DA ne poverujes

darkoje

Aktivan član
Poruka
1.429
Danas me zove muz,posto je otisao sa decom malo do nasih i kaze da mu se desilo nesto za sta je mislio da se desava samo u spanskim filmovima.Dosao je kum kod nega i kaze ovo je moj brat .Suprug se skenjao jel se znaju od 7 godine zivota i zna da ovaj ima samo 2 polu sestre i nije mu jasno o kakvom bratu se radi.Ovaj mu objasni da je pre nekog vremena saznao da je njegova keva kada je ostavila njegovog caleta zatrudnela sa nekom tipom i to dete dala na usvajanje.Uspeo je da sazna adresu porodice koja ga je usvojila i mozeta da zamislite kako mu je bilo kada je shvatio da zive BUKVALNO 3 kuce od kuce u koju se udala njegova majka pre 20 godina. Mozete zamosliti da se komsinici javljate svaki dan a da ne znate da vam je to mama.Ova je znala koja je porodica usvojila to dete tako da je znala gde je a oni nisu znali da je to njen sin posto se ona doselila pre nego sto su ovi usvojili dete.Kumov brat je znao da je usvojen ali ne da mu je mama komsinica,sto je najgore ona je posle njih rodila i kcerku sa kojom se ovak zabavljao neko vreme i koju ovaj umalo nije j'bo.Strasno.O toj zeni i od pre nemam dobro misljenje ali sad tek $%^^%$*$*#^$&%$*^%#$#@!#&#%^&#@!^.Ona je kuma koji je kao dete hteo da dodje na sestrin rodjendan oterala sa praga i rekla mu da on nije njena porodica .Njegova maceha koja je inzvaredna zena mu je vise pomogla nego rodjena majka .Kada se ovaj posle obogatio toliko da je imao da baca pare ova drolja je pocela da dolazi sa pricom "sine moj" mili moj ."ljubi te majka" itd.JA se izvinjavam sto ovo pisem ovde ali sam morala sa nekim da podelim ovo strasno saznanje.Jednostavno strasno.Mislila sam da se tako nesto sesava samo u spanskim serijama
 
darkoje:
Na razumam sta si time htela da kazes
Pretpostavljam da je htela da kaže da su to intimne stvari jedne porodice, a pogotovo tog jadnog lika koga je mama dala na usvajanje....i to što se zabavljao sa svojom polusestrom je baš strašno, a sad mi ovde razglabamo o tome kao da je stvarno reč o španskoj seriji. A nije.
Ne znam kako bi se ti osećala da si na njegovom mestu i da neka tvoja kuma to lepo pusti u javnost i pretresa sa gomilom nepoznatih forumaša.
Mislim, nije mi jasan smisao toga što si ti nama to ovde prenela? Samo zato što nisi mogla da držiš u sebi? Bez uvrede, ali meni lično je to skroz tračarski.
 
Kakva spanska serija..ovo je cist horor.
Ali ono sto zivot moze da priredi..ni najvecim umovima kinematografije ne podje za rukom.
Ne smatram da je ovo tracarenje...Zivotna situacija..Bolna za aktere,i mogu samo da zamislim koji je haos u njihovim glavama i zivotima.
Moji bliski rodjaci su imali jednu slicnu situaciju koja se raspetljala tek nakon smrti glavnog aktera i eto..
Kazu da nam zivot uvek stavlja onoliko teske terte koje mozemo da podnesemo... :-?
 
ona je dala dete na usvajanje pa se preselila, a to dete je kasnije usvojila porodica na tri kuce od novog stana prave majke. e pa jbg, to je krivica onih koji odobravaju ta usvajanja, morali su da znaju adresu boravista prave majke u trenutku dodeljivanja deteta nekoj porodici a oni su imali staru adresu ili uopste to nisu ni uzeli u obzir, jer ono opusteno, kakve su sanse....

a onda se on smuvao sa svojom polu-sestrom.... nova koincidencija....

na kraju je njegov polu-brat saznao sve... odnosno ono sto je znala samo prava majka je ipak izaslo na videlo.
c c c
da li znas kako je prava majka reagovala kad je njena tajna razotkrivena? a kako brat od kuma?

ali neverovatno kako je ono sto je htela da gurne u proslost, pratilo tu pravu majku...
ja tako ponekad imam utisak da je od nekih stvari tesko pobeci, recimo sretnem nekog lika kog nikako ne zelim da sretnem, ali ajde ok podnosljivo, napravim se da ga ne vidim, ali onda na drugom mestu u istom danu ga opet slucajno sretnem i ovog puta nemoguce je eskivirati...
you can run, but you can't hide....
 
Ma meni je najgore u celoj priči to što dete može da se usvoji u istom gradu. Baš zbog tih incest varijanti. Nekom može da se desi da ne sazna čitav život da je usvojen, pa kad u tridesetoj sa svojom polu-sestrom počne da dobija dementnu decu nikom nije jasno zašto??? :roll:


bug.gif
 
Ne preostaje mu nishta drugo nego glavu gore i teraj dalje.
Moj kum je odrastao u Zvecanskoj,pre neku godinu je saznao da ima rodjenu sestru koja zivi u Bg sa njihovom majkom, pozeleo je da upozna doticne persone ali one ne zele da imaju nishta sa sirocetom - kako su mu rekle.Stara majka je bila ljubazna da mu saopshti da tamo gde ga je ostavila, a to je bilo pored kanti za djubre ispred sadashnjeg njenog stana,da tu treba i da se vrati.
Njegov zivot ide dalje sa svojom porodicom i prijateljima koji ga cene.
 
Nemoj u tako nešto da posumnjaš! Naravno da ima Boga! Svi mi imamo određeni ''zadatak'' u ovom životu, naša duša treba da nauči nešto novo, a ''neko to od gore vidi sve''....ne brini....
 

Back
Top