Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima

Zainteresovan član Leeman (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima

Sutra ce biti vishe informacija, redi se o projektu mene i par ortaka iz NS-a...znachi trebaju nam ljudi koji se razumeju u mangu, americki i evropski strip, znachi koji znaju istoriju istih, korene i koji bi bili raspolozeni da ucestvuju u programu koji bi trebao da se odrzi negde u oktobru/novembru ove godine, radice se o nizu predavanja vezanih za 9 umetnost....javljajte se u fazonu "ja cu biti tada slobodan, imam zelju da sirim strip-kulturu u Srbiji i shire"...
    Cuvaj mi ljubav Beograde,tako ti Knez Mihajlove :)

Učlanjen
    05.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima

Evo ovako: ekipa koja je pocela da se bavi realizacijom ove akcije ima svoj prostor, kafic koji se zove CK13 ili neshto slichno, to mi drzi ortak pa ce ta i biti organizovane tribine predavanja o stripu. Ja sam idejni tvorac svega ovoga. Imam neki koncept kako bi to izgledalo, samo to jos treba doraditi. Ovom prilikom bice odstampano izdanje u kome ce biti objavljeni kratki stripovi mladih autora sa prostora cele bivshe YU. O detaljima i uslovima cu kasnije. Americki,Evropski(Italijanski,Francuski) ili Japanski? Zadatak onih koji budu hteli da ucestvuju je da iznesu svoje znanje pred gostima u vidu diskusije...imacemo obezbedjnu opremu notebook,projektor, bavicemo se temama film i strip, crtani i strip...umetnost i strip. Bice berze stripova te projekcije nekih stripovanih ekranizacija. Trebaju nam saradnici sa kratkim sizeom onoga o chemu bi hteli da pricaju. Glavni i (ne)odgovorni urednik cu biti ja samim tim shto cu najverovatnije stici tek na zadnjih nekoliko predavanja, ali mi sve ideje mozete poslati na "mefisto@1000.hu", a pitanja tipa "Gde ce se ovo tachno organizovati, kada....obratite se mom ortaku Iliji na adresu "kuzma@neobee.net", i neka vam topic bude "Saradnja,stripovi - ocu da pomognem". Za sada toliko, ni ja sam ne znam vishe, projekat je tek krenuo sa realizacijom...

Početnik midjor (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nek se jave oni koji su zainteresovani za saradnju o stripovima

jako zainteresovan, javicu se vec na navedeni kontakt, a u medjuvremenu siricu ovu sjajnu ideju dalje medju svojim prijateljima i postovaocima 9. umetnosti!

Učlanjen
    05.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

OK, javi se Iliji.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

otjel biti besplatnih kolacha dosho bi i ja?
    Voistinu.

Učlanjen
    05.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Antune Pitaj Iliju!

Nov član
    Učlanjen
    13.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Hi Leeman!S obzirom da sam sa ja tek sad prikljucila :-( ,interesujeme dal jos uvek organizujete manga radionice?

Učlanjen
    05.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Nov član
    Učlanjen
    13.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Hvala

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •