Njegov previse ljubazan drug

Kea

Početnik
Poruka
4
Evo ovako...
Najbolji drug mog decka,koji ce mu uskoro postati kum, je nekeko previse ljubazan prema meni..
Ja ga uvek vidjam u drustvu mog decka i uglavnom njegove devojke i uvek je tu prisutno neko preterano odusevljenje,koje se provaljuje iz aviona.Zbog toga mi je strasno neprijatno jer mislim da su to i njih dvoje primetili.
Ne radi on nista skandalozno,ali na primer uzme moj broj od mog decka i zove me da mi kaze neku totlno nebitnu stvar.Nas dvoje nismo u nikakvom fazonu da se cujemo,pa sam se bas iznenadila.
I gomila nekiih sitnica ,kad izadjemo samo se meni obraca za stolom i tako neke fore...
On je dobar decko i sigurno nema neke zadnje namere,ali je meni jako neprijatno u njegovom drustvu.
Sta da radim???
 
Normalno je da najbolji drug tvog buduceg muza, koji ce vam "uskoro postati kum", pokusava da izgradi neki odnos sa tobom (tako ukocenom) jer , valjda, nemeravate da se i dalje druzite, racunate na uzajamno prijateljstvo u svim zivotnim okolnostima itd...
Sta ti mislis, da ti se nesto udvara? Sto zeli da te "raskravi" za stolom, telefonira ti iako niste "ni u kakvom fazonu"? Nesto mi se cini da si vrlo mlada (sto uopste nije lose :) ) i da nemas dovoljno iskustva...
Sad ti lepo uzmi telefon njegove devojke pa je zvrcni za nesto nebitno, pa onda njega i tako dalje, tj. opusti se i druzi se...
 
ma ne vencavamo se mi,nego oni i cini mi se da je njega uhvatila neka kriza posto se stalno zali na devojku i kuka kako ne moze covek sa jednom osobom ceo zivot i te fore.
ja nisam ni jako mlada,ni ukocena i sa njegovom devojkom sam super,kad mogu da progovorim sa njom od njega.
ne verujem da mi se udvara,kazem nije decko u tom fazonu,ali se bre vidi kad se nekome svidjas
zato sto cemo biti kumovi mi je i glupo..pa zato necu da pravim neku dramu od toga,sigurno ce ga proci
 
lexo dobro jutro :)

pa prijavi ga decku nemoj posle ti budesh kriva kad dodje do koitusa.
ej a sta ti je to nebitno rekao ocu i ja da zovem ljude i da im govorim nebitne stvari : ))
ubij ga ne znam shta drugo.

mozhda ga zanima svingovanje

ne znam izvinite na glupim porukama : ) : )
 
Kea:
Evo ovako...
Najbolji drug mog decka,koji ce mu uskoro postati kum, je nekeko previse ljubazan prema meni..
Ja ga uvek vidjam u drustvu mog decka i uglavnom njegove devojke i uvek je tu prisutno neko preterano odusevljenje,koje se provaljuje iz aviona.Zbog toga mi je strasno neprijatno jer mislim da su to i njih dvoje primetili.
Ne radi on nista skandalozno,ali na primer uzme moj broj od mog decka i zove me da mi kaze neku totlno nebitnu stvar.Nas dvoje nismo u nikakvom fazonu da se cujemo,pa sam se bas iznenadila.
I gomila nekiih sitnica ,kad izadjemo samo se meni obraca za stolom i tako neke fore...
On je dobar decko i sigurno nema neke zadnje namere,ali je meni jako neprijatno u njegovom drustvu.
Sta da radim???

Ja mislim da si ti malo zaljubiska u tog druga, pa ti se cini da se desava vise nego sto se desava... Nista :)
 
Kea, ja ti verujem. U takvim situacijama najbolje je biti potpuno otvoren i o svemu lepo pricati, ma kako neprijatno bilo. Jer neke stvari kad se kazu, demistifikuju se i izgube na tezini.
Kazi momku da ti je neprijatna ta preterana ljubaznost, ali onako, suptilno:), a on ce ti vec recji da li si u pravu i da li je i on primetio to. A i kumu mozes reci, u sali, da ti j neprijatno sto samo s tobom prica, da ces poceti da mu muvas devojku...ili nesto tako.;) Probaj malo u sali da ga postidis, da se udalji, ili bar da isprovociras da ti kaze zasto je toliko ljubazan, da li je sa svima takav...
I samo suzdrzano, ali ljubazno:)
 
dobro, sada je preciznije - tvoj ce decko njemu biti kum, a ne obrnuto...To menja (moj) ugao vidjenja stvari... dakle, ti mu se svidjas, onako "korektno", nista "skandalozno", i "bez zadnjih namera"... A posto se zeni, misli da je stavio omcu oko vrata i jos bi malo da udahne vazduh - zato je to "korektno" svidjanje... Da mu se zaista svidjas, odmah bi 'oladio buducu zenu i svog najboljeg druga (trenutno tvog decka)i maznuo te.
Ocigledno je da on ima neke obzire, a i da ti nisi neka (izvini :) ) namigusa, tj. fem fatal, so, spavaj mirno...
Ako ti je bas mnogo neprijatno, kazi mu : "Sto ti meni, bre, telefoniras? Sta mi se obracas za stolom?
Ne primecuj me, i tacka! Nasao se tu da izigrava neku kulturu, fuj, bre!" Tako nekako...
 

Back
Top