pitanje za muskarce

  • Začetnik teme mala plava
  • Datum pokretanja
M

mala plava

Gost
Bila sam sa jednim deckom, brzo smo zavrsili u krevetu i proveli smo tri nezaboravna dana.Nevjerovatno kako smo se slagali u sexu i tada mi je rekao da se nikada sa nikim nije tako osjecao.Dali vi to stvarno mislite kada kazete ili kazete tek tako?
Poslje toga smo odrzavali vezu na daljinu (necu niti spominjati njegov tel racun)ali je normalno puklo, a ja ne mogu zaboraviti ta tri dana, zao mi je jer smo se u svemu slagali i bili smo jako slicni i pokusali smo oboje da nam uspije, ali on nije vise zbog daljine mogao izdrzati i ostavio me.I ja sam bila na rubu ali pokusavala sam izdrzati da nam bude opet onako-predivno.E sada pitanje, mozda glupo, ako mu je bilo tako dobro samnom zasto nije mogao preci preko te daljine i potruditi se malo???
 
Koliko daleko je udaljen.
Sem toga vreme leci sve,Ruzne Lepe trenutke.
Pretpostavljam da je vase poznanstvo trajalo kratko pre veze i sexa.Ako jeste onda nemozes biti sigurna koliko ste se dobro slagali. Jednostavno potrudi se da ga ostavis u secanju kao lepu uspomenu.Nemoj pitati sebe i nemoj se muciti.
 
Anonymous:
Koliko daleko je udaljen.
Sem toga vreme leci sve,Ruzne Lepe trenutke.
Pretpostavljam da je vase poznanstvo trajalo kratko pre veze i sexa.Ako jeste onda nemozes biti sigurna koliko ste se dobro slagali. Jednostavno potrudi se da ga ostavis u secanju kao lepu uspomenu.Nemoj pitati sebe i nemoj se muciti.
-jest' vala :wink:
 
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?
 
mala plava:
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?

Ma sta je tebi pa ovo je dvadeset prvi vek.Samo mu javi dan dva ranije.Pa to je kres kombinacija.Stvar koju muskarci najvise vole.A i pametne zene uvide koja je prednost toga u odnosu na standardne veze.Ja imam ribu doduse 80-tak km udaljenu.Vidimo se dva do tri puta mesecno i bude nam super.Samo kada ga budes zvala recimu da zelis da se vidite.Da neocekujes nista od njega.I da bi zelela vezu bez obaveze.Bice sve onako kako planiras.A i ako nebude tako nista izgubiti neces.Zapamti zivot je kratak a ponos je odlika glupih ljudi.
 
mala plava:
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?
E strasno..na ovo sam morao odgovoriti..Jaka mi ta vasa veza..delilo vas samo 150 km??E jadni ste..i jos imas smelosti napisati nesto..pa 150 km prepisas ako vas je vec delila daljina..I ti telefonski racuni..Evo vidis razlika u daljini izmedju mene i moje devojke je celih 1008km kada se ide preko hrvatske ,a preko madjarske oko 1200...racune takodje bolje da ne pominjem...jos deli nas 3 drzave..vize itd..Rado bih otisao i kad bih mogao ali ne..trenutno..U vezi smo 5 meseci..i drzimo se..bez i jednnih prevara iza sebe..eh..da je samo 150 km..pa ja bih svaki dan bio sa njom..i jos da ne trebaju vize..ali ovako treba imati kinte i muda..otici..Sad se verovatno pitati i kazete sta se to nama zalis :shock: ??Pa vidis da ste vi imali neku ljubav nesto bar malo..to bi se rasplamsalo zbog vase daljine..ali vi niste imali ljubav..vec samo seks..zato je to i puklo jer niko tu nikoga ne voli..ustvari izvini..mozda ti imas ta neka osecanja..ali za njega to je bio samo seks..a ako ste vec hteli odrati vezu na daljinu..onda ste se trebali zapitati..e da li se mi volimo??Da li tu postoji ljubavi izmedju nas ili je samo seks..Sta ces..bilo tri dana pa proslo..gazi dalje..Probaj opet se spoji sa njim ako mozes..Vredece..(naravnmo ako ga vec volis a takodje i on tebe).ili te samo veze osecanje sa ta 3 dana??Pozdrav..Verujem da ti nisam pomogao nista ovim odgovorom..Ali bilo je jace od mene napisati samo misljenje o tvom zaljenju...
 
Dzigi:
mala plava:
Da li tu postoji ljubavi izmedju nas ili je samo seks..Sta ces..bilo tri dana pa proslo..gazi dalje..Probaj opet se spoji sa njim ako mozes..Vredece..(naravnmo ako ga vec volis a takodje i on tebe).ili te samo veze osecanje sa ta 3 dana??Pozdrav..Verujem da ti nisam pomogao nista ovim odgovorom..Ali bilo je jace od mene napisati samo misljenje o tvom zaljenju...

Veza na daljinu je mnogo dobra stvar. Obozavao sam da je slusam dok se gusi u svojim lazima, a nije imala pojma da od nje nisam ocekivao, niti sam joj trazio da bude, a i niti sam joj bio veran! Ima riba koje zaista ne vide dalje od svojih sisica, kao i nas kurvara kojima je pola metra kite ponekad pun vidokrug.. no.. vazno je ucestvovati :)
 
Ehhhhhhhh 150km, pa to je NISTA devojko.....Sta bi ti rekla da si udaljena od njega skoro 8000km(nista me ne pitajte GDE JA TO ZIVAM, JER NE ZNAM NI JA SAMA :roll: :wink: )Ne znam stvarno, ja ne verujem u veze na daljinu, i jedini razlog zbog kojeg nas dvoje se jos uvek cujemo posle nekih 6 meseci je zbog toga sto niko nikome nije obecao neku vernost, ili nazovi to kako hoces, nego mi to vidimo onako kao bilo nam je lepo celo leto, sada smo isuvishe daleko da bi tu postojala neka veza, ali ono ako nesto treba opet da bude BICE, ako ne, nista, uvek ce mi biti drago sto smo se upoznali i cuvacu jedno lepo secanje na njega........Eto, ne verujem da ce ovo nesto da ti pomogne, ali bas mi se nesto pisalo........Pozdrav svima!!!! :wink:
 
mala plava:
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?

Zovi... nemas sta da izgubis.
 
Milow:
mala plava:
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?

Zovi... nemas sta da izgubis.
Heh..dobices samo jos koju partiju sex-a i to je to..pa da..nemas sta da izgubis... :oops: :D
 
Svasta ste mi napisali, ali znam da ste pisali istinu, tj. da ste skoro pa sve pogodili.Istina je da mene za njega vezu ta tri dana i naravno nazvacu ga pa cemo vidjeti dali se kres kombinacija moze nastaviti.Ja osobno bi bila sretnija da bude samo kres.A veze na daljinu, ovo mi je bio cetvrti pokusaj, ali imala sam i uspjesnih veza.Samo sa jednim se nebi slozila.Mislim da smo imali vise od tri dana, da smo imali npr.mjesec dana drugacije bi ispalo jer iskreno u tri dana se tesko moze tako snazno povezati i onda odrzavati vezu na daljinu pa bila ona daleka bijednih 150 km.A sta je najsmjesnije ovo mi je najbliza veza na daljinu, izgleda da mi na vecoj kilometrazi bolje ide...
Svejedno hvala na iskrenosti.
 
Daleko od oka, daleko od srca.
Imala si ga, probala, pročitala. Ostavi ga tamo gde je. Ima ih dovoljno.
Savet: žene greše kada teže da ih muškarac zadovolji. Ženska sreća je u muškarčevom zadovoljstvu. Zato prestani da lomataš glavu o njima, porazmisli o sebi.
 
mala plava:
Svasta ste mi napisali, ali znam da ste pisali istinu, tj. da ste skoro pa sve pogodili.Istina je da mene za njega vezu ta tri dana i naravno nazvacu ga pa cemo vidjeti dali se kres kombinacija moze nastaviti.Ja osobno bi bila sretnija da bude samo kres.A veze na daljinu, ovo mi je bio cetvrti pokusaj, ali imala sam i uspjesnih veza.Samo sa jednim se nebi slozila.Mislim da smo imali vise od tri dana, da smo imali npr.mjesec dana drugacije bi ispalo jer iskreno u tri dana se tesko moze tako snazno povezati i onda odrzavati vezu na daljinu pa bila ona daleka bijednih 150 km.A sta je najsmjesnije ovo mi je najbliza veza na daljinu, izgleda da mi na vecoj kilometrazi bolje ide...
Svejedno hvala na iskrenosti.

Molim te ... samo uzivaj koliko god mozes. Mozda ce biti super sema, a mozda ce ti biti naj lepsa veza svih vremena. Ko zna? Ti ces saznati kada probas.

Sretno :)
 
Nadam se da je ovde neko od Vas procitao 'Za crnom devojkom'. U tako nesto ne verujes dok ne dozivis. Sto si stariji i iskusniji kriterijumi ti postaju visi, i ono sto je sa 18 vrhunski seks sa 25 je 'samo' dobar. Vremenom naucis da procenis devojku posle 30 sekundi lakog petinga, i vec znas da li ce ti odgovarati. Nema niceg jaceg nego kad za nekim poludis posle jedne noci. Je li se desilo nekom?
 
djidjo:
Savet: žene greše kada teže da ih muškarac zadovolji. Ženska sreća je u muškarčevom zadovoljstvu. Zato prestani da lomataš glavu o njima, porazmisli o sebi.
Hm… interesantno razmisljanje…
Feministkinje bi te verovatno upucale ove sekunde…
Ali mislim da ima istine u tome. Mislim da je bolje davati (samo pod uslovom da i primas), i da to pruza zadovoljstvo… Umetnost je ciniti voljenu osobu srecnom, i nalaziti svoju srecu u tome. Naravo, to se moze samo sa osobom koju zaista volis, i koja tebe voli isto toliko! Inace to nema smisla… Neki psiholozi pominju cak termin “emocionalni orgazam” kod zene. To je valjda to.
 
to znaci date on nije ni voleo jer ko iskreno voli on nece gledati daljine. samo jednom u zivotu se iskreno voli a ovo ostalo je laz i hocu da ti kazem da ljubav nema granica,za ljubav treba se boriti i ako treba zivot dati :!: A sada ostavljam te malena i zelim ti puno srece u ljubavi ernest iz frencuske
 
Dzigi:
mala plava:
Dobro si skuzio bilo je kratko poznanstvo, a udaljeni smo bili nekih 150 km.Jos nesto me zanima, rekao je da mu se javim kada dodjem u grad gdje on zivi (zna da moram tamo nesto drugi tjedan obaviti).Zvala bi ga ali me strah da je on to rekao tek tako.Neznam sta da radim?Mozda mozemo imati jos koju takvu noc?
E strasno..na ovo sam morao odgovoriti..Jaka mi ta vasa veza..delilo vas samo 150 km??E jadni ste..i jos imas smelosti napisati nesto..pa 150 km prepisas ako vas je vec delila daljina..I ti telefonski racuni..Evo vidis razlika u daljini izmedju mene i moje devojke je celih 1008km kada se ide preko hrvatske ,a preko madjarske oko 1200...racune takodje bolje da ne pominjem...jos deli nas 3 drzave..vize itd..Rado bih otisao i kad bih mogao ali ne..trenutno..U vezi smo 5 meseci..i drzimo se..bez i jednnih prevara iza sebe..eh..da je samo 150 km..pa ja bih svaki dan bio sa njom..i jos da ne trebaju vize..ali ovako treba imati kinte i muda..otici..Sad se verovatno pitati i kazete sta se to nama zalis :shock: ??Pa vidis da ste vi imali neku ljubav nesto bar malo..to bi se rasplamsalo zbog vase daljine..ali vi niste imali ljubav..vec samo seks..zato je to i puklo jer niko tu nikoga ne voli..ustvari izvini..mozda ti imas ta neka osecanja..ali za njega to je bio samo seks..a ako ste vec hteli odrati vezu na daljinu..onda ste se trebali zapitati..e da li se mi volimo??Da li tu postoji ljubavi izmedju nas ili je samo seks..Sta ces..bilo tri dana pa proslo..gazi dalje..Probaj opet se spoji sa njim ako mozes..Vredece..(naravnmo ako ga vec volis a takodje i on tebe).ili te samo veze osecanje sa ta 3 dana??Pozdrav..Verujem da ti nisam pomogao nista ovim odgovorom..Ali bilo je jace od mene napisati samo misljenje o tvom zaljenju...

i moja je veza isto tako udaljena kao i tvoja. To vec 1 godinu tako ide. Ali zadnjih 3 mjeseca se nismo vidjeli. Dnevno se cujemo telefonom najmanje 1 put. Mislim da on ima drugu ali ne priznaje. grcevito se drzi za mene. htjeli smo nekakvu zajednicku buducnost ali polako sumnjam da je to vise moguce zato sto gubim povjerenje. za moj pojam veza na daljinu ima smisla ako je toj daljini predvidljiv kraj, inace svako ima mogucnosti da nadje nekoga u svojoj blizini. Ostalo je za moj pojam iluzija.
 
ella:
i moja je veza isto tako udaljena kao i tvoja. To vec 1 godinu tako ide. Ali zadnjih 3 mjeseca se nismo vidjeli. Dnevno se cujemo telefonom najmanje 1 put. Mislim da on ima drugu ali ne priznaje. grcevito se drzi za mene. htjeli smo nekakvu zajednicku buducnost ali polako sumnjam da je to vise moguce zato sto gubim povjerenje. za moj pojam veza na daljinu ima smisla ako je toj daljini predvidljiv kraj, inace svako ima mogucnosti da nadje nekoga u svojoj blizini. Ostalo je za moj pojam iluzija.


Totalno se slazem sa tobom. Ako daljini nije predvidljiv kraj, veza je bez ikakvog smisla.
 
i ja sam jednom prilikom imao vezu na daljinu ali pre toga smo bili zajedno u gradu dve godine ... i onda je ona morala da ode kuci nesto vise od 200 i ja sam isao najmanje 3 puta mesecno vikendima kod nje jel sam radio pa nisam mogao cesce a ona je dolazila 1-om u dva meseca i ostajala malo duze i izdrzali smo jos skoro dve godine ... ali to naravno nije bilo sudjeno da uspe iako sam je ja voleo istinski iz duse a mislim da je i ona mene jel kad sam je sreo posle 10 godina bio sam a i sad sam siguran da jeste , zato sto sam ja jedva cekao da je vidim pa kad dodjem onda ona sprema neki ispit i bude pomalo samnom a ja vise vremena provedem sa njenim bratom i drugarima i onda se iako sam bio svestan da ona mora da zavrsi fakultet osecao nekako napustenim i bolelo me je sto ja dolazim a onda neprovodim vreme a njom mada kad sam bio sam kod kuce vuklo me je da odem ... Nema tu srece sem ako se nedogovorite pa suv sex i vozi misko ... ali mali savet vodi racuna gadna su vremena nikako bez zastite :!:
 
Ova veza je meni bila cetvrta na daljinu i svaki put kazem nikada vise i opet zaglibim u takvoj vezi za koju od samog pocetka znam da nece uspjeti.Onda je normalno da i ne uspije kada polazim za takvim stavom.Istina je kao sta ste rekli da mora takva veza biti privremena, samo na prvo vrijeme.Mi se vise nismo ni culi ni vidjeli i nemam pojma sta je sa njim.Ali znam da uskoro ocemo i plasim se tog susreta.Moj prijatelj i njegov rodjak koji nas i je spojio zvao nas je na obranu diplome, znaci moram se susresti sa njim.
Ipak mi koji uletavamo u veze na daljinu mozemo naci nekoga u istom gradu i ja sam pocela raditi na tome.Dosta mi je velikih tel racuna, bolje da taj novac ulozim u sebe.
 
Snezna_kraljica:
djidjo:
Savet: žene greše kada teže da ih muškarac zadovolji. Ženska sreća je u muškarčevom zadovoljstvu. Zato prestani da lomataš glavu o njima, porazmisli o sebi.
Hm… interesantno razmisljanje…
Feministkinje bi te verovatno upucale ove sekunde…
Ali mislim da ima istine u tome. Mislim da je bolje davati (samo pod uslovom da i primas), i da to pruza zadovoljstvo… Umetnost je ciniti voljenu osobu srecnom, i nalaziti svoju srecu u tome. Naravo, to se moze samo sa osobom koju zaista volis, i koja tebe voli isto toliko! Inace to nema smisla… Neki psiholozi pominju cak termin “emocionalni orgazam” kod zene. To je valjda to.
Lako mi je sa feministkinjama, jer i one mrdaju repom. Iz ženske biologije je i proizašlo nakaradno viđenje ljubavi, seksa i međupolnih odnosa. Ponekad kažem da je Zemlja Planeta nesretnih muškaraca.
Ni jedno, ali ni jedno živo biće nije tako mučeno kao što to žene rade nama, muškima. Čak bi nam bilo lakše da nas smažete, kao bogomoljke, nego da nas okujete svojim ženskim moćima i onda maltretirate. A kao, one su jadne, nezaštićene. I u onim ekstremnim slučajevima, kada se muškarac ponaša brutalno, uzrok tome je žena. Ili majka koja ga je tako muški vaspitala ili ona koja ga je dovela u nekontrolisano stanje.
Pričam o ovome iz razloga što je žalosno koliko žene skreću pogled sa onoga što jesu. Uvek prebacuju razloge na nekog ili nešto. Nikako da se zagledaju u sebe, i povedu nas onamo kuda to i sam Bog zapoveda. Ovako smo na stranputici, svi zajedno.
A snjeguljice draga, ako imaš potrebu da o ovome malo više saznaš, obrati mi se ličnom porukom.
 

Back
Top