Beograd - Romantican restoran

csc_nick

Početnik
Poruka
4
Pozdrav svima

devojci mi rodjendan uskoro pa bih hteo da je izvedem u neki romantican restoran, po mogucnosti da je riblji (morska, recna riba) pored dunava (bg), pa ako neko zna predlazite? :)

Video sam super stvar krstarenje uz veceru, preko metronavodi.co.yu ali je bezveze sto se ne sedi sam za stolom neko vise ljudi odjednom, a kakva mi je to romantika onda :P

Mogu i neki drugi restorani, vazno da je romantican. Ah da, neki za mladje ljude, do 30god 8-)

Hvala1
 
Na Gardosu, iznad Dunava je Balkan ekspres, nije bas riblji, mada je imaju, sirok je meni. Veoma lep restoran, prelepa basta iz koje puca pogled na reku, unutra je najlepsi deo na galeriji. U vagonu koji je sastavni deo restorana je malo tesno mada jako simpaticno, kao u starinskom vozu. Veoma profesionalna usluga, pristojne cene. Obavezno rezervisi, inace ces tesko naci mesto.
A sta ces romanticnije od Gardosa. :) Uostalom, eto linka, pa proveri i sam.
www.balkan-ekspres.co.yu/,
 
csc_nick:
Pozdrav svima

devojci mi rodjendan uskoro pa bih hteo da je izvedem u neki romantican restoran, po mogucnosti da je riblji (morska, recna riba) pored dunava (bg), pa ako neko zna predlazite? :)

Video sam super stvar krstarenje uz veceru, preko metronavodi.co.yu ali je bezveze sto se ne sedi sam za stolom neko vise ljudi odjednom, a kakva mi je to romantika onda :P

Mogu i neki drugi restorani, vazno da je romantican. Ah da, neki za mladje ljude, do 30god 8-)

Hvala1

...mekdonalds restorani? kupis za poneti, hepi mil, pa pravac na dunav
 
csc_nick:
Hvala ljudi :)

A kakva je hrana u tom libanskom? I jel ima, tj. kakva je riba u Balkan Expressu?


Koliko ja znam, Biblos je dosta skup, imam prijatelje s vrlo losim iskustvima po pitanju usluge i velicine porcija.
U Balkan Ekspresu jeli smo samo lignje koje su bile sasvim ok ali riba nije njihova specijalnost, spremaju je verujem ok kao i sve ostalo, imaju je kao deo menija ali vise je to italijanski ka internacionalnom restoranu. A sta kazes na Frans za jos jedno jako romaticno ne riblje mesto :-D ?
www.frans.co.yu/ , on je na glasu, vrlo hvaljen i jako lepo izgleda.
A za riblji restoran Gusti mora kazu da je najbolji u gradu, skup ali neces se pokajati.
 
csc_nick:
Pozdrav svima

devojci mi rodjendan uskoro pa bih hteo da je izvedem u neki romantican restoran, po mogucnosti da je riblji (morska, recna riba) pored dunava (bg), pa ako neko zna predlazite? :)

Video sam super stvar krstarenje uz veceru, preko metronavodi.co.yu ali je bezveze sto se ne sedi sam za stolom neko vise ljudi odjednom, a kakva mi je to romantika onda :P

Mogu i neki drugi restorani, vazno da je romantican. Ah da, neki za mladje ljude, do 30god 8-)

Hvala1

Ja sam bila pre par dana na toj "romantichnoj vecheri" - krstarenje Dunavom i Savom.
Dobijash poseban sto.
Zato shto te kad pozovesh da rezervishesh pitaju, za koliko osoba rezervishesh.

Imash i zhivu svirku.. Lepo je!
 
Ako nije prosao rodjendan mozes da je vodis: restoran ,,Koliba", zatim ,,Langouste", zatim ,,Principal"(romantican ambijent, dobro vino, splav, stolovi do prozora sa pogledom na Dunav)
Od svih izdvajam ,,Principal" ali riba je extra u ,,Kolibi". Odluci... Imas 3 dobra predloga od mene :)
 

Back
Top