bivse...

rile_laki_oblak:
sta mislite vi, sta o vama misle vase bivse ljubavi?

i da li su vas one, na primer, u trenutku kad vam je ljubav bila vr', volele vise od sadasnje ljubavi?
Za neke sam siguran da na to gledaju kao na nebitnu epizodu. Za neke baš i nisam siguran.

Siguran sam samo da nijedna nije želela da ostane u toj priči.
Uglavnom će reći da sam OK (sem jedne), ali da nisam za vezu.
 
rile_laki_oblak:
sta mislite vi, sta o vama misle vase bivse ljubavi?

i da li su vas one, na primer, u trenutku kad vam je ljubav bila vr', volele vise od sadasnje ljubavi?

kad ih sretnem, osmesi na obe strane od uha do uha. kafa obavezno, ma koliko da neko od nas zuri. to je tako lepo. uvek se radujem tim susretima, a znam i oni. samo pozitivne vibracije, carobno
 
NovaIsta:
a sto nisi za vezu?
Kada sam bio mlađi, dakle kod onih prvih, bio sam suviše "mekan".
Kada više nisam bio tako "mekan", onda se ispostavilo da ne volim da poklanjam celokupno svoje vreme i pažnju; da ih ne doživljavam kao centar moga svemira; da ne želim da podelim baš svaku, prokletu, intimnu tajnu sa njima; da sam suviše racionalan itd.

To su moje pretpostavke.
 
Episkop:
Kada sam bio mlađi, dakle kod onih prvih, bio sam suviše "mekan".
Kada više nisam bio tako "mekan", onda se ispostavilo da ne volim da poklanjam celokupno svoje vreme i pažnju; da ih ne doživljavam kao centar moga svemira; da ne želim da podelim baš svaku, prokletu, intimnu tajnu sa njima; da sam suviše racionalan itd.

To su moje pretpostavke.

trebalo je da ih pitas, ne da pretpostavjas ;)
 
NovaIsta:
trebalo je da ih pitas, ne da pretpostavjas ;)
Ozbiljno ću ti odgovoriti.
Moje pretpostavke su zasnovane na nekim primedbama, i još više na reakcijama u nekim situacijama.
KAda bih otvoreno pitao, nikada se nije desilo da dobijem kompletan odgovor koji nije u nekoj kontradikciji.
 
rile_laki_oblak:
sta mislite vi, sta o vama misle vase bivse ljubavi?

i da li su vas one, na primer, u trenutku kad vam je ljubav bila vr', volele vise od sadasnje ljubavi?
Možda sam glupa...ali ja ne umem da izmerim ljubav...... "Voleti više nego"...znači šta?! Na teži način sam naučila da i suze i ono famozno "Volim te"....mogu vredeti manje od zrna prašine...(ono bar ima svoju svrhu)... A i postoje ljudi koji su jednostavno dobri...i činiće za tebe mnogo...iako te možda i ne vole "najviše na svetu".... Nemam pojma.... Ono što me užasava je da nekog voliš...i želiš da sa njim provedeš celi život...a on...dok te ljubi....dok ti priča da si mu jedina...dok sa tobom pravi planove o kućici u cveću i deci sa plavim očima....u sebi planira kako da te što bezbolnije ostavi i ode.....
 
ludopileglodjekosku:
Ono što me užasava je da nekog voliš...i želiš da sa njim provedeš celi život...a on...dok te ljubi....dok ti priča da si mu jedina...dok sa tobom pravi planove o kućici u cveću i deci sa plavim očima....u sebi planira kako da te što bezbolnije ostavi i ode.....
Taj sam. :!:
 
Episkop:
Ozbiljno ću ti odgovoriti.
Moje pretpostavke su zasnovane na nekim primedbama, i još više na reakcijama u nekim situacijama.
KAda bih otvoreno pitao, nikada se nije desilo da dobijem kompletan odgovor koji nije u nekoj kontradikciji.
znaci, ja ako sam razumeo nesto, glavu secem... zbunilo me ono sa dobijanjem kompletnog odgovora... mislim da sve one zale... zato sto ne mogu da budu na Seherezadinom mestu... na mestu princeze mahale... jer... vec odavno spremam svog mrkova... znaci... jedna od jacih stvari.... isti ugodjaj, kao, na primer, Tom Waits... samo nekih 4-5 hiljada kilometara daleko... pa je kultura nesto drugacija... ako me razumete sta hocu da kazem... u stvari, sinoc, dok sam spavao... u polusnu mi sevne misao kroz glavu... i... secam se da sam shvatio nesto jako vazno... o zivotu, uopste... al' me sad ubi', ako znam sta... moracu da popijem malo... da uhvatim vibracije... koje gubim zbog materijalnog zivota... nije to sa crnom magijom i tim stvarima... nego, uopste... dusa je to... posvecujem previse paznje pogresnim stvarima... materijalnim... umesto da sebe izgradim... i umrem srecan... valjda...
 
ludopileglodjekosku:
Ono što me užasava je da nekog voliš...i želiš da sa njim provedeš celi život...a on...dok te ljubi....dok ti priča da si mu jedina...dok sa tobom pravi planove o kućici u cveću i deci sa plavim očima....u sebi planira kako da te što bezbolnije ostavi i ode.....

E bas ovo sam ja doziveo.... :lol: :shock:
 
Episkop:
Ne dobijem odgovor u kome ne vrišti ogromna nedorečenost, rupa i u kome se neće pojaviti bar jedna uočljiva kontradikcija.

znam o cemu pricas. i znam te situacije gde sam morala da ostanem nedorecena, s tim da, svaka od nas, nekako ocekuje da ZNATE o cemu se radi. da naslutite, da osetite...
 

Back
Top