"Штета што ниси Србин, а баш сам данас хтео неког да убијем"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
на саветовању Америчког Савета за Косово у Израелу, на коме су учествовали Џим Џатрас, Џорџ Бизет и Џулија Горин, где је тема била „Независно Косово је опасност за Израел”, издвојио се један случај.

Јули Еделштајн, члан Ликуда и Кнессета, испричао је догађај у коме је потврдио мржњу Палестинаца и Муслимана према Србима.
Наиме, Еделштајнов отац је свештеник Руске Православне Цркве.
Г. Еделштајн се сећа догађаја у Јерусалиму када је његовог оца, убеђеног свештеника Руске Православне Цркве на улици зауставио палестинац и упитао га
„Ти си Србин?”
-„Не ја сам Рус”- одговорио је отац г. Еделштајна
Муслиман је деловао разочарано „Штета, а баш сам данас неког хтео да убијем”

http://www.serbianna.com/news/2007/02193.shtml
 
Е сад..........., у ово не верујем али баш уопше. Не знају Палестинци где им је дупе а где глава а камоли још и о нама да размишљају. А и познавао сам неколико Палестинаца. Људи сасвим нормални само мало "натакарени" на Израел.О нама не размишљају ама баш уопште. Имају много својих пиздарија.........
 
И шта је наравоученије?
Сви Палестинци мрзе Србе и Јевреје,
Палестинци = Муслимани,
сви Mуслимани мрзе Србе и Јевреје,
Срби = Јевреји
И тако даље и томе слично...
Е када се генерализује мржња једног народа према другом народу (који немају никаквих додирних тачака), једним оваквим примером онда стварно тај који је навео тај пример има исту дијагнозу као и несрећник који је то изјавио...
 
Grof Ostroški:
Е сад..........., у ово не верујем али баш уопше. Не знају Палестинци где им је дупе а где глава а камоли још и о нама да размишљају. А и познавао сам неколико Палестинаца. Људи сасвим нормални само мало "натакарени" на Израел.О нама не размишљају ама баш уопште. Имају много својих пиздарија.........

Коме не верујеш?

1. Православном свештенику
2. Сину Православног свештеника
3. Џулији Горин
4. Мени?
:lol:
 
Pijanista:
И шта је наравоученије?
Сви Палестинци мрзе Србе и Јевреје,
Палестинци = Муслимани,
сви Mуслимани мрзе Србе и Јевреје,
Срби = Јевреји
И тако даље и томе слично...
Е када се генерализује мржња једног народа према другом народу (који немају никаквих додирних тачака), једним оваквим примером онда стварно тај који је навео тај пример има исту дијагнозу као и несрећник који је то изјавио...

Е ту причи баш ми гурамо (Уз помоћ Јевреја)
 
Alekasandar3:
Имаш нешто против Православне Цркве и наше Руске Браће?
Ма ја не би бирао између Израелаца и Палестинаца, него би им преорао сву земљу са висине, из Ту-160 :) ! А Шиптари, њима бих дао +50 % гратис!! :-D
 
Alekasandar3:
на саветовању Америчког Савета за Косово у Израелу, на коме су учествовали Џим Џатрас, Џорџ Бизет и Џулија Горин, где је тема била „Независно Косово је опасност за Израел”, издвојио се један случај.

Јули Еделштајн, члан Ликуда и Кнессета, испричао је догађај у коме је потврдио мржњу Палестинаца и Муслимана према Србима.
Наиме, Еделштајнов отац је свештеник Руске Православне Цркве.
Г. Еделштајн се сећа догађаја у Јерусалиму када је његовог оца, убеђеног свештеника Руске Православне Цркве на улици зауставио палестинац и упитао га
„Ти си Србин?”
-„Не ја сам Рус”- одговорио је отац г. Еделштајна
Муслиман је деловао разочарано „Штета, а баш сам данас неког хтео да убијем”

http://www.serbianna.com/news/2007/02193.shtml

A u Americi eksplodirao pun automobil benzina, potvrdio Gerald Fox Mayer, Turčin Madjarskog porekla oženjen Srpkinjom, član privatne biblioteke u Oregonu.
 
Grof Ostroški:
Ако је тај стручњак чист Рус онда сам ја Шиптар !

Руски Патријарх Алексеј се презива Ридигер, немачко порекло.
AlexeyII.jpg

http://orthodoxwiki.org/Alexei_II_(Ridiger)_of_Moscow
 
Alekasandar3:
Руски Патријарх Алексеј се презива Ридигер, немачко порекло.
AlexeyII.jpg

http://orthodoxwiki.org/Alexei_II_(Ridiger)_of_Moscow

A sad mi je jasno i tu sam te čekao . On je bio veza ovom stručnjaku da se primi u redove RPC. Šta ti je Nemac , kako jedan drugog vuku.............Ne znam možda grešim Bože oprosti, no ja više verujem onom običnom Rusu ali pravom nego njegovom svešteniku nemačkog porekla. ....
 
Grof Ostroški:
A sad mi je jasno i tu sam te čekao . On je bio veza ovom stručnjaku da se primi u redove RPC. Šta ti je Nemac , kako jedan drugog vuku.............Ne znam možda grešim Bože oprosti, no ja više verujem onom običnom Rusu ali pravom nego njegovom svešteniku nemačkog porekla. ....

Сад ти неваља ни Руски патријарх?
Е, како је дубок ожиљак Титове идеологије Израелци-лоши Арапи-Добри.
Добри сте ви Титини ђаци!
:lol:
 

Back
Top