Sta doruckuju Novosadjani

proka

Legenda
Poruka
57.100
ideju mi je dala ista tema na beogradskom forumu :):)

to je bio razlog vise da je postavim, jer znam da mi novosadjani frustuk ne preskacemo, zar ne? a bilo bi interesantno zaviriti drugom u tanjir ;)

pa da pocnemo, ja sam jutros doruckovao parce kugolfa i belu kafu :):)
 
jacques:
dve jabuke,dve breskve,casu multivitaminskog soka i nekoliko integralnih keksa :)
Aj ne lazi! :mrgreen: Jel to pre masne pite s mesom, nekim punomasnim sirom, eventualno kajmakom? :D

... Ja doruchkujem oko 17h najcesce, kad se vratim s posla-Index sendvic, a nekad oko 13h, kad navale ovi s posla da mi kupe.
Mada, uvek imam na stolu ujutru kad dodjem-badem. :)
 
Dana - ne ...to dodje samo za rucak...tamo negde oko 16-18 h ;)....ma pokusavam da jedem st ovise voca barem sad dok sam na odmoru :D
Alex - :lol::lol::lol:...moze :lol: kobasicu sam jeo za rucak...i nemam vise multi soka...sad prelazim na kupinu i malinu ....:D
 
par toplih sendvica, bio tost namazan margarin dobro jutro/mlecni, pa kriska salame i kriska sira, od gore kriska paradajza pa u rernu odmah u prvi red ispod grejaca, tako da za 5 min dobije hrskavost a sir se istopi i prekrije ceo tost :):):) mmmmmmmm

ovog jutra skromniji dorucak cuvam se za strand, jer festival hrane i **** pocinje tacno za jedan sat :):)
 

Back
Top