Prvi poljubac...

Dirk:
secate li se kad je to bilo? I kako ste se tada osecali...Ja bese negde u osnovnoj skoli i secam se da sam bio smrtno uplasen kad sam prvi put poljubio devojcicu u usta :)


NARAVNO DA SE SECAM. KOLIKO JE ON BIO ZGODAN, LEP I ZA DRUGE DEVOJKE PRAKTICNO NEDODIRLJIV...TOLIKO NIJE ZNAO DA SE LJUBI. (NAJGORI POLJUBAC)
 
Eh da, posmatrac... Kako je srce tada lupalooo... :roll:
Kako sam se osjecala...? Hmm, nisam vjerovala da se to meni dogadja... Mjesec i po dana prije toga, nisam dala da me poljubi, a onda nakon jedne svadje, dok smo se durili na razlicitim krajevima tog lokala, prisao mi je, bez rijeci uhvatio za ruku, izveo napolje i poljubio...
Elem, kad sam se snasla nakon pocetnog iznenadjenja, shvatila sam da mi se dopada, i... To vece prvi put sam zakasnila kuci... :roll:
 
uh ja sam se prvo prestravio, ono, da li cu da uradim to kako treba..bl bla ali nakon toga...leptirici u stomaku :) mislim da takav osecaj stvarno nikad vise nisam doziveo...sem mozda kad sam imao prvi put sex...mada, ipak je to drugacije :)
 
Ah, sistema, boze ti sacuvaj... :lol:
Joj, imala sam jednog momka, koji je tako slinio dok se ljubio, da sam za jedno vece s njim, torisla 2 paketa maramica...
Iako je ovako bio dobar momak, izdrzala sam samo 4 dana s njim... :o
 

Back
Top