ljubavni lov...

U pivo.
hehehmn.gif
 
zgodan&nezgodan:
Ja sam...jbg...nemam ukusa...a i mali sam jos kako kaze pile...a sto je muka veca,ni devojkama se ne svidja kako se oblacim...prosto ne znam sta da radim...nesto razmisljam o kariranim kosuljama i sandalama... :roll:
No, no....Meni se sviđa kombinacija bele pantalone+japanke.... Da si desetak godina stariji demonstrirala bih ti to i u praksi... ;) Elem....važno je da se ti osećaš dobro u tome što nosiš..... A kad se čovek oseća dobro...on zrači....ko sijalica...i privlači leptiriće...male, slatke i šarene.... Što sam lepo raspoložena tonight...ne znam šta mi je..... :D
 
ludopileglodjekosku:
No, no....Meni se sviđa kombinacija bele pantalone+japanke.... Da si desetak godina stariji demonstrirala bih ti to i u praksi... ;) Elem....važno je da se ti osećaš dobro u tome što nosiš..... A kad se čovek oseća dobro...on zrači....ko sijalica...i privlači leptiriće...male, slatke i šarene.... Što sam lepo raspoložena tonight...ne znam šta mi je..... :D
iz `tomacica?
 
ludopileglodjekosku:
No, no....Meni se sviđa kombinacija bele pantalone+japanke.... Da si desetak godina stariji demonstrirala bih ti to i u praksi... ;) Elem....važno je da se ti osećaš dobro u tome što nosiš..... A kad se čovek oseća dobro...on zrači....ko sijalica...i privlači leptiriće...male, slatke i šarene.... Što sam lepo raspoložena tonight...ne znam šta mi je..... :D
.......ili crvene pantalone+ kineskinje ,novi krik u svetu ......... ;-) :lol:
 

Back
Top