Dial-up flat

Ne isplati ti se to... bilo kakav dial-up je u danasnje vreme smesno uzimati... osim, naravno ako te muka ne natera... ako imas mogucnosti usmi bilo sta drugo, bezicni ili kablovski... vidi ko daje bolji izbor i cenu... broadband na mesec dana, stalna brzina, neogranicen download... a platis samo internet bez ikakvih impulsa...
 
Jee hvala ti.Trazio sam al nisaom nasao.Samo one 042 brojeve videh.Potrazicu malo bolje.To im nije losa stvar al ko zna gde su je napisali umesto da je okace na glavnoj strani.
Edit:Sada nadjoh.Al ovo nije flat za nedelju dana koliko vidim nego 120 din preko sms-a za 6 sati neta.
 
Mozes da biras da li ces flat 7 dana ili 6 sati na neogranicen period za tih 100din.

Ja koristim taj flat na 7 dana. Poziva se 042/11-00-22 , a tarifira se kao lokalni poziv, odakle god da pozivas. Korisnicko ime je internet, a password dobijes u poruci.
 
Ok thanks.Odlucio sam da preko ikoma uzmem flat 64k.Dodje mi 1100din sa pretplatom za tv koju ionako placam 400din tako da me net dodje 700 kinti.Nije neka brzina,al smanjicu i telefonski racun.Plus sto imam dva meseca sve kao fraj uz 2000din za povezivanje...Ovaj dial-up je postao stvar prestiza jer deru ko ludi.Hvala vam u svakom slucaju.
 
Andrej84:
Neko mi rece da ima preko krstarice flat na nedelju dana i kao placa se preko sms-a.Al ja to ne nadjoh.Jel neko zna za taj ili neki drugi ali na kracai period?

Verat.net flat kosta 390 dinara mesecno, stim sto je protok takav kakav je u zavisnosti na koju ti je centralu prikljucen telefon (nova i stara, izmedju 26-56k). Ja imam ISDN 64 ili 128 koji mozes da narucis preko PTT-a sa cenom od oko 7000 u 4 rate preko telefonskog racuna, sasvim pristojno ukoliko ne skidas filmove i muziku sa interneta, u suprotnom iskljucivo ADSL sa onim total TV, takodje vrlo pristojno, ali skuplje, Svako zadovoljstvo ima i svoju cenu. Ima i od ovoga bolje, ali o tom potom.
 
Aktivirao sam krstaricu na nedelju dana.Oni iz Ikoma mi traze da se potpise ugovor na 12 meseci,a ja kao podstanar necu ovde jos dugo...Nego stiglo mi da sam zakupio pristup netu do 15.09,dobio sifru i sto je najbitnije radi.Sada placam samo telefon u lokalu.Nego nisam nasao nacin da biram da li cu 6 sati na neograniceno ili flat na nedelju dana?I stigla mi jos jedna poruka da sam dobio 10 sati fraj jer sam kao postao njihov korisnik.E sad jel sa tom istom sifrom kada mi istekne flat mogu da iskoristim tih 10 sati?Ako sam u pravu gde se proverava koliko mi je jos ostalo?Ili furam pa kada me diskonektuje to znaci da nema vise.
@dsjs Za sada necu da uvodim adsl mada su duplirali brzine,minimum je od 512 za oko 1400,nije lose.
 

Back
Top