono što je sigurno i to svi dobro znaju tj. ništa novo neću reći da se onda izgubi poverenje i počneš da sumnjaš, jednostavno to je neminovno. I uostalom zašto bih ja to opraštala? Ma pazi kad me zabole baš. Nema tu tolerancije, jednom pređeš preko toga pa posle treba stalno da prelaziš:roll:
 
:cool: и нећу...

ко пита што га се не тиче, слуша што га не занима...:lol:


niko normalan......:think:

al ajd sam ozbiljno, moja drugarica stalno dobija poruke gde joj je muž,
samo što ona na to ne reaguje......obriše, i kao da se ništa nije ni
dogodilo.......:)

jednom pitam, kako možeš tako......kaže što ja nisam videla nije se ni desilo.......:whistling:
 

Back
Top