Virus, ili...?

Gemina

Početnik
Poruka
8
Molim za pomoc!!!
Od pre par dana kompjuter mi shizeta kompletno! Prvo su poceli da otkazuju pojedini programi, a onda sve vise i vise...Na kraju dolazim dotle da mogu samo da surfujem netom (download radi, takodje - Firefox i Flash get), skidam postu (Incredimail)...ali gotovo nista vise...Rade pojedini programi, ali u vecinu ne mogu ni da udjem ni da ih aktiviram...krece da usporava rad dok u jednom trenutku samo ne zaledi kompletno. na primer, ne mogu da cak ni izbrisem fajlove iz recycle bin-a. my computer- jock. desni click na desktop-zakoci. start menu - ni da pridje. messenger MSN - takodje ne radi. skenirala sam (korisim Avira antivir.), nasao je neke pretnje koje su uklonjene, Spybot Search and Destroy - odradila test, nista nije nasao, takodje Ad-Aware SE professional...i nista mi nije resilo problem.
Sta da uradim? Na koji nacin da ga lecim dalje? Sta moze da bude u pitanju?
(Cak sam mislila da je i cooler, ali nije...posto ako ne diram rizicne programe, radi normalno)

Hvala unapred!
 
NICS:
Vidovit si kako znas da je bas 2 meseca ili si jedan od onih na TV programima sto gledaju u karte ovaj kompjutere.

Bolje uradi odmah reinstalaciju kompjutera
NICS , nisam vidovit ali ni ti nisi duhovit , vredi jedan pokušaj vraćanja sistema pre reinstalacije ,a dva meseca sam lupio , ako želi neka ga vrati na prvu povratnu tačku ako je to tri godine , onda tri godine sve to traje mnogo kraće nego reinstalacija celog sistema sa svim programima..
 

Back
Top