hmmm...mladji decko...

miss

Ističe se
Poruka
2.001
...e pa ovako...ajde mi sad pomozite...ja imam 15 godina i svi mi kazu da super izgledam i da sam strava kao osoba i sve to i stalno me muvaju strava frajeri...ali mi to sada nistane znaci(bez foliranja) jer mi se svidja jedan decko koji je mladji od mene godinu dana i nije neki frajer ali je meni presladak.on o meni ni ne razmislja jer misli da sam mu "nedostupna" a kad mu je moja najbolja drugarica onako kroz zezanje rekla da mi se svidja on je mislio da ga zeza jer se mi stalno tako ludiramo.sad vi meni lepo kazite sta da radim i kako de se ponasam jer je ovaj mali ili stvarno glup ili se samo pravi
 
"Voli te...samo se pravi". Kad vec kazes da misli da si nedostupna(mobilni pretplatnik nije trenutno dostupan :lol: ), nadji nacina da pomisli da si dostupna samo za njega... :roll: cekaj bre, on ima 14 god. zar ne mislis da je....Ma ok, on se tebi svidja. Podsecas me na mene...kad sam bila mala :lol: Za pocetak ona pesma "Hocu samo tebe, za tebe samo znam, reci mi sta zelis, sve cu da ti dam"
8) Srecno :wink:
 
miss:
...e pa ovako...ajde mi sad pomozite...ja imam 15 godina i svi mi kazu da super izgledam i da sam strava kao osoba i sve to i stalno me muvaju strava frajeri...ali mi to sada nistane znaci(bez foliranja) jer mi se svidja jedan decko koji je mladji od mene godinu dana i nije neki frajer ali je meni presladak.on o meni ni ne razmislja jer misli da sam mu "nedostupna" a kad mu je moja najbolja drugarica onako kroz zezanje rekla da mi se svidja on je mislio da ga zeza jer se mi stalno tako ludiramo.sad vi meni lepo kazite sta da radim i kako de se ponasam jer je ovaj mali ili stvarno glup ili se samo pravi

U redu je yo ako ti se on svidja,ali mi je stvarno glupo da budes sa deckom mljdjim id sebe! :?
 
ja sam bila samladjim deckom... i bilo mi je preterano, a onda je on morao da ode u Pariz :cry: , pa smo sad samo dobri drugovi!
Inace, uvek ponavljam reci moje najbolje drugarice: "najbolje stvar kad si u vezi sa mladjim deckom je sto ce uraditi sve sto pozelis kako bi bila zadovoljna."- ziva istina
A na kraju krajeva, moja mamica je starija od caleta, pa ima nista ne fali vec 20 godina... :wink:
 
ja imam 17 i iz iskustva timogu reci nema veze sto je mladji od tebe ako ti se svidja, samo napred, i neslusaj ove koji kazu da je truloda budes sa mladjim jer nisu u pravu, ja sam imo dosta puta stariju ribu jednom cak i 3 godine a imo sam duzu vezu sa devojkom 2 godine starijomod mene pa je sve bilo ok :D
 
jovana_p:
Ispravite me ako gresim, ali zar nije ofra imati starijeg decka, a ne mladjeg?

fora... Vi tu furate neki poseban fazon... :lol:

,,Danas je moderno imati starijeg decka... ''
,,Frizeri najavljuju da ce za dve nedelje u modi biti decki sa dugom kosom... ''
Modni kreatori posatvljaju novu tabu temu: ,,Metalci su in, a hoperi out...''

Dokle vise... :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
miss:
Bleak WinterFullMoon:
Mislim da nemam adekvatan odgovor na ovu temu posto nikada nisam imao mladjeg dechka :lol: :lol: :lol:

pa ok ako nisi,ali potrudi se da nadjes pa da mi odgovoris...nikad nije kasno...

da da,nikad nije kasno...
choveche kako vi imate OZBILJNIH PROBLEMA

pa ja nisam rekla da imam OZBILJAN problem nego samo da cujem sta mislite...
 

Back
Top