uspomene:prvi kisS i prvi put-kad,s kim?

Прво пољубац: 4. децембар осамдесет и неке, ја 14 он 20, допратио ме је на аутобус (имала сам излазак до 10), а пре тога смо се цело вече, као, држали за руке, па је онда био ред и да се пољубимо на растанку. Било је некако мокро и љигаво...бар ја сам то тако доживела...
После сам у дневику написала како тај први пољубац о којем сам толико маштала и није био нешто за памћење...
Тада смо почели да се забављамо и забављали се 4 и по месеца, што је за оно доба била дуга и озбиљна веза...
 
potpuno sam zaboravila na njega,
i vidim g au novinama...i setim se:p
bio je malo niži od mene, ej od mene niži:p
nosio je klompe, bili smo 7, 8 razred....
i najbolji drugovi, u to vreme...
stajali smo na ulici, ja na kolovozu, on na trotoaru...
i poljubili smo se.
nemam pojma, zašto...ali jesmo.
poljupca se ne sećam, ali se sećam da sam u dnevnik napisala, kud sa Gošom:roll:
pa on zna sve moje tajne:lol:

a onaj prvi put....na dan republike:lol:
na praznik bre.
smešno i smotano...o bože kada se samo setim....
 
Auuuu sto sam ja zakasnila! Prvi poljubac posle drugog srednje :roll: Kao setali i stali i on mi pokazuje mesec i tako nesto smesno :D al mi ostalo u lepom secanju... bas je bilo lepo. I zabavljali smo se 4 meseca (to je bilo duuuugo) :) E na drugo pitanje sam negde vec odgovarala a i mrzi me. Bas sam se raznezila sad kad sam se setila tog prvog poljupca...
 
Imao sam petanest godina. Negde u kasnu jesen pobegli smo sa nastave u devetom razredu. Ona je bila starija, ponavljacica. Otisli smo kod nje u stan. Vazila je za laku zensku. Iimala je momka, moga dve godine starijeg druga. Ja je pitam da me nauci da se ljubim. Ona pristane. Sednemo na kauc i ona se prepusti. Ja navalio i ujedno iskoristio priliku da joj pomazim grudi. Nakon poljupca ona kaze: "Pa ti znas da se ljubis, nema sta da ucis". Bas je bilo lepo.

O prvom seksu drugi put....
 
bilo je to umelence... ja imo 8, teta elena 4.5.. igro sam s drugovima lastiz kad je spazih bosonogu kako ide iz pravca rusande.. ostah zapleten na velikom zmaju.. razmrsih se nekako, pridjoh joj i obrisah joj pacje gov.. s noge.. pogleda me zahvalno i poljubi blago.. ja je scepah i poljubih bas onako muski..
 
bundeva:
bilo je to umelence... ja imo 8, teta elena 4.5.. igro sam s drugovima lastiz kad je spazih bosonogu kako ide iz pravca rusande.. ostah zapleten na velikom zmaju.. razmrsih se nekako, pridjoh joj i obrisah joj pacje gov.. s noge.. pogleda me zahvalno i poljubi blago.. ja je scepah i poljubih bas onako muski..


Аааххх...то си значи био ти???
Онај мусави што смо после заједно јели дудиње???
 

Back
Top