NE CUDIM SE JA!!!

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
dodje meni tako A. pre neki dan: e, M.i R.(sve po 14 god.) su spavale sa deckom!
ma nisu normalne-dodajem ja.
-nisu, nisu.. e, znas li da M. pusi cigare? i to javno, po kaficima?
-seres...
-majke mi, juce sam je videla.
-strasno...
-ma ima i gore.. a za tebe kazu da se drogiras!
-ha ha..
-mogla bi da prestanes da se oblacis u crno, ne glupiraj se...
-moj zivot-moja stvar!! zar treba da se skinem gola kao tvoje drugarice?
-ma ne... samo kazem..
-ma nemoj?
-zaboravi.. dobra si mi i ovakva i onakva.

tracarenje je sastavni deo zivota svake zenske osobe. zar ne?
a, da se vratim na temu. iskreno, nista me vise ne cudi.. kuda ide ovaj svet? nekada sa 14 god. nisi ni znao sta je sex, a sad takvi klinci mogu da ti drze predavanja... jbt... pa cigare... pa sminkanje na casu... pa tange u sedmom razredu, fuj... prvi decko u dvanaestoj..

alo, ja imam 16 god., nikad u zivotu tange nisam obukla, ne pusim, ne drogiram se, ne kresem se.. ovih dana sam ja nenormalna, a ne te klinke koje rade gore pomenute stvari... cccc...
 
Ode svijet u **** laganice...

Ljudi žele prije vremena...
Ako neko kaže Nemoj se jebati sa 15 godina znači nije što si mlad,već što tu ima drugih stvari...jedostavno nisi spreman...

Sve u svoje vrijeme,ljudi polako,stićete sve...
 
forgotten vampire:
a, da se vratim na temu. iskreno, nista me vise ne cudi.. kuda ide ovaj svet? nekada sa 14 god. nisi ni znao sta je sex, a sad takvi klinci mogu da ti drze predavanja... jbt... pa cigare... pa sminkanje na casu... pa tange u sedmom razredu, fuj... prvi decko u dvanaestoj..

alo, ja imam 16 god., nikad u zivotu tange nisam obukla, ne pusim, ne drogiram se, ne kresem se.. ovih dana sam ja nenormalna, a ne te klinke koje rade gore pomenute stvari... cccc...
no te prokupes, ti živiš svoj život, a ne tuđi..;) budi ono što jesi, budi prirodna, jer uvek će te neko zbog toga više ceniti nego neko drugi zbog tvog eventualnog foliranja! Šta je danas uopšte normalno...sve je to relativno, subjektivni osećaj...
Ma možda nećeš imati 50 bezveznih momaka, možda nećeš spavati sa 50 bezveznih tipova...to nije ni bitno...bitno je da u najlepšem trenutku imaš kraj sebe nekoga ko te stvarno ispunjava, ko od tebe čini bolju osobu...i kome ćeš biti nenormalna koliko si specifična i posebna in this crazy world..;)
A joj, još ćeš se ti načuditi, jer svet stvarno jeste malo skrenuo...:roll:
 
-brate- mi je uzrecica.
ne shvatam neke stvari. ae sto se tice ovih od 14 god. koje poznajem-imale oko 10 momaka, sa 2-3 spavale, piju, puse...
mislim, desi se da se tinejdzer napije, proba cigarete iz radoznalosti i sve to..
ali kako se osecate kad odete u kafic i vidite da takve cure piju i puse javno, pred svima.. to je foliranje. i ruzno. prave se vazne. i zrelije kao. a u stvari su derista koja bih ja bila i dan i noc...
mislim ako ti se pije, pij ali sto to da radis da bi ispao faca?
gluposti..
 
nancy, u poslednje vreme svi piju da bi ispali face. izvini, ali kad vidis curu bez grama mozga, uz to i fuxa, sedi i pije pivo u punom kaficu, pusi, nabacila ozbiljnu facu, a nema ni 15 god., to je foliranje...
a kad vidis drustvo kako peva, zabavlja se, raduje se i to jos zalije pivom, e onda oni to rade zato sto vole!!!!!!!!!
 
forgotten vampire:
nancy, u poslednje vreme svi piju da bi ispali face. izvini, ali kad vidis curu bez grama mozga, uz to i fuxa, sedi i pije pivo u punom kaficu, pusi, nabacila ozbiljnu facu, a nema ni 15 god., to je foliranje...
a kad vidis drustvo kako peva, zabavlja se, raduje se i to jos zalije pivom, e onda oni to rade zato sto vole!!!!!!!!!

То је зато што не жиеве свој живот. Она, он, на крају они, се облаче као неко ко има блиставу естрадну каријеру ма шта то значило.
Данас клинци(и моје годиште и старији) сви личе једни на друге(јаје јајету), долази до упросечавања, како у физичком тако и у духовном погледу. То се не дешава само код нас, то је тренд свуда у свету. То је социолошки, психолошки, филозофски феномен....
Граница се спушта све ниже и ниже...једноставно гледај на те ствари као неминовност...то се једноставно дешава, ти имаш свој свет, своје другарице, дечка...искулирај тај ''просек''...буди изнад :wink:
 
Mislim da je problem u kresanju... Mozda u nedostatku istog...
Sala mala, nastavi ti kako mislis da treba, jer ako postanes kao one, bices samo jedna od mnostva, ovako ipak imas neko svoje ja.
Ali da promiskuitet divlja, divlja, da neukus vlada, vlada, da nekultura napreduje, napreduje... I tako...
 

Back
Top