Kinezi ne veruju drugu Nigrutinu : vele malo se zajebavao !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Kinezi ne veruju drugu Nigrutinu : vele malo se zajebavao !

Zainteresovan član Grof Ostroški (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kinezi ne veruju drugu Nigrutinu : vele malo se zajebavao !

Reper Ajs Nigrutin snimio pesmu "Kinezi travestiti" u kojoj vređa beogradske Kineze i poziva na njihov linč i proterivanje iz Srbije

Malo sam se zezao sa drugarima... Ajs Nigrutin

Kontroverzni reper Vladan Aksentijević, poznatiji kao Ajs Nigrutin, skandalizovao je srpsku javnost svojom novom pesmom u kojoj vređa beogradske Kineze i poziva na njihov linč i proterivanje. Pesma "Kinezi travestiti" može se čuti na više mesta na internetu (http: //www.wikiupload.com/download_page. php? id=204170), a već nekoliko nedelja glavni je hit na razmeni vlasnika domaćih mobilnih telefona.

Kinezi travestiti

Izvođač: Ajs Nigrutin i "Blajnd biznis sekta"

Koteška patka, kineska gamad, Pirinač! Pirinač se kuva, i pileće kožure, Smrdi ceo blok 70 kao đubre. Jedu razna govna pa robu valjaju siti, U bulju se trpaju Kinezi travestiti. Dobro ste me čuli, oni hodaju na štiklama,farbaju se moderno sa pirsingom na klićama. U radnjama imaju perverznih artikala,Jakuze reketaši gori su od Šiptara,Trandže mnogo vole da ga puše Srbima,Zato što im prija domaćinska k.. čina. Ne mogu da dišu sa tako punim ustima, Hirošima Nigasaki mu svršava u plućima. Blind Business Sekta i Nigrutin rasista,udaramo pesnicom dva Kineza vašljiva,što mažu svoju bulju raznoraznim mastima,marš svi u Kinu p... a li vam materina!!! U Krnjaču sam otišao da završim šita,sreo Kjong Jang Lija, Kineza travestita. Stig'o ga i prebio jer je pokuš'o da beži, jedna žuta mrlja sad na asfaltu leži ! Uzo đubrovnik i metlu da očistim sranje I odneo ga odma' na hemijsko pranje. Travestiti šire hepatitis abecedu, prenose i sidu jer se stalno jebu. Čmar im se raspao kao uvele ruže, Kinez sam i ja druže ! Kinezi koji ostanu svi će da izginu, zato brzo kupi kartu i vrati se u Kinu. Glupom travestitu na panju sečem kitu pa se vraćam u Krnjaču po zaboravljenom šitu.

Nigrutin, član sastava "Bed kopi", ovu pesmu snimio je zajedno sa grupom "Blajnd biznis sekta". Kako kaže za Press, nije očekivao da će izazvati burne reakcije u Srbiji, pa je pokušao da stvari okrene na šalu, ali i da za skandal optuži - medije?!

- Izvinjavam se, neću nikad više - sarkastično je prokomentarisao svoje muzičko (ne) delo Nigrutin, i nastavio: - Eto, kad uradim nešto dobro niko o tome neće da piše, a sad se diže tolika prašina. Plan mi je uspeo.
    Međutim, kada smo Nigrutinu predočili posledice takve "šale", on je naprasno "okrenuo ćurak":

- Ma, ne treba tome davati toliki značaj, to smo se samo moji drugari i ja malo zajebavali. To je bilo pre dve godine i nismo misli na Kineze, nego na samo na Kineze travestite. U Kotežu, gde ja živim, Kinezi imaju svoju radnju i uredno se javljamo jedni drugima "gde si, brate" i slično.

Nisam rasista, a uostalom niko i ne može da dokaže da je to moja pesma, jer nigde nije objavljena i niko ne zna gde je snimljena, kaže kontroverzni reper.

Šen Hong, predsednik Udruženja kineskih državljana u Srbiji, kaže za Press da je zgrožen tekstom pesme "Kinezi travestiti", ali napominje da udruženje koje predvodi neće tužiti autora:

- Jednu staru i veliku naciju jako teško je uvrediti. Ne može to tek tako, ni veće stvari ne bi bile dovoljne da nas uvrede. Pesma jeste izuzetno ružna, ali i u neku ruku i tragično smešna - rekao je Šen Hong, jedan od najuticajnijih članova kineske zajednice u Srbiji.

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Podrazumevano Re: Kinezi ne veruju drugu Nigrutinu : vele malo se zajebavao !

Eh, što ti je internet....
    A pre 10-tak godina pubertetlije iz mog kraja sklepale pesmicu:
    "Kako sam danas pogrešio grdno,
    hteo sam da se.rem, al' sam samo prdn'o"

I ne postadoše "kontraverzni reperi", a vidim, imali su potrebni potencijal...

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Dakle ovaj Nigrutin nije normalan............

Zna li on, da zbog njegovog zayebavanja, Kinezi mogu da ne stave veto na odluku UN, o samostalnosti Kosova????

Zna li on , da su premudri politicari , iz DSSa i SRSa, nedavno stopirali kineski film, u kinoteci, ne bi li se uvukli duboko Kinezima????

I sada on, eto............upropasti nam dobre odnose sa Kinom.....
    Ako napise nesto i za Putina, znaci da je strani placenik............to onda nije slucajno......

Iskusan malamargo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

previse vutre............zar mi da ostanemo bez Kosova zbog njega..................strasno...........

Primećen član
    Učlanjen
    05.08.2007.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio malamargo
    previse vutre............zar mi da ostanemo bez Kosova zbog njega..................strasno...........
    kosovo sigurno gubite.

rusija će vas prodati......ako treba i jeftino

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Gde su patriJote, i domacini???
    Gde je Aca Picousti, da mu on pokaze, kako se to zayebava sa bracom Kinezima???

Brooka, sta reci........

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

nema ih......mozda su na godisnjem.........ostali smo samo mi...........

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cash
    kosovo sigurno gubite.

rusija će vas prodati......ako treba i jeftino
    cash...............duvaj
    ali patku.......mentolu glupavi.........isti si ko ovi nasi domacini......

Glupost je univerzalna........podjednako ste glupavi , sovinisti i sa jedne i sa druge strane

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

nema ih......mozda su na godisnjem.........ostali smo samo mi...........
    Margo.........nema druge........
    Moramo da odbranimo cast Kine, i trznog centra "Piramida", ne bi li nam sacuvali Kosovo

Moramo da roknemo Nigrutina........otadzbina zove......proci ce ko TUPAC

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

ko ce ako mi necemo.............

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Nigrutin je car, Kinezi su, većinom, normalni, ša ima veze, ovo ono, opušteno...

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Silent Bob
    Nigrutin je car, Kinezi su, većinom, normalni, ša ima veze, ovo ono, opušteno...
    sha, sha ima veze???
    a Kosovo, tebra??

Mojne da nam Nigrutin skenja shemu sa zutima, oko veta, tebra.......ne vredi , mora se rokne , tebra.............tu je i ekipica, za odbranu Kineza........

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    547

Treba Nigrutina opaliti malo po džepu a malo po ćorci, zbog širenja mržnje i netrpeljivosti!

Ali šta očekivati u zemlji u kojoj se za seksualno zlostavljanje maloletnika sa smrtnim ishodom dobija "čak" 8 godina robije!

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Neko ne voli Šiptare, neko Hrvate, neko Bosance, neko Jevreje...
    Neko ne krije da ne voli Amerikance, Ruse ili Kineze...

Razlozi su uvek lične prirode i poštujmo to.

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Silent Bob
    Ako bude održao koncert u Kini pašće jedno masovno streljanje po narodnom običaju pa koncert.

Učlanjen
    04.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma on se malo zezao , to ti je ko ona fora kad je narkoman uhvatio zlatnu ribicu te ga ona zamolila da je pusti dok će ona njemu da ispuni tri želje.
    -Važi, prva želja hjebo te, ajde prebaci hjebo te sve Kineze u Rusiju hjebo te!
    Uradjeno...
    - Ajde prebaci sve Ruse hjebo te u Kinu hjebo te!
    Uradjeno...
    -Ajde sve hjebo te vrati kao što je hjebo te ranije bilo!
    "I čekaj šta si uradio time?" -upita ga ribica

Pa ništa ZEZANJE brate hjebo te!

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Nigrutin je lud. Da se ne lazemo sigurno ga nerviraju neki Kinezi, ali ne bih rekao da je rasista. Ali covek je lud. Car.
    Ko god je slusao njegove pesme mora da shvati da su one kao South Park. Ismevanje (nesto vulgarnije naravno) svega.

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _guru_
    Nigrutin je lud. Da se ne lazemo sigurno ga nerviraju neki Kinezi, ali ne bih rekao da je rasista. Ali covek je lud. Car.
    Ko god je slusao njegove pesme mora da shvati da su one kao South Park. Ismevanje (nesto vulgarnije naravno) svega.

Pogodi nas neki zalutali torpedo
    Odleteli smo svi, u vazduh more nebo
    Nisam isprskao al sam ipak ebo

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

A koga boli patka za raspalu narkomancinu i koga uopsta zanima sta on zvalavi u svojim pesmama?

Ističe se Pijanista (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

''Све те Кинезе треба вратити назад у Јапан!''

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Max Hardcore
    A koga boli patka za raspalu narkomancinu i koga uopsta zanima sta on zvalavi u svojim pesmama?
    Cuti,kad' si glup.

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio inagadadavida
    sha, sha ima veze???
    a Kosovo, tebra??

Mojne da nam Nigrutin skenja shemu sa zutima, oko veta, tebra.......ne vredi , mora se rokne , tebra.............tu je i ekipica, za odbranu Kineza........

tako je.........tako je................reci mu............

Domaćin ArnoldLayne (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Nigrutin je jedini reper kog mogu da slušam jer je lud ko struja.
    zayebavao se garant, nije on taj šovinistički tip uopšte, poslušajte ostale ludosti.
    car

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Усуђујем се да кажем да је ово једна одлична анти-расистичка песма.
    Човеку свака част.

Жалим оне који нису разумели.

Učlanjen
    04.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Šta tvoje dupe ima da primeti........

Posle 1 546 821 temu, posle zaključavanja 364 985 tema koje si postavio, jasno je da ti je mesto na Zelenom vencu, pederašu glupi.....Da menjaš Remziju i da deliš kvalitetan papir !"

Slične teme

1. Odgovora: 1141
    Poslednja poruka: 01.07.2010., 15:20
  2. Kinezi
    Autor Sentimentalna budala u forumu Politika
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 03.07.2008., 20:42
  3. vele da ih je 7
    Autor ® u forumu Arhiva
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 02.03.2006., 13:57

Pravila za slanje poruka