EUFORIJA

princeza_paulina

Zainteresovan član
Poruka
263
... da li vas plasi, ili joj se prepustate? Da li ste u stanju da se poptuno prepustite nekom ko je npr vec dugo u vezi koja vodi ka oltaru, a onda odjednom na tom putu spazi vas i shvati da sa vama tamo trebada se uputi? Da li biste mogli da verujete nekome za koga znate da je u fazonu da raskrinka gotovu stvar kada pomisli da je trava zelenija negde drugde? Ili verujete da se takve stvari jednostavno dogode,... ljudi se sretnu, neki andjeo pukne prtima, obrise sve sto je bilo do tada i pretvori vas zivot u vatromet...?



/ NE RADI SE O MENI 8-) /
 
princeza_paulina:
... da li vas plasi, ili joj se prepustate? Da li ste u stanju da se poptuno prepustite nekom ko je npr vec dugo u vezi koja vodi ka oltaru, a onda odjednom na tom putu spazi vas i shvati da sa vama tamo trebada se uputi? Da li biste mogli da verujete nekome za koga znate da je u fazonu da raskrinka gotovu stvar kada pomisli da je trava zelenija negde drugde? Ili verujete da se takve stvari jednostavno dogode,... ljudi se sretnu, neki andjeo pukne prtima, obrise sve sto je bilo do tada i pretvori vas zivot u vatromet...?



/ NE RADI SE O MENI 8-) /
Ne radi se ni o meni. :D
Ali, ne prepustati se, ako nesto treba da se desi, neka ide polako. Neka ona raskrinka tu svoju "idem ka oltaru" vezu, pa ce se dogovaramo. 8-)
 
Grimizni_ratnik:
Ne radi se ni o meni. :D
Ali, ne prepustati se, ako nesto treba da se desi, neka ide polako. Neka ona raskrinka tu svoju "idem ka oltaru" vezu, pa ce se dogovaramo. 8-)

Ma meni ovo ne moze da se desi, ja uvek prvo pobegnem, euforuija me plasi, ne bih ja umela da se snadjem u ovome. Radi se o meni veoma bliskoj osobi, .... ne znam da li da budem srecna zbog nje, ..... jer se cak i od njene price jezim, a volela bih da mogu da budem srecna zbog nje
 
princeza_paulina:
Ma meni ovo ne moze da se desi, ja uvek prvo pobegnem, euforuija me plasi, ne bih ja umela da se snadjem u ovome. Radi se o meni veoma bliskoj osobi, .... ne znam da li da budem srecna zbog nje, ..... jer se cak i od njene price jezim, a volela bih da mogu da budem srecna zbog nje
...ti samo cuti i .enjaj...posmatraj kako se situacija odvija i uci iz tudjeg iskustva...
 
Rekao bih da to jeste moguce.Niko ne raskida vezu koja samo sto nije postala brak, zbog toga sto je "trava zelenija". Verujem u to da sudbina moze da uplete prste u to da se dvoje ljudi sretnu i da shvate da jesu jedno za drugo uprkos svemu.
Bio bih oprezan samo u dve stvari. Da se taj neko nije uplasio braka, pa olaksanje vidi u bekstvu ka meni, te da ce i mene ostaviti iza prve krivine kad naidje neka teskoca. I da to sve nije posledica nekog inata koji ce takodje proci.
 
@ zex

da, tako se kaze, ....ali da li je moguce oteti nesto sto ne zeli da bude oteto?

@ lyon69

kazu da oboje veruju da je tek ovo prava stvar, a da se ne boje braka dokazuje cinjenica da je preletac vec zaprosio novu izabranicu
 
E, pa ako je zaprosio, onda je to svrsena stvar. Mislim, ne verujem da je neki nikov, ali cinjenica da je ostavio devojku pred oltarom radi druge, govori da je to ili ono pravo, ili da je ona, vise mogucna varijanta, trenutna i opasna zaljudjenost.
 
u jbt ova amerika nam blize nego evropa
sta samo sto su proradile varnice
covek ej zaprosio
njemu je definitivno astroloski u najavi zenidba
ala ga je .....
pa neka mu je sa srecom
 
Struja:
u jbt ova amerika nam blize nego evropa
sta samo sto su proradile varnice
covek ej zaprosio
njemu je definitivno astroloski u najavi zenidba
ala ga je .....
pa neka mu je sa srecom

Ma i to sto kazes, ja se i onako tu nista ne pitam. Gledacu da budem neutralna, i molicu Boga da to potraje, da ne da bude samo trenutni zanos zbog kod su izgubili glavu.

Inace, da li se vama to desavalo? Da li sebe mozete da zamislite u takvoj situaciji?
 
iskreno
meni se samo nenormalne stvari desavaju
ali, da neko pobegne sa oltara zbog mene jos uvek nije
ne idem po svadbama
a i iz istog razloga izbegavam i sarane
da se ne daj boze neki ne povampiri
strava sam ja riba
ali poslednje sto mi se desilo,a da je ludo je to sto me je lekar sa klinickog kod koga sam bila na pregledu jurio po krugu.i posto me nije stigao, u roku od 15 minuta je podigao ceo telekom na noge i dobio ej sve moje brojeve telefona.
toliko.e danas sam euforicna pa sam se otvorila
:lol:
 
princeza_paulina:
... da li vas plasi, ili joj se prepustate? Da li ste u stanju da se poptuno prepustite nekom ko je npr vec dugo u vezi koja vodi ka oltaru, a onda odjednom na tom putu spazi vas i shvati da sa vama tamo trebada se uputi? Da li biste mogli da verujete nekome za koga znate da je u fazonu da raskrinka gotovu stvar kada pomisli da je trava zelenija negde drugde? Ili verujete da se takve stvari jednostavno dogode,... ljudi se sretnu, neki andjeo pukne prtima, obrise sve sto je bilo do tada i pretvori vas zivot u vatromet...?
/ NE RADI SE O MENI 8-) /

Kada bih verovala takvom čoveku, verovala bih i činjenici da će se i meni isto to dogoditi .... da će i moja trava, jednom za njega, postati nedovoljno zelena.

Što se mene tiče .... ne plašim se euforije, niti joj se prepuštam. Jednostavno, nisam euforičan tip. Volim sigurnost i mirne luke ....
 
princeza_paulina:
... da li vas plasi, ili joj se prepustate? Da li ste u stanju da se poptuno prepustite nekom ko je npr vec dugo u vezi koja vodi ka oltaru, a onda odjednom na tom putu spazi vas i shvati da sa vama tamo trebada se uputi? Da li biste mogli da verujete nekome za koga znate da je u fazonu da raskrinka gotovu stvar kada pomisli da je trava zelenija negde drugde? Ili verujete da se takve stvari jednostavno dogode,... ljudi se sretnu, neki andjeo pukne prtima, obrise sve sto je bilo do tada i pretvori vas zivot u vatromet...?



/ NE RADI SE O MENI 8-) /

ja uživam u euforiji, dešavaju se takve stvari, samo moraš imat muda za to:D
 
princeza_paulina:
... da li vas plasi, ili joj se prepustate? Da li ste u stanju da se poptuno prepustite nekom ko je npr vec dugo u vezi koja vodi ka oltaru, a onda odjednom na tom putu spazi vas i shvati da sa vama tamo trebada se uputi? Da li biste mogli da verujete nekome za koga znate da je u fazonu da raskrinka gotovu stvar kada pomisli da je trava zelenija negde drugde? Ili verujete da se takve stvari jednostavno dogode,... ljudi se sretnu, neki andjeo pukne prtima, obrise sve sto je bilo do tada i pretvori vas zivot u vatromet...?



/ NE RADI SE O MENI 8-) /
Moze da bude i jedno i drugo. Otkud ja znam u konkretnom slucaju, sta je od to dvoje!?
 

Back
Top