FreeHugs !!!

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.223
Gledao sam clip na netu,pogodio me je dosta,izmamio mi je divan osmeh(nadam se da ce i vama)...pa reko VAS da pitam:
Kako je moguce da jedan obican ZAGRLJAJ toliko ljudi zblizi...?!
.................................................................................
Svi pricamo o sexu,torbanju,"trilingu",ljubavi na prvi pogled,romanticne vecere,ljubav do kraja zivota,ljubljenje,mazenje,sado-mazo i sl...a nikada niko nije rekao koliko jedan,samo jedan,mali beznacajni zagrljaj znaci...pa makar i bio od nepoznate osobe...
................................................................................
Pogledajte molim vas izraz lica,iskreno zagrljenog coveka...jel ga poistovecujete sa izrazom lica,sexualno zadovoljene zene ili muskarca?
................................................................................
Mozda je to neki mali,malecki,prosti,a 'pak prelep i dirljiv vid LJUBAVI...?!

 
nece... nije mi u redu comp...
ali cudno je to.. kad se osecam ocajno, dovoljan je jedan zagrljaj da sve zaboravim.. ni hiljadu ruza, poljubaca i ne znam ti ja cega ne mogu zameniti jedan iskreni zagrljaj!!!
 
pa pitam cisto iz radoznalosti.. odg. ce mi kad se probudi.. e, Darko, pa vampiri ne spavaju sad.. pomagajte, pretvaram se u vampira...nocu lutam ulicama i zezam se po net-u, a preko dana spavam i budim se tek kad zadje sunce.. jos samo da pocnem da ujedam ljude za vrat.. oooops... pa vec sam pocela..
 
Simpatichan klip :)

Ja ne volim da se grlim sa ljudima koji mi nisu bliski. Sa najmladjim detetom se grlim svaki dan, tu i tamo sa nekim prijateljem ili rodjakom koga nisam videla dugo vremena, i naravno sa partnerom. Nikako ne bih volela da se grlim svaki dan sa svakim :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Simpatichan klip :)

Ja ne volim da se grlim sa ljudima koji mi nisu bliski. Sa najmladjim detetom se grlim svaki dan, tu i tamo sa nekim prijateljem ili rodjakom koga nisam videla dugo vremena, i naravno sa partnerom. Nikako ne bih volela da se grlim svaki dan sa svakim :)

Ni ja, a stalno mi se desava da me prigrle nepoznati frajeri kad me startuju u gradu; uvek se zezam sa drugaricama da su nam momci bas skloni dodirivanju, ne mozes da ih se otreses :roll: Ali najveca mi je frka u poljubcu, bas budem probirljiva i najteze mi je da prevazidjem taj prvi poljubac sa nepoznatom osobom. Ako tu prodje, prosho je, ako ne nista mu na svetu vise ne bi pomoglo :D
 
zgodan&nezgodan:
Gledao sam clip na netu,pogodio me je dosta,izmamio mi je divan osmeh(nadam se da ce i vama)...pa reko VAS da pitam:
Kako je moguce da jedan obican ZAGRLJAJ toliko ljudi zblizi...?!
.................................................................................
Svi pricamo o sexu,torbanju,"trilingu",ljubavi na prvi pogled,romanticne vecere,ljubav do kraja zivota,ljubljenje,mazenje,sado-mazo i sl...a nikada niko nije rekao koliko jedan,samo jedan,mali beznacajni zagrljaj znaci...pa makar i bio od nepoznate osobe...
................................................................................
Pogledajte molim vas izraz lica,iskreno zagrljenog coveka...jel ga poistovecujete sa izrazom lica,sexualno zadovoljene zene ili muskarca?
................................................................................
Mozda je to neki mali,malecki,prosti,a 'pak prelep i dirljiv vid LJUBAVI...?!

watch
Aj, pogledacu kad odem na posao. :)
 
zagrljaj pruza osetjaj sigurnosti...po nekim istrazivanjima se chak doshlo do zakljuchka da bi manje kriminala i agresivnosti bilo kada bi postojao osetjaj bliskosti...bar ove vrste..
za mene mogu retji...u nechijem zagrljaju bih ostala...da se nikada vishe ne bojim vetra i mraka
 
Bas je topla ova tema. Mislim da su zagrljaji strava, i da ponekad govore vise i od reci, i od poljubaca, i od dodira.

Kada nekoga zelim da utesim, a sve sto bih rekla zvuci glupo, zagrljaj uspe da prenese emocije i energiju...

Kada se nekom ili necemu obradujem, odmah mu skocim u zagrljaj, to mi dodje nekako instiktivno. ( Ko nije radio sa decom ometenom u razvoju, ne moze ni da zamisli u kakve te zagrljaje oni hvataju kad te spaze na vratima centra)

A sa druge strane, zagrljaji su prapocetak sexualnosti, .... ako se dobro ugnezdis, u zagrljaju se najlakse uspavas, najsladje sanjas, i najsrecniji se budis....

Piiiih bre, de se seti ove teme, .......

Eno, vidim koleginicu kako donosi kafu, mmmm dodje mi da je zagrlim, odoh....

Bih hug za sve!!!
 

Back
Top