Клиторис

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Поред толко силних пушења, гужења, писинга, тројки, четворки, аналних сексова, оргазмова и сличних кураца/палаца током свих ових година успели смо да превидимо једнан мали али јако битан део женског тела званог 'клиторис'.
Наиме овај дивни мали сакривени детаљ пресудан је у женском оргазму (заправо да нема њега оргазма неби ни било) а редовно бива занемарен ... а са њим се може јако лепо дружити, заправо мени је баш добар друг а верујем и да га жемске обожавају :)

ЖИВЕО КЛИТОРИС
 
W.A.S.P.:
Поред толко силних пушења, гужења, писинга, тројки, четворки, аналних сексова, оргазмова и сличних кураца/палаца током свих ових година успели смо да превидимо једнан мали али јако битан део женског тела званог 'клиторис'.
Наиме овај дивни мали сакривени детаљ пресудан је у женском оргазму (заправо да нема њега оргазма неби ни било) а редовно бива занемарен ... а са њим се може јако лепо дружити, заправо мени је баш добар друг а верујем и да га жемске обожавају :)

ЖИВЕО КЛИТОРИС
ZIVEO!!! jednom je rekla da je takav orgazam bio ibolji od .aginalnog :grin:
 
Lusy Lusy:
znaci upoznat si sa literaturom...
ne roves po njemu kao asovom...
mnogi cak i nisu sigurni gde se klitoris nalazi,a kamoli kako se koristi.. :lol:
Prvo lagano krenes usnicama gore-dole pa ga slucajno zakacis....fali strana...pa skroz predjes na spoljne,unutrasnje....opet slucajno zakacis....
 
znaci upoznat si sa literaturom...
ne roves po njemu kao asovom...
mnogi cak i nisu sigurni gde se klitoris nalazi,a kamoli kako se koristi..
ај мушки него и неке рибе незнају да га искористе како треба ...
Иначе цела пица је сама по себи јако осетљива ствар, све тамо мора нежно ... тек мосле мож да се дивља (мисим с ђаном не с клиторисом)
 
W.A.S.P.:
Поред толко силних пушења, гужења, писинга, тројки, четворки, аналних сексова, оргазмова и сличних кураца/палаца током свих ових година успели смо да превидимо једнан мали али јако битан део женског тела званог 'клиторис'.
Наиме овај дивни мали сакривени детаљ пресудан је у женском оргазму (заправо да нема њега оргазма неби ни било) а редовно бива занемарен ... а са њим се може јако лепо дружити, заправо мени је баш добар друг а верујем и да га жемске обожавају :)

ЖИВЕО КЛИТОРИС
divna igracka.ne pusta te da odrastes.ziveli :-D
 

Back
Top