Jedna mala tajna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vladimir Putin:
Odakle mi ovo?
Gledajuci U nedostatku dokaza uochio sam istu psihopatologiju, kao i u sluchaju nasheg voljenog Obermshturmfirera.

NapoleonBike.jpg

A iza nicka Iron Lord se krije reinkarnacija Napoleona - ne trpim kritike i ne žalim ljudstvo...
 
A i das jeste koje je tvoje pravo da ga raskrinkavas,Sta da ja dodjem i kazem da se iza nika Vladimir Putin krije jedan nedotupavni,iskompleksirani,lazov koji nemajuci sta da radi olajava i za**ava druge a do tog zakljucka sam dosla analazirajuci njegove postove a onaj ko se ne slozi sa mnom taj je kreten.Jel moze ovako?
 
darkoje:
A i das jeste koje je tvoje pravo da ga raskrinkavas,Sta da ja dodjem i kazem da se iza nika Vladimir Putin krije jedan nedotupavni,iskompleksirani,lazov koji nemajuci sta da radi olajava i za**ava druge a do tog zakljucka sam dosla analazirajuci njegove postove a onaj ko se ne slozi sa mnom taj je kreten.Jel moze ovako?

Tako jeee..
 
darkoje:
A i das jeste koje je tvoje pravo da ga raskrinkavas,Sta da ja dodjem i kazem da se iza nika Vladimir Putin krije jedan nedotupavni,iskompleksirani,lazov koji nemajuci sta da radi olajava i za**ava druge a do tog zakljucka sam dosla analazirajuci njegove postove a onaj ko se ne slozi sa mnom taj je kreten.Jel moze ovako?

Ovo je tachno.
 
e ako je on gorchin stojanovic onda mora da mu odam priznanje na izvanrednoj reziji filma ubistvo sa predumisljajem:)

ako je on gorcin stojanovic to znaci da on uopste nije iz beograda kako se predstavlja vec je rodjeni sarajlija :)
 
Jerry Ropero:
e ako je on gorchin stojanovic onda mora da mu odam priznanje na izvanrednoj reziji filma ubistvo sa predumisljajem:)

ako je on gorcin stojanovic to znaci da on uopste nije iz beograda kako se predstavlja vec je rodjeni sarajlija :)

па зар није неки љаксе...негде је одрастао у некој селендри...паћеник...а и сви овде причају...ма зна се шта се прича...о њему... :mrgreen:
 
SANDRINAbg:
па зар није неки љаксе...негде је одрастао у некој селендри...паћеник...а и сви овде причају...ма зна се шта се прича...о њему... :mrgreen:
Одувек сам се питао из које ли су вуко.....е људи са оваквим менталним склопом?
 
Jedna_mala_86:
O tebi se priča da si iz Beograda,tj. iz Borče,lokalitet Laza Lazarević.. :lol:

А о теби се паћенице ништа ни не прича...ти то све сама кажеш... :mrgreen:

И да...види се да савршено познајеш Београд...кажеш Борча, па Лаза...аха...а сада од'еби у корацима...засмрдела си ово место, као и сва где год да се "појавиш".. :mrgreen:
 
Jedna_mala_86:
O tebi se priča da si iz Beograda,tj. iz Borče,lokalitet Laza Lazarević.. :lol:
SANDRINAbg:
А о теби се паћенице ништа ни не прича...ти то све сама кажеш... :mrgreen:

И да...види се да савршено познајеш Београд...кажеш Борча, па Лаза...аха...а сада од'еби у корацима...засмрдела си ово место, као и сва где год да се "појавиш".. :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ej momci, počinje ŽENSKO RVANJE U BLATU!
mud.jpg
 
SANDRINAbg:
А о теби се паћенице ништа ни не прича...ти то све сама кажеш... :mrgreen:

И да...види се да савршено познајеш Београд...кажеш Борча, па Лаза...аха...а сада од'еби у корацима...засмрдела си ово место, као и сва где год да се "појавиш".. :mrgreen:

Ne stvarno, gde je Laza?
Svratio bi, preventivno, ko sav normalan svet.
 
SANDRINAbg:
А о теби се паћенице ништа ни не прича...ти то све сама кажеш... :mrgreen:

И да...види се да савршено познајеш Београд...кажеш Борча, па Лаза...аха...а сада од'еби у корацима...засмрдела си ово место, као и сва где год да се "појавиш".. :mrgreen:
Иза ника АлеКАсандар3 крије се извесни Александар. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top