da li vam je frka da pridjete devojci

xexexe...tako je jos lakse...od jednog saznas sve sto ti treba...Najvaznije, da nema decka...Teze je kad je sa samo jedniom deckom,pa makar i sa drugom...nece hteti puno da caska sa tobom,da njega ne zapostavi,ali i u toj situaciji kazes da razumes situaciju u kojoj je zbog druga,das joj svoj broj i NADAS SE pozivu... :p
 
zgodan&nezgodan:
xexexe...tako je jos lakse...od jednog saznas sve sto ti treba...Najvaznije, da nema decka...Teze je kad je sa samo jedniom deckom,pa makar i sa drugom...nece hteti puno da caska sa tobom,da njega ne zapostavi,ali i u toj situaciji kazes da razumes situaciju u kojoj je zbog druga,das joj svoj broj i NADAS SE pozivu... :p

od 1 saznas sve :)
ili dobijes po picci od 5-orice :)
brata i njegovih ortaka
 
zgodan&nezgodan:
xexexe...tako je jos lakse...od jednog saznas sve sto ti treba...Najvaznije, da nema decka...Teze je kad je sa samo jedniom deckom,pa makar i sa drugom...nece hteti puno da caska sa tobom,da njega ne zapostavi,ali i u toj situaciji kazes da razumes situaciju u kojoj je zbog druga,das joj svoj broj i NADAS SE pozivu... :p
pa moze da se desi da je sa deckom i ako ima vise liko va oko nje...jedan moze da bude njen...
to je situacija ako si sam...bezi spasavaj se,broj ces mozda uzeti kasnije :lol:
 
Luciferko:
od 1 saznas sve :)
ili dobijes po picci od 5-orice :)
brata i njegovih ortaka

Ako ti pridjes normalno,ni previse dzukacki,ni previse pe.erski,nece ti niko zameriti...sta sad?!ne smes da pridjes devojci koja je sa drugovima...?!Gluposti...Meni kad se neka devojka svidi,ma ne zanima me sa kime je...oshacujem da nije sa deckom slucajno...ako nije...extra,ako jeste to je vec "manji" problem,priznajem... :lol:

A uostalom sta je 5-orica za NAS forumase?! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
zgodan&nezgodan:
xexexe...tako je jos lakse...od jednog saznas sve sto ti treba...Najvaznije, da nema decka...Teze je kad je sa samo jedniom deckom,pa makar i sa drugom...nece hteti puno da caska sa tobom,da njega ne zapostavi,ali i u toj situaciji kazes da razumes situaciju u kojoj je zbog druga,das joj svoj broj i NADAS SE pozivu... :p


Stav ti je dobar, sem onoga da dajes svoj telefon. Mislim da je bolje da ga trazis a ako nece da ti da broj napravis neki mali fazon od toga, malo sale i smeha i da vidis kako daju. Svesne su i one da ako se ispostavi da si smarac, lako je staviti te na filter i ne dobijati tvoje pozive. U moje vreme nije bilo mobilnih pa je to bilo malo teze, jbg ipak je trebala da ti da svoj fiksni a to bas nije prijatno ako si neki debil.

Bitno je samo da se ne okrenes i odes kad ona pocne : pa neeeznam, ne dajem broj i slicne fore.
I bitno je ne pricati sa njom dva ipo sata pa onda traziti broj. Malo misterije mora da ostane. Popricas kratko, ako uspes da je nasmejes super, uzmes broj i zoves je onda kad nije u drustvu ortaka i kad vasu pricu nece niko ometati
 

Back
Top