Haus ili Rakocevic,ko ima vise srca na terenu,glasajte

snaja88:
Anonymous:
snaja88:
Ma Igor je truba

TRUBA SI TI!
Budalo jedna,ti si ovde jedina individua koja glasa za glupog Igora!
Nije vazdo dal si Ciganin il grobar,ptanje je ko je bolji,a ne koga vise volim(iako ne znam zasto)!
Treba da ti crtamo???Molim moderatore da unesu opciju za ilustracije na forumu/Kosarka...
Kao prvo nauci da pises, jer je dosta tesko citati tvoje nerazumljive poruke. Niko nije budala sto istice svoje misljenje iskreno. I ja mislim da je House dobar, ali Rakocevic je klasa za njega! Pogledaj prosek House u nasoj bednoj ligi i uporedi sa prosekom u Euroligi. Taj moze da trpa Masinac ili Ergonom, ali kada treba da igra sa Barsom ili Asvelom nigde ga nema. Dobra igra protiv Cibone je samo jedna. Rakocevic trpa kog stigne. Mozda se nije naigrao u NBA ligi, ali je bar bio u njoj, i veruj mi vratice se. Ja sam grobar, ali to moram da priznam.
 
Vafankulo:
snaja88:
Anonymous:
snaja88:
Ma Igor je truba

TRUBA SI TI!
Budalo jedna,ti si ovde jedina individua koja glasa za glupog Igora!
Nije vazdo dal si Ciganin il grobar,ptanje je ko je bolji,a ne koga vise volim(iako ne znam zasto)!
Treba da ti crtamo???Molim moderatore da unesu opciju za ilustracije na forumu/Kosarka...
Kao prvo nauci da pises, jer je dosta tesko citati tvoje nerazumljive poruke. Niko nije budala sto istice svoje misljenje iskreno. I ja mislim da je House dobar, ali Rakocevic je klasa za njega!
Pogledaj prosek House u nasoj bednoj ligi i uporedi sa prosekom u Euroligi. Taj moze da trpa Masinac ili Ergonom, ali kada treba da igra sa Barsom ili Asvelom nigde ga nema. Dobra igra protiv Cibone je samo jedna. Rakocevic trpa kog stigne. Mozda se nije naigrao u NBA ligi, ali je bar bio u njoj, i veruj mi vratice se. Ja sam grobar, ali to moram da priznam.

ok. je to sto postujes tudje misljenje....ali se ne slazem u potpunosti sa tobom...cinjenica je da Rakocevic trpa kome stigne,a najvise trpa lopte protivnicima..posto oni od toliko lopti dobijaju u ruke od njega-a pritom da se ne muce preterano...i stvarno ne znam kako takav igrac moze da bude bolji od pozrtvovanog Hausa...DA LI SI VIDEO R.-A NEKADA NA PARKETU...posto ja nisam. :shock:
 

Back
Top