Da li oprostiti prevaru? A ako jeste zasto?

nisam upoznata sa forumaskim slengom, sta mu kog vraga dodje klon (znam sta je klon ali ne u ovom konceptu)
Ja poslao poruku jednoj osobi i ona me napušila najstrašnije da sam klon, a kad sam otišao na spavanje počela da mi šalje poruke i da me pljuje kako sam njen bivši dečko i kako me je ulovila, i kako ovo, i ono...poslao sam par poruka da bih objasnijo, a onda sam odlučio da ne trošim više kredit.
 
Ja poslao poruku jednoj osobi i ona me napušila najstrašnije da sam klon, a kad sam otišao na spavanje počela da mi šalje poruke i da me pljuje kako sam njen bivši dečko i kako me je ulovila, i kako ovo, i ono...poslao sam par poruka da bih objasnijo, a onda sam odlučio da ne trošim više kredit.

cekaj...forumasica ti slala poruke jer je mislila da si ti njen bivsi decko?
a ti si njoj prvi poslao pp ovde na forumu?pa je onda ona tebi uzvratila pp i napusila te da si klon i jos + nastavila da ti pise na mobilni?jesam li dobro skapirala??
e sad meni nije jasno odakle doticnoj forumasici tvoj broj mob?
mislim ako nisi klon i ako si joj niko i nista ova prica ne pije vodu...uopste..
 
cekaj...forumasica ti slala poruke jer je mislila da si ti njen bivsi decko?
a ti si njoj prvi poslao pp ovde na forumu?pa je onda ona tebi uzvratila pp i napusila te da si klon i jos + nastavila da ti pise na mobilni?jesam li dobro skapirala??
e sad meni nije jasno odakle doticnoj forumasici tvoj broj mob?
mislim ako nisi klon i ako si joj niko i nista ova prica ne pije vodu...uopste..
Nije ti palo da sam u poruci poslao i svoj broj mobilnog, da bismo miogli da razgovaramo, umesto da kuckamo?
 

Back
Top