Role-Playing u sexu

Role-playing-sex?

  • Da

  • Ne

  • Šta je to roleplaying?! :)

  • Šta je to sex?! :D


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E, o ovome nemam pojma.

Aj pričajte malo o tim radovima, da se prosvetlim.

Meni sada, kada razmišljam o toj ideji, pada na pamet da sigurno ne bih umeo da se ubacim u taj trip igranja uloga - sav bih se ućutao i ukočio, imao bih neku vrstu blama.

A umem da igram tako, razne uloge kad je neko drugo zezanje u pitanju...
 
E vidish , veoma je bitno za muskarca da bude siguran i opusten i da moze da prihvati vecinu ''perverzija''(nazovimo to tako).
Igranje uloga moze da se pretvori u takvu smesnu propast :D...ili u fantastican sex...sve zavisi od toga koliko su partneri spremni da se uzive u to.
 
Zefirra:
E vidish , veoma je bitno za muskarca da bude siguran i opusten i da moze da prihvati vecinu ''perverzija''(nazovimo to tako).
Igranje uloga moze da se pretvori u takvu smesnu propast :D...ili u fantastican sex...sve zavisi od toga koliko su partneri spremni da se uzive u to.
Da, ali se pretvara u propast samo ako je jednu osobu blam i ako
se tripuje. Ako oboje nemaju u glavi misao da ih možda ono drugo
zeza, uvek ispadne dobro. Zavisi, moraš i da ukapiraš sa kim to
može sa kim ne.
Tj. - nije svaka koja hoće dobra za tu vrstu sexa, to je ozbiljno zezanje.
Kako bih voleo da probam sa nekom dobrom glumicom...ih...
...uh zamislih onu Juliu Roberts, ona bi bila dobra za police-woman,
a Nicole Kidman za med sestru...
 
...verovatno , a takodje nije ni svaka koja to moze i svaki koji to moze uvek raspolozen za to...
...iskreno meni su dobre i te faze kad popadamo od smeha , isto kao i faze kad nam krv uzavri od uzbudjenja...
...oboje je zanimljivo i lepo i vezuje ljude...:)
 
Tsutomu:
Tj. - nije svaka koja hoće dobra za tu vrstu sexa, to je ozbiljno zezanje.
KOliko sam ja shvatio, tu mora da se odvija neka radnja za koju nije unapred napisan scenario. Je l' tako ? To onda znači da oboje moraju da spontano improvizuju neku predstavu, radnju & so on. Je l' tako ?

To znači da je potrebno mnogo inspiracije u tom trenutku za taj rad. I kada sam rekao da bi meni bio opasan problem, pod tim sam podrazumevao upravo da ću se ukočiti i ućutati, i da će me biti blam, jer ne bih imao blagog pojma šta da radim sledeće...
 
Jedina uloga u koju bih mogla da se uzivim je kao na slici ispod, ali to mi i ne bi bilo teshko jer je jedan deo moje lichnosti i samo se malo uparadim i to je to :)


tn173.jpg
 
Episkop:
KOliko sam ja shvatio, tu mora da se odvija neka radnja za koju nije unapred napisan scenario. Je l' tako ? To onda znači da oboje moraju da spontano improvizuju neku predstavu, radnju & so on. Je l' tako ?

To znači da je potrebno mnogo inspiracije u tom trenutku za taj rad. I kada sam rekao da bi meni bio opasan problem, pod tim sam podrazumevao upravo da ću se ukočiti i ućutati, i da će me biti blam, jer ne bih imao blagog pojma šta da radim sledeće...
Da...Savršeno si razumeo, kao da si probao... :)
Ne mora baš puno radnje, meni je bolje kad' je radnja samo s vremena na vreme.
a između toga predigra, peting, oral, klasika, šta već ide uz koji deo 'priče'...
Inače je glupo non-stop imati radnju a malo sexa, tada bih se i ja brzo smorio
(@VeselaŽBG) ; meni je to baš zanimljivo.
 
Tsutomu:
Ne mora baš puno radnje, meni je bolje kad' je radnja samo s vremena na vreme. a između toga predigra, peting, oral, klasika, šta već ide uz koji deo 'priče'...
Da li sam dobro razumeo ?
Znači, ne treba preterivati sa tom "radnjom", već tek onoliko koliko je potrebno da se održi atmosfera zamišljenog ambijenta, situacije i dotičnih uloga...
 
Tsutomu:
Upravo to. Nisam znao da to može da se kaže tako prosto.
'Bem ti ovaj moj komplikovani mozak...
Heeeeej !!!
Pa ovako postavljeno, već deluje mnogo ostvarivije...
Imam samo još jedno pitanje (ako mi ne baciš novog rovca u glavu). Dakle, da li do toga dolazi spontano, ili se vi pre toga dogovorite ? Meni bi ova druga opcija bila problem.
 

Back
Top