..UVATITI MU AKREPA....

NovaIsta:
...kako to radite, drage forumasice? jako, nezno, kombinovana tehnika, ili nesto trece? i da, jel volite da ima bokserice sa cveticima, ili na kockice?
molim samo ozbiljne odgovore. unapred hvala (dobar vam dam svima) :p :D
Bokserice....nije bitan dezen....
Tehnika vatanja akrepa...najpre nežno i polako....a onda kad mu disanje promeni ritam....pređem na grublju tehniku....dok ...ne počne da stenje...
Dobar se i tebi vratio, sestro! :lol:
 
ludopileglodjekosku:
Bokserice....nije bitan dezen....
Tehnika vatanja akrepa...najpre nežno i polako....a onda kad mu disanje promeni ritam....pređem na grublju tehniku....dok ...ne počne da stenje...
Dobar se i tebi vratio, sestro! :lol:

e ovo je ozbiljan odgovor. sto je najgore, i mislila sam da otvorim ovakvu temu. kako mu i sta radite..khm..rukom...posto, i to treba umeti..i bas me zanimaju odgovori forumasa. kako vole, koliko jako, koliko brzo...
 
е , јел видо неко де има да се купе боксерице са срцима (оне ко у цртаћима и коме(н)дијама) ...?
Ја имам са аждајама, биковима, тасманијским ђаволима и још неким чудима ...
 
W.A.S.P.:
е , јел видо неко де има да се купе боксерице са срцима (оне ко у цртаћима и коме(н)дијама) ...?
Ја имам са аждајама, биковима, тасманијским ђаволима и још неким чудима ...

moj bivsi imao bele sa crvenim srcima. svalerske hihihii :D
 
NovaIsta:
ja obozavam posle da ga drizm u ruci onako malog dok se mazimo. a i sve ono pre
...ma ti ne razumesh...ja to drzim u ruci stalno...i naravno kad ga ja drzim on mora biti u pripravnosti da bi mogla da ga gnjavim...
...e sad , najvishe me nervira sto oni to u pocetku tumace kao poziv na sex...
...posle se naviknu dodushe...
 
W.A.S.P.:
е , јел видо неко де има да се купе боксерице са срцима (оне ко у цртаћима и коме(н)дијама) ...?
Ја имам са аждајама, биковима, тасманијским ђаволима и још неким чудима ...
toga ti ima na novogodisnjem sajmu.
 

Back
Top