Kinezi ne veruju drugu Nigrutinu : vele malo se zajebavao !

Grof Ostroški

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
497
Reper Ajs Nigrutin snimio pesmu "Kinezi travestiti" u kojoj vređa beogradske Kineze i poziva na njihov linč i proterivanje iz Srbije

Malo sam se zezao sa drugarima... Ajs Nigrutin


Kontroverzni reper Vladan Aksentijević, poznatiji kao Ajs Nigrutin, skandalizovao je srpsku javnost svojom novom pesmom u kojoj vređa beogradske Kineze i poziva na njihov linč i proterivanje. Pesma "Kinezi travestiti" može se čuti na više mesta na internetu (http: //www.wikiupload.com/download_page. php? id=204170), a već nekoliko nedelja glavni je hit na razmeni vlasnika domaćih mobilnih telefona.

Kinezi travestiti

Izvođač: Ajs Nigrutin i "Blajnd biznis sekta"

Koteška patka, kineska gamad, Pirinač! Pirinač se kuva, i pileće kožure, Smrdi ceo blok 70 kao đubre. Jedu razna govna pa robu valjaju siti, U bulju se trpaju Kinezi travestiti. Dobro ste me čuli, oni hodaju na štiklama,farbaju se moderno sa pirsingom na klićama. U radnjama imaju perverznih artikala,Jakuze reketaši gori su od Šiptara,Trandže mnogo vole da ga puše Srbima,Zato što im prija domaćinska k.. čina. Ne mogu da dišu sa tako punim ustima, Hirošima Nigasaki mu svršava u plućima. Blind Business Sekta i Nigrutin rasista,udaramo pesnicom dva Kineza vašljiva,što mažu svoju bulju raznoraznim mastima,marš svi u Kinu p... a li vam materina!!! U Krnjaču sam otišao da završim šita,sreo Kjong Jang Lija, Kineza travestita. Stig'o ga i prebio jer je pokuš'o da beži, jedna žuta mrlja sad na asfaltu leži ! Uzo đubrovnik i metlu da očistim sranje I odneo ga odma' na hemijsko pranje. Travestiti šire hepatitis abecedu, prenose i sidu jer se stalno jebu. **** im se raspao kao uvele ruže, Kinez sam i ja druže ! Kinezi koji ostanu svi će da izginu, zato brzo kupi kartu i vrati se u Kinu. Glupom travestitu na panju sečem kitu pa se vraćam u Krnjaču po zaboravljenom šitu.

Nigrutin, član sastava "Bed kopi", ovu pesmu snimio je zajedno sa grupom "Blajnd biznis sekta". Kako kaže za Press, nije očekivao da će izazvati burne reakcije u Srbiji, pa je pokušao da stvari okrene na šalu, ali i da za skandal optuži - medije?!

- Izvinjavam se, neću nikad više - sarkastično je prokomentarisao svoje muzičko (ne) delo Nigrutin, i nastavio: - Eto, kad uradim nešto dobro niko o tome neće da piše, a sad se diže tolika prašina. Plan mi je uspeo.
Međutim, kada smo Nigrutinu predočili posledice takve "šale", on je naprasno "okrenuo ćurak":

- Ma, ne treba tome davati toliki značaj, to smo se samo moji drugari i ja malo zajebavali. To je bilo pre dve godine i nismo misli na Kineze, nego na samo na Kineze travestite. U Kotežu, gde ja živim, Kinezi imaju svoju radnju i uredno se javljamo jedni drugima "gde si, brate" i slično.

Nisam rasista, a uostalom niko i ne može da dokaže da je to moja pesma, jer nigde nije objavljena i niko ne zna gde je snimljena, kaže kontroverzni reper.

Šen Hong, predsednik Udruženja kineskih državljana u Srbiji, kaže za Press da je zgrožen tekstom pesme "Kinezi travestiti", ali napominje da udruženje koje predvodi neće tužiti autora:

- Jednu staru i veliku naciju jako teško je uvrediti. Ne može to tek tako, ni veće stvari ne bi bile dovoljne da nas uvrede. Pesma jeste izuzetno ružna, ali i u neku ruku i tragično smešna - rekao je Šen Hong, jedan od najuticajnijih članova kineske zajednice u Srbiji.
 
Dakle ovaj Nigrutin nije normalan............

Zna li on, da zbog njegovog zayebavanja, Kinezi mogu da ne stave veto na odluku UN, o samostalnosti Kosova????

Zna li on , da su premudri politicari , iz DSSa i SRSa, nedavno stopirali kineski film, u kinoteci, ne bi li se uvukli duboko Kinezima????

I sada on, eto............upropasti nam dobre odnose sa Kinom.....
Ako napise nesto i za Putina, znaci da je strani placenik............to onda nije slucajno......
 
Ma on se malo zezao , to ti je ko ona fora kad je narkoman uhvatio zlatnu ribicu te ga ona zamolila da je pusti dok će ona njemu da ispuni tri želje.
-Važi, prva želja hjebo te, ajde prebaci hjebo te sve Kineze u Rusiju hjebo te!
Uradjeno...
- Ajde prebaci sve Ruse hjebo te u Kinu hjebo te!
Uradjeno...
-Ajde sve hjebo te vrati kao što je hjebo te ranije bilo!
"I čekaj šta si uradio time?" -upita ga ribica

Pa ništa ZEZANJE brate hjebo te!
 
_guru_:
Nigrutin je lud. Da se ne lazemo sigurno ga nerviraju neki Kinezi, ali ne bih rekao da je rasista. Ali covek je lud. Car.
Ko god je slusao njegove pesme mora da shvati da su one kao South Park. Ismevanje (nesto vulgarnije naravno) svega.


Pogodi nas neki zalutali torpedo
Odleteli smo svi, u vazduh more nebo
Nisam isprskao al sam ipak ebo
 

Back
Top